Hoolimata teosammul liikuvast kevadest oli Snäpis tunda tõelist värskusepuhangut. Fotokonkursile "Terves kehas värske taim" laekus palju värvilisi ja isuäratavaid pilte. 

Millised fotod ja autorid said tunnustatud 14. aprillil Telliskivi loomelinnakus toimunud Taimetoidupäeval? 

Konkursil kuulutati välja kaks kohta: profivalik ja publikulemmik. Profivaliku tegi fotograaf Andres Keil ning igaüks sai oma hääle anda lemmikule pildile vajutades siinsamas Snäpis piltide kohal olnud "Like" nupule. 

I koht ehk profivalik:

"Küüslauk", autor Anette Anslan

I Küüslauk


II koht ehk publiku lemmik

"Teekond õhtusöögini", autor Aili Kala

II Teekond õhtusöögini


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juba on tunda ligi hiilivat kevadet ning pärast pikka talve on eriline isu millegi krõmpsuva ja värske järele. Millisega armastad sina oma toidulauda rikastada?

Saada pildid oma lemmikumatest puuviljadest, juurviljadest, marjadest või muudest maitsvatest värsketest andidest. Üks autor saab esitada kuni 5 fotot ja pildi pikem külg peab olema vähemalt 2000px. Konkursil saab osaleda kuni 12. aprillini.
Lisaks valitakse konkursil ka publiku lemmik, hääletada on samuti võimalik kuni 12. aprillini siinsamas Snäpis, vajutades lemmikule pildile "Like".

Parimad saavad autasustatud 14. aprillil Telliskivi Loomelinnakus toimuval Taimetoidupäeval. Vaata rohkem Taimetoidupäeva Facebookist!