Newell SupraCell akudega võid pildistada nii kõrbes kui ka Antarktikas
autor: Mikk Otsar

Newell SupraCell

Sony, Canon, Nikon, Fujifilm ja Panasonic kaameratele loodud Newell SupraCell akud on äärmiselt innovaatilised ja loodud kõige nõudlikumaid kasutajaid silmas pidades.

Maailmakuulsa kaubamärgi aastatepikkune kogemus on võimaldanud luua aku, mis pakub veelgi suuremat vastupidavust ja jõudlust.

Suurimaks eeliseks tavaliste asendusakude ees on selle innovaatiline NTC takisti, mis reguleerib aku elementide pinget vastavalt välistemperatuurile.

Tänu sellele on aku hinnatud töötama temperatuurivahemikus -20º kuni 90ºC. Enam ei pea muretsema aku vastupidavuse pärast külmadel öödel virmalisi pildistades või pikkadel suvistel videovõtetel.

Newell SupraCell tehnilised omadused

Aku on vastupidav ka suurele hulgale laadimistsüklitele, mis tähendab, et 2300 mAh mahutavus ei vähene ka intensiivsel kasutamisel. Te ei pea muretsema selle pärast, et pärast paarikuulist intensiivset kasutamist lüheneb aku eluiga oluliselt.

Lisaks kasutab SupraCell sari intelligentset kaitsesüsteemi, mis põhineb elektroonilisel integraallülitusel (IC). See reguleerib laadimisprotsessi, tagades samas kõrge ohutuse.

Samuti on mitmeid tehnoloogiaid, mis kaitsevad ülekuumenemise, ülelaadimise ja ülekoormuse eest. Kogu akut ümbritseb ka tulekindlast materjalist tehtud korpus.

Newellil on sadu tuhandeid rahulolevaid kliente üle maailma, kes on juba üle 12 aasta saanud nautida kvaliteetseid lisaakusid erinevates seadmetes. Neid silmas pidades on kõigi Newelli toodete hooldusgarantii pikenenud 40 kuuni.

Valides Newelli lisaakud, võid olla kindel, et need teenivad teid vähemalt 3 aastat töötades ja oma kirge ellu viies!

 

Varusta enda kaamera pikaealiste Newell SupraCell akudega ››

(345)

The post Newell SupraCell akudega võid pildistada nii kõrbes kui ka Antarktikas appeared first on Photopointi ajaveeb.