SOOVITAME: Sony a7 IV + Tamron 28-75mm f/2.8 VXD G2 on täiuslik komplekt
autor: Jürgen Veerme

Sony a7 IV + Tamron 28-75mm f/2.8 G2

Ükskõik, mis kaamera on ilma hea objektiivita sama kasutu kui hambahari ilma hambapastata, aga selle õige leidmine võib vahel üsna keeruliseks osutuda.

Seetõttu oleme Sinu elu lihtsustamiseks koostanud universaalse komplekti, kuhu kuulub üks nõutumaid hübriidkaameraid Sony a7 IV ja populaarne suumobjektiiv Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 – juunikuus soodushind 3399€ (3768€)

Muide, juunis ostes saad Sony suvekampaania raames Sony käest a7 IV (kere) eest veel 300€ tagasi ja meie käest kingituseks Manfrotto statiivikomplekti (väärtus 229€)!

Kui Photopointis ühe enimmüüdud täiskaadersensoriga kaamera Sony a7 IV tugevuste ja nõrkustega on fotohuvilised arvatavasti kenasti kursis, siis Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 on päris põnev tegelane.

Tegemist on auhinnatud kompaktse ja kerge II generatsiooni objektiiviga, mis sisaldab uut optilist konstruktsiooni ja täiustatud on ergonoomikat, et parandada kasutusmugavust. Olemas on VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis pakub veelgi täpsemat ja vaiksemat teravustamist. 

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2

Selle optika on piisavalt kvaliteetne, et saada hakkama ka suure lahutusvõimega sensorite ees ning suur ava muudab ilusa bokeh loomise lihtsaks.

Ära peab kindlasti mainima ka võimaluse, et 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 saab ühendada USB-C kaabli abil arvutiga ja “TAMRON Lens Utility” tarkvara abil timmida erinevaid olulisi parameetreid.

 

Sa väärid parimat – osta Sony a7 IV + Tamron 28-75mm f/2.8 G2 komplekt ››

 


Tutvu kaamera ja objektiiviga lähemalt:

Kahtlemata on sellise komplekti ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Sony a7 IV on muuhulgas kenasti kõigile laenutamiseks saadaval ka Tallinnas, Rocca al Mare keskuse Photopointi esinduskaupluse fototehnika rendis

Soodushind kehtib kuni 30.06.2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(27)

The post SOOVITAME: Sony a7 IV + Tamron 28-75mm f/2.8 VXD G2 on täiuslik komplekt appeared first on Photopointi ajaveeb.