Säästa 200€ – tellides Sony a9 III koos valitud Sony objektiivi või telekonverteriga
autor: Jürgen Veerme

Sony a9 III kampaania

Kui tellid uhiuue ja äärmiselt võimeka Sony a9 III täiskaader hübriidkaamera korraga koos Sony SEL-14TC 1,4x/Sony SEL20TC 2x telekonverteriga või Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II, Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II, Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS, Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS või Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II objektiiviga, siis säästad tellimuselt 200€.

Muide, esimene Sony a9 III on juba Eestis, täpsemalt Ülemiste keskuse Photopointi esinduskaupluses kohal, ja seal saad seda fotoinseneeria tippsaavutust ka oma käte vahele võtta.

Sony a9 III

Arvatavasti kõige muljetavaldavam uuendus a9 III täiskaader hübriidkaamera juures on selle “global shutter”. See võimaldab jäädvustada kogu kaadri pildiandmed üheaegselt, erinevalt tavalisele mehaanilisele ja elektroonilisele katikule, mis lõpetab särituse progressiivselt.

Selle süsteemiga kaasnevad mitmed eelised, mille seast üks kõige olulisem on moonutuste kõrvaldamine — nt. “rolling shutter”, mida oled ilmselt varem märganud videosalvestustes või elektroonilise katikuga pildistatud fotodel.

Selle uuendusliku Sony täiskaader hübriidkaamera südameks on 24,6-megapiksline täiskaader CMOS sensor koos 5-teljelise keresisese stabilisaatoriga, mille puhul lubab Sony kuni 8-stopi ulatuses stabilisatsiooni.

Lisaks peitub kaameras veel kõige hiljutisemad Bionz XR protsessorid, mis võimaldavad 8 korda rohkem töötlemisvõimsust võrreldes eelmise generatsiooni a9 hübriidkaameraga.

See suudab pildistada (loe: tulistada) 120 RAW kaadrit ühes sekundis ning seda veel täieliku autofookusega. Samuti suudab see “eel-pildistada” ühe sekundi võrra fotosid, et ükski hetk ei jääks tabamata — omadus, mis on spordifotograafidele ülimalt oluline.

Muuhulgas kasutab Sony a9 III muljetavaldavat OLED pildiotsijat, millel on 9,44M punkti ja 0,9x suurendus. Täisresolutsioonis on pildiotsija kaadrisagedus 120 kaadrit/sek, kuid madalama resolutsiooniga saad aktiveerida ka 240 kaadrit/sek.

Sony a9 III

Juhul, kui Sul hetkel ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony a9 III ja koge uut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 1. – 29. veebruar 2024. Soodustuse saamiseks tuleb a9 III kere ja telekonverter või objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme telekonverteri või objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(6)

The post Säästa 200€ – tellides Sony a9 III koos valitud Sony objektiivi või telekonverteriga appeared first on Photopointi ajaveeb.