Kõik-ühes DJI Air 2s droon on lausa 200-260€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

DJI Air 2s

Suvise soodushinnaga alates 799€ (alates 999€) ülikompaktse ja 20-megapikslise 1″ CMOS sensoriga DJI Air 2s drooniga saad ühtviisi kvaliteetselt jäädvustada nii fotosid kui videoid.

DJI Air 2s lennumasinalt leiab uued eelprogrammeeritud nutikad lennurežiimid, millest põnevaim on ehk MasterShots. DJI sõnul muudab see professionaalsed kaadrid õhust lihtsamaks kui kunagi varem.

Pärast MasterShots režiimi aktiveerimist kavandab droon autonoomselt lennutrajektoori, valib kolme erineva pildistamisrežiimi vahel ja jäädvustab parimad kaadrid täiesti iseseisvalt. Drooni kasutajal jääb üle, vaid valida sobiv teema ning DJI Fly rakendus lõikab kokku video, mis on koheselt valmis maailmaga jagamiseks.

DJI Air 2s

Air 2s drooni ümbritseb 4-suunaline takistuse vältimise süsteem, mida juhib DJI APAS 4.0 tarkvara. See annab ka algajale droonijuhile kindlustunde keerukamaid kaadreid teha.

DJI Air 2s hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

DJI Air 2s mudelit on võimalik soetada ka “Fly More Combo” komplektina, kus lisaks droonile on ka kandekott, ND ehk neutraalhall filtrid, laadimisdokk ja kaks lisaakut.

 

Telli kõik-ühes DJI Air 2s droon endale kohe ära – transport on tasuta »

 


Kui sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa

Soodushind kehtib 1. juuni – 5. juuli 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.
Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ›› 

(11)

The post Kõik-ühes DJI Air 2s droon on lausa 200-260€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.