Beebid, beebid, beebid! Billy pole veel kunagi nii palju beebisid näinud - aitäh kõigile osalejatele vahvate piltide eest! Nüüd on aeg kuulutada välja enim poolthääli saanud fotode autorid, kes võidavad beebifoni ja Billy Boy Kuum Suvi kondoomid. Võitjad on selgitatud 17.07.2013 kell 23.00 fikseeritud häältearvu alusel.
Mõnusaid ja muretuid tunde Billy seltsis saavad veeta: 

Snäp.ee kasutajad (tähestiku järjekorras)

3rika
aily
Allanphotography
antiik
armymenf1
ave199
balukwina
blondykas
brit21
busybudy
C4
carolpajumagi
Diaana
elisevanigul
eq18
EvelinVa
gerts16
Gessu
GetHen
GreilyK
heidijeg
heiki54
heikix
Hilariiii
jaaguke
janeklass
Jtrei
JulMat
juxsu
kairitbz
KazLiz
katike
Kikutiina
kkitu
krkriste
maari
mariaraig
MarisMLM
Marje
Marnek
may
MerleTorim
merlin12
OjA123
Pakslaps
PisikeLiisu
raikosarap
ReinoL
siiri84
sillu33
smari
Soffie
SprayPaint
succubaz
tiiger18
tiina19
timoilves
tinnnnu
tirts322
tonuaria1
uve
v4ikemy
viivi
virge123
vitalikk

Palju õnne kõigile võitjatele! Teiega võetakse ühendust e-maili teel, mille olete oma Snäpi kontole märkinud. 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


"Billy Boy ja beebid?!" karjatavad kondoomivaenulikult meelestatud kodanikud. "Mis nali see on?!" hurjustavad puritaanid. Siin on Billy Boy Beebifoto konkurss ja see ei ole nali!

See on hoopiski Snäpi ajaloo kõige vingem konkurss, kus kingitakse ära 150 auhinda (5173€ väärtuses)! 75 parima beebifoto autoreid ootavad spetsiaalselt Billy poolt kokku pandud kingitused beebifonidest ja lõbusatest Kuum Suvi kondoomidest. 

Kuidas käivad kokku Billy ja beebid? 
Ei, kulla sõber, Billy ja beebid ei välist teineteist kohe üldse. Raputa nüüd maha iganenud arusaamad ja tule Billy mõttemaailma.

Rõõmsad titad on õnnelikel vanematel. Kuigi beebid on armsad ja vahvad, vajavad värsked vanemad pisut lõõgastust. Ja samas ei tohi kogu mähkmete ja lutipudelite keerises ära unustada ka seda salapärast titetegemise kunsti - hea on vahepeal Billy abiga harjutada.

Seega, saada konkursile beebifotod, et jäädvustada iga eriline hetk lapse kasvamisest. Siis aitab Billy Sul mõnusalt aja maha võtta, beebit valvata ja naudingutesse sukelduda. 

Kui sul endal last ei ole, siis võid konkursil osaleda ka sõbra või sugulase lapsest tehtud pildiga. Võidu korral saad sõpra beebifoniga üllatada ja ise kondoomid käiku lasta. Oodatud on lõbusad, naljakad, ilusad, põnevad ja muidu toredad fotod väikestest lastest. Konkursil saad osaleda kuni 3 fotoga ja pildi pikem külg võiks olla vähemalt 2000 pikslit. 

Konkursi parimad fotod aitab välja selgitada publik. Lemmikpiltidele hääle andmiseks on vajalik Facebooki konto. Iga konkursil osaleva pildi juures on Facebookist tuttav nupp meeldib
Sellele nupule vajutades saabki anda poolthääle pildile! Hääletada võib just nii paljude piltide poolt, kui soovi on. 

billy_hääletamine


Võitjad kuulutatakse välja 17. juulil ning seejärel jätkub suvi väga kuumalt...


Žürii poolt valitud paremad tööd on: