Peak Design Travel Tech Pouch vutlar pakub ületamatut organiseeritust
autor: Jürgen Veerme

Peak Design Travel Tech Pouch

Üle maailma paljude poolt rohkelt kiidusõnu pälvinud Peak Design mitmekülgsete “Travel” seeria kottide perekonda kuulub ka Tech Pouch vutlar, mis on müügil mahutavusega 2L ja 1L.

See on ideaalne igapäevaste asjade nagu pliiatsite, kaablite, mälukaartide, akude, laadijate jms turvaliseks hoiustamiseks. Muuhulgas pakub Tech Pouch ka ületamatut organiseeritust ja hõlpsat juurdepääsu, sest Origami-stiilis taskud võimaldavad Sul väiksemasse ruumi rohkem asju pakkida. 

Lisaks võimaldavad kaks Cord Hook™ aasa ühendada selle, mistahes Peak Design rihmaga (ei kuulu komplekti), et muuta see õlakotiks.

Peak Design Travel Tech Pouch

Peak Design Travel Tech Pouch

Nii nagu Peak Design’ile kombeks, siis on kogu koti disain pulkadeni läbi mõeldud, mistõttu väliskäepidemed ja klapikujuline ava muudavad vutlari hoidmise ning ligipääsu nauditavaks.

Välisel lukuga taskul on seadme laadimise hõlbustamiseks kaabli läbipääs ning 200D (2 L) või 400D (1 L) taastöödeldud nailonist pind on ilmastikukindel ning esteetiliselt alati puhas. 

Peak Design Tech Pouch

Juhul, kui kvaliteetse Peak Design koti ostuks ei pruugi hetkel kõiki rahalisi vahendeid kohe jaguda, siis saab kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Kui vajad vastupidavat vutlarit varustuse organiseerimiseks, siis vali Tech Pouch ››

 


Tutvu sisukate ülevaadetega:

Photopoint on ametlik ja pikaajaline Peak Design partner Eestis. 

 

(24)

The post Peak Design Travel Tech Pouch vutlar pakub ületamatut organiseeritust appeared first on Photopointi ajaveeb.