Suve algus hiilib järjest lähemale, kuid veel on võimalus nautida kevadisi hetki, sest selgunud on Canoni Kevadfoto 2014 võitjad.

Tänavu laekus Canoni Kevadfoto konkursile 1544 fotot. See rekord ei teinud niigi keerulist žüriitööd lihtsamaks. Kuid nüüd on profifotograafidest koosnev žürii koosseisus: loodusfotograaf Sven Začek, loodusfoto- ja videograaf Toomas Ili ning portreefotograaf Urmas Ääro valinud välja Canoni Kevadfoto 2014 fotokonkurssi parimad.

Kindlasti motiveeris inimesi konkursile töid esitama Canoni poolt auhindadeks välja pandud ihaldusväärsed tippklassi fotoaparaadid. Auhindadeks olid:

I koht: Canon EOS 700D + 18-55mm IS STM + 55-250mm STM Kit

II koht: Canon EOS 1200D + 18-135mm IS STM Kit

III koht: Canon PowerShot SX600 HS

Niisiis – daamid ja härrad. Lubage esitleda fotokonkursi "Canoni Kevadfoto 2014" esimest, teist ja kolmandat kohta. Siin nad on:

Lapsepõlv”. Autor: Lee Nuutre. Fotokonkursi “Canoni Kevadfoto 2014” esimene koht.

Ikohtsnap

Hullutav kevad”. Autor:  Peeter Teedla. Fotokonkursi “Canoni Kevadfoto 2014” teine koht.

hullutavkevad

Kevadtants…”. Autor: Jaanus Post . Fotokonkursi “Canoni Kevadfoto 2014” kolmas koht.

kevadtants

Aitäh kõigile, kes fotokonkursile oma parimaid fotosid esitasid ning nii kevadmeelolu tekitasid.

Kõiki žürii poolt ära märgitud töid saab vaadata: SIIT


Canoni Kevadfoto 2014 fotokonkursile on pilte võimalik esitada 28. aprillist - 1. juunini (k.a). Iga osaleja võib esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud just sellel kevadel – oluline on, et need annaksid edasi kevade tunnet nõnda, nagu see sinu jaoks paistab.

Kõiki fotokonkursile esitatud töid hindab profifotograafidest koosnev žürii, eesotsas Eesti nimekaima loodusfotograafi Sven Zaćek´iga. Žürii hindab foto originaalset ja huvitavat lahendust, tehnilist teostust, hetke tabamise õnne ning vastavust teemale.

Tänavuse Canoni Kevadfoto konkursi auhinnad peaksid erutama ka kõige suuremate fotogurmaanide meeli:

I kohtCanon EOS 700D + 18-55mm IS STM + 55-250mm STM Kit

II koht - Canon EOS 1200D + 18-135mm IS STM Kit

III koht - Canon PowerShot SX600 HS, valge

Nii et ava oma kaamera objektiiv valgusele, märka kevade märke ja jaga neid teistelegi - osaledes Canoni Kevadfoto 2014 fotokonkursil.