Pista oma filmikaamera sisse värviline Harman Phoenix negatiivfilm
autor: Jürgen Veerme

Harman film Phoenix 200/36

Nõudlus analoogfilmide järele jätkab kasvu ning seetõttu oleme Photopointi esinduskauplustes ja veebikaubamajas olevat valikut täiendanud uue Harman Phoenix 200 negatiiv värvifilmiga. 

Phoenix 200 on ideaalne 35 mm film neile, kes on valmis filmile pildistamisega eksperimenteerima. DX-koodiga filmikassett seab tundlikkuse kaameras ISO 200 peale, kuid seda saab säritada ka vahemikus ISO 100 kuni 400.

Tegemist on ainuomase karakteriga filmiga, mis sobib kõige paremini ühtlases valguses pildistamiseks. Filmile on iseloomulikud tugev nähtav teralisus ning intensiivsed rohelised ja sinised värvitoonid. Eredas valguses ning valgusallikaid pildistades on võimalik halode tekkimine.

Harman film Phoenix 200/36

Harman film Phoenix 200/36

Muide, Phoenix 200 väljatöötajaks ning tootjaks on Harman Photo, mis on Harman Technology tütarettevõte ja seetõttu on tegemist ehk kõige ikoonilisema analoogfoto kaubmärgi Ilford hoidjaga.

Kui Ilford jääb truuks analoogfotograafia mustvalgele maailmale, siis Harman Photo oma Phoenix värvifilmiga teeb hüppe tänapäeva, mis  võiks köita nii algajate kui ka kogenud professionaalide meeli. Kusjuures neid filme toodetakse Harman Technology poolt Ühendkuningriigis Mobberly’s – sealsamas, kus valmistatakse Ilfordi mustvalgeid tooteid. 

Harman film Phoenix 200/36

Kui Sa ise ei taha või ei viitsi ilmutamisega mässama hakata, siis too täis klõpsitud filmirullid, mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile või laeme mälupulgale/pilve.

 

Telli Harman Phoenix värviline negatiivfilm kohe ära ››

 

(42)

The post Pista oma filmikaamera sisse värviline Harman Phoenix negatiivfilm appeared first on Photopointi ajaveeb.