Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga
autor: Jürgen Veerme

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD

Mitmekülge suumivahemiku abil mistahes situatsioonideks sobiv Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on hetkel müügil kevadise soodushinnaga 779€ (829€).

Tutvu lähemalt: Karbist välja: kõik-ühes Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD suumobjektiiv ››

Selle kompaktse Tamroni objektiivi 17-50mm suumivahemik ja f/4 läbiv ava võimaldab Sul ühte objektiivi kasutada erinevates kompositsioonides nagu avarad maastikufotod või juhuslikud hetked ja portreed.

Sony hübriidkaamerate ees pakub kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud videostabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tamron 17–50mm f/4 VXD hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal, mis tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

Tamron Lens Utility tarkvara

17-50mm f/4.0 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Juhul, kui Sul uue objektiivi ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.