Sügis on hakanud järjest rohkem näitama oma tõelist palet ning päevad koos energiarikka päikesevalgusega on jäänud järjest lühemaks, mis tähendab et lõppenud on Panasonicu fotokonkurss „Minu energiaallikad,“ kuhu laekus kokku 795 energiast pakatavat fotot. 

Selline tööde hulk ei teinud niigi keerulist žüriitööd lihtsamaks. Kuid otsused on tehtud ning nüüd on lõpuks käes kauaoodatud hetk, kuulutame välja Pansonicu fotokonkursi „Minu energiaallikad“ võitja. 

Žürii, kuhu kuulusid Photopointi ajaveebi peatoimetaja Lauri Veerde, Panasonic Energy Europe NV  esindaja Meelis Leidt ning foto- ja videograaf  Toomas Ili on valinud Panasonicu fotokonkursi võitjaks Sten Roosvaldi töö nimegaEesti energia

Fotokonkursi võidu puhul saab Sten koos kaaslasega GoAdventure’i poolt minna energiat ammutama päikselisse Egiptusesse.

Panaka_võitja

Žürii kommentaar võidutööle: Pilt täis head ja sooja suvist energiat, mida praegusel rõskel, jahedal ja pimedal ajal hädasti tarvis!

Publiku lemmikud Panasonicu fotokonkursil

Lisaks žürii poolt valitud esikolmikule oli publikul piltide esitamise perioodil võimalik valida oma lemmikfotosid, mille autoreid premeeriti  Panasonic Lumix DMC-TZ35 fotokaameratega. Lemmikfotode poolt oli võimalik hääletada, vajutades pildi all või üleval olevale Facebookist tuttavale "Meeldib" nupule.

Esimese konkursikuu parimaks valis rahvas Ly Keluse töö nimegaUisutamisest saab Olaf väga suurt energiatpanaka_publik1

Teise konkursikuu publiku lemmikuks osutus Tanel Leesi foto pealkirjaga „Puhkuspanaka_2kuu

Kolmanda ehk viimase konkursikuu lemmikuks valis publik Andres Jaanisoo pildi nimega „Suvest ammutatud energiapanaka_3kuu

Aitäh, kõigile kes konkursile töid esitasid ning sellega konkursialbumi väga energiarikkaks muutsid. Kui talv peaks eriti pikk ja pime tulema, siis tasub kindlasti vahel tulla piiluma konkursile esitatud töid, et ammutada nendest energiat talve üle elamiseks.


Panasonic

Päike ja merevesi, kiiremad ringid jooksurajal, erilised hetked pere ja sõpradega - need on vaid mõned suurepärased energiaallikad, millest jõudu ja jaksu ammutada. Saada Mr Evoltale pilte oma energiaallikatest ja võida rohkelt auhindu!

Oodatud on kõikvõimalikud fotod - just Sina ise tead kõige paremini, mis Sulle energiat ja jõudu annab. Meenuta ainult neid suurepäraseid hetki, kus tundsid mõnusat särinat ja rõõmugeneraator hooga käima läks. Just neist hetkedest, asjadest, inimestest ja meeleoludest pilte ootamegi!


Üks autor saab võistlustulle saata 5 fotot. Pildi pikem külg peaks olema vähemalt 2000 pikslit, et hea energia maksimaalselt kiirgaks. Fotovõistlus kestab kolm kuud - tänasest kuni 15. oktoobrini. Nii kaua aga piltide saatmisega oodata ei maksa, sest lisaks peaauhinnale loositakse iga päev välja patareisid ja iga kuu üks Panasonic Lumix DMC-TZ35 digikaamera kuu parima foto autorile.

Peaauhinna saaja ehk konkursi parima foto autori aitab välja selgitada žürii. Igapäevaselt loositakse kõigi osalejate vahel fortuuna abiga välja patareisid. Kuid pane nüüd tähele! Kutsu sõbrad enda poolt hääletama - kuu parima foto auhinna ehk digikaamera võida enim hääli kogunud pilt. Kuidas hääletada? Meelepärasele pildile hääle andmiseks kasuta Facebookist tuttavat nuppu meeldib. Ja nii lihtne ongi!

hääletamineAuhinnad:

1000 x  Panasonicu patareid ja lemmiklaulud Universal Musicust
Iga päev loositakse välja 10 patareist koosnev patareiblister, millega saab kaasa 2 lemmiklaulu Universal Musicust. Võitjad kuulutatakse välja kord nädalas Panasonic Evolta Eesti Facebooki lehel

3x Panasonic Lumix DMC-TZ35 fotokaamera
Iga kuu valib konkursi publik lemmikfoto, mille autorit premeeritakse fotokaameraga. Lemmikfotode poolt on võimalik hääletada, vajutades pildi all või üleval olevale Facebookist tuttavale "Meeldib" nupule. Võitja selgitatakse välja 15. kuupäevast kuni järgmise kuu 15. kuupäevani lisatud piltide vahel. Esimese fotovõistluse kuu võitja selgub 16. augustil - vaata võitjat siitTeise kuu võitja selgub 16. septembril ja kolmanda kuu võitja 16. oktoobril.

Peaauhind: Energiareis GoAdventure'i poolt
Fotokonkursi võitja valib professionaalne žürii. Võitja koos kaaslasega saab energiareisi Egiptusesse, kus on võimalik akusid laadida ja energiat koguda. 

Nüüd kõik suured ja väiksed energiat koguma ning  pilte tegema!