DJI Mini 4 Pro on alla 250 grammi kaaluv profidroon
autor: Stephan Redko

Populaarne ning armastatud DJI Mini drooniseeria on taaskord uuenenud ning juba täna on Sul võimalik endale tellida uhiuus DJI Mini 4 Pro Photopointi veebikaubamajast või osta see esinduskauplustest kohapealt.

DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro — lendav kaamera, mis mahub taskusse.

Kes on ennast hiljuti droonimaailmaga kursis hoidnud teab, et Mini 3 Pro on DJI jaoks olnud siiani üks suurimaid hitte. See ei pane imestama, sest selles oli palju, mida armastada — esimesena hüppab pähe kerge ning kompaktne 249g kaaluv kere ja 4K/60p videosalvestus.

DJI Mini 4 Pro on väga sarnane oma eelkäijale, sest ka uue mudeli südameks on 48-megapiksline 1/1.3-tolline CMOS sensor koos 24mm f/1.7 fikseeritud objektiiviga. Kaalu on sellel samuti 249 grammi ning üks täislaetud aku kestab õhus kuni 34 minutit.

Sellest esmasest sarnasusest ei tasu lasta ennast petta, sest IV generatsiooni DJI Mini drooni sees peituvad tegelikult mõned kaua oodatud uuendused ning funktsioonid.

 

Eelkõige näeme tõelist tõusu videosalvestuste kvaliteedis, sest Mini 4 Pro suudab salvestada 10-bit D-Log M värviprofiilis, mis on professionaalide poolt eelistatud parimateks tulemusteks. Sellest võid oodata paremat dünaamilist ulatust ning üle miljardi värvi!

Mis puudutab videoresolutsioone ning kaadrisagedusi, siis DJI Mini 4 Pro võimaldab kuni 4K 60 kaadrit/sek tavasalvestusi ning 4K 100 kaadrit/sek aegluubis ehk “slow-mo” salvestusi. Nende variantide puhul on loomulikult võimalik kasutada ka eelnevalt mainitud rikkalikku 10-bit D-Log M värviprofiili.

DJI Mini 4 Pro

Kui oled uus piloot, siis meil on rõõm teatada, et DJI Mini 4 Pro on Mini seeria esimene droon, millel on täielik mitmesuunaline takistuste tuvastamine ning vältimine.

Paratamatult lennutavad inimesed oma esimese drooni kuskile puusse, mille tõttu tasub sellist omadust kindlasti väärtustada, sest see võib üks päev päästa Su hinnalise drooni.

DJI Mini 4 Pro

Märkimisväärset tõusu näeme ka drooni maksimaalses lennukauguses, mis on tänu OcuSync 4 ülekandesüsteemile nüüd kuni 20 kilomeetrit! Ilmselt ei lenda enamus meist iial nii kaugele, kuid vähemalt annab see Sinu juhtpulti 1080p 60 kaadrit/sek ülekande, mis teeb drooni juhtimise kindlasti mõnusamaks.

Muude omaduste hulgas lisandus Mini 4 Pro droonile “Waypoints Flight” funktsioon oma lendude planeerimiseks ning kordamiseks. Sujuvate kaadrite tagamiseks saad kasutada ka “Cruise Control” funktsiooni, mille abil saad seadistada droonile püsiva kiiruse.

DJI Mini 4 Pro

DJI on taaskord loonud ühe vapustava drooni, mida näeme ilmselt juba peagi paljude foto- kui ka videograafide kottides. Ole ka Sina nende seas ning koge tõelist kvaliteeti pisikesest DJI Mini 4 Pro droonist ja telli sobiv komplekt kohe ära.

 

Telli DJI Mini 4 Pro kulleriga koju/kontorisse — transport üle Eesti on tasu »

 


Kahtlemata on uue drooni ostmine arvestatav investeering ning seetõttu pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on DJI toodete ametlik ja pikajaline partner Eestis.

(36)

The post DJI Mini 4 Pro on alla 250 grammi kaaluv profidroon appeared first on Photopointi ajaveeb.