Sony Talvefoto 2014 fotokonkursi tulemused on selgunud!

Sony Talvefoto fotokonkursi võib pidada traditsiooniks, sest tänavu toimus see juba neljandat korda ning osalema olid oodatud kõik, kelle arvutikaustades, mälukaartidel või muude andmekandjate peal oli talvemeeleoluga seotud pilte. Olgugi, et selle aastane talv ei olnud just kõige muinasjutulisem, laekus fotokonkursile märkimisväärselt palju pilte – kokku 1363 tööd.

Viimase nädala jooksul on žürii (loodusfotograaf Sven Začek, loodusfoto- ja videograaf Toomas Ili, portreefotograaf Renee Altrov ning portreefotograaf Urmas Ääro) hoolega läbi vaadanud kõik konkursile esitatud tööd. Esimesest voorust pääses edasi 34 fotot, mis seejärel uuesti luubi alla võeti ning millede seast tänaseks on välja koorunud esikolmik.

Kindlasti motiveeris inimesi konkursile töid esitama ka Sony poolt välja pandud tippklassi fotoaparaadid koguväärtusega üle 2700€. Auhindadeks olid:

I koht: Sony A7 + 28-70mm komplekt

II koht: Sony a5000 + 16-50mm komplekt

III koht: Sony a5000 + 16-50mm komplekt

Niisiis – daamid ja härrad. Lubage esitleda fotokonkursi "Sony Talvefoto 2014" esimest, teist ja kolmandat kohta. Siin nad on:

“Jää-ämber ”. Autor:  Sigrid Randjärv. Fotokonkursi “Sony Talvefoto 2014” esimene koht.

Ikohtsony

“Kristallmaa isand ”. Autor: Aimar Säärits . Fotokonkursi “Sony Talvefoto 2014” teine koht.

IIkohtsony

“Lumetorm ”. Autor: Einar Muoni. Fotokonkursi “Sony Talvefoto 2014” kolmas koht.

IIIkohtsony

 

Aitäh kõigile, kes fotokonkursile oma parimaid fotosid esitasid ning nii talvemeelolu tekitasid.

Kõiki žürii poolt ära märgitud töid saab vaadata: SIIT


Kuigi hommikud võivad mõnel pool olla veel veidike karged ning jääkraabitsaid ei tasu auto kindalaekasse ära peita, tuleb tõdeda, et kevad on jõudnud Eestimaale. Kevade saabumisega on lõppenud ka tänavune Sony Talvefoto 2014 fotokonkurss.

Töid laekus kokku 1363 tükki ning nüüd on profifotograafidest koosnev žürii (loodusfotograaf Sven Začek, loodusfoto- ja videograaf Toomas Ili, portreefotograaf Renee Altrov ning portreefotograaf Urmas Ääro) asunud välja valima parimaid.

Sony Talvefoto 2014 parimad kuulutatakse välja 7. aprillil.


Kutsume kõiki fotohuvilisi osa võtma fotokonkursist "Sony Talvefoto 2014". Ootame konkursile fotosid, mis kirjeldavad talve nii, nagu see sinu jaoks paistab. Võib-olla oled lummatud lumise looduse ilust? Äkki naudid üle kõige suuskadel kihutamist või lastega koos kelgumäel rassimist?  Ehk on sinu parimad talvised hetked soojas toas kui jäälilledes akende taga möllab tuisk? Või... äkki talv üldse ei meeldigi sulle? Mis iganes see ka olla võiks – vormi see parim hetk parimaks talvefotoks ja osale konkursil, sest auhinnad on sel aastal õige magusad:

I koha auhind: Sony A7 + 28-70mm komplekt. Väärtus 1799,00 €
II koha auhind: Sony a5000 + 16-50mm komplekt. Väärtus 499€
III koha auhind: Sony a5000 + 16-50mm komplekt. Väärtus 499€

Talvefotosid saab konkursile esitada kuni 31. märtsini (k.a). Seejärel asub pilte hindama 4-liikmeline tunnustatud profifotograafidest koosnev žürii. Esikolmik kuulutatakse välja 07. aprillil. Iga iosavõtja saab konkursil osaleda maksimaalselt kolme fotoga.

Ära lase ennast piirata, sest konkursil võib osaleda igaüks, kellel on talvemeeleoluga pilte. Olgu pildil aasta 2014 või 1998. Peamine, et need oleksid sinu parimad talvepildid!