Pentax WG-1000 on ülilihtne veekindel kompaktkaamera
autor: Stephan Redko

Lisaks WG-8 mudelile on Pentax müügile toomas ka pisut lihtsama ja odavama WG-seeria kaameramudeli, mis võiks paremini sobida just alustavale seiklusfotograafile.

Pentax WG-1000 on selline komapktkaamera, mille südameks on 16-megapiksline 1/2,3-tolline CMOS sensor, mille ees paikneb 4-kordse optilise suumiga 27-108mm f/3.0-6.6 objektiiv.

Pentax WG-1000

Sellise fookuskauguse vahemikuga saad jäädvustada maastikuvaateid ning sisse suumitud poolel pisidetaile ja kaugvaateid. Pisidetaile on eriti lihtne pildile püüda, sest WG-1000 objektiivi lähim teravustamiskaugus on kõigest 5 cm.

Antud kaamera on valmis iga ilmaga seiklema, sest see on veekindel kuni 15 meetri sügavaseni ning põrutuskindel kuni 2 meetri kõrguselt.

Pentax mainib veel lisaks, et WG-1000 mudelit on võimalik steriliseerida erinevate lahustitega nagu etanool ja kloordioksiid, mis võimaldab selle kasutamist meditsiini- ja ehituskeskkondades.

Kuigi Pentax WG-1000 on eelkõige mõeldud fotograafia otstarbeks, siis hädaolukorras on ikkagi võimalik salvestada ka videoid Full HD 1080p resolutsioonis kuni 30 kaadrit/sek.

Olenevalt olukorrast on Sul võimalik kasutada erinevaid automaatrežiime ning vajadusel ka manuaalrežiimi, et võtta kaamerast maksimumi. Hämarates valgusoludes tõttab appi ka kaamera integreeritud välk.

Pentax WG-1000

Kui Sa kaamerast palju ei nõua, vaid tahaksid lihtsalt nn. lollikindlat ja kõigekindlat kaamerat, mis ei maksaks ka eriti palju, siis Pentax WG-1000 võiks olla sobilik just Sulle.

See jõuab Photopointi müügile hallis ja rohelises värvitoonis ning tõenäoliselt jõuavad need müügile koos Pentax WG-8 lipulaev kompaktkaameraga samaaegselt ehk juulikuus.

 

Eeltelli Pentax WG-1000 kompaktkaamera ja sa ei pea enam muretsema »

 


Juhul, kui WG-1000 ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(11)

The post Pentax WG-1000 on ülilihtne veekindel kompaktkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.