Lexar Pro CFexpress Type B Silver mälukaardid on nüüd eriti väledad
autor: Jürgen Veerme

Lexar CFexpress Silver mälukaart

CFexpress mälukaardid on tänaseks saanud professionaalsetele foto- ja videograafidele kõige eelistatumaks, sest võimaldavad tänu suurele kirjutamiskiirusele kasutada tänapäeva tippklassi kaamerate funktsioone.

II generatsiooni Lexar Professional CFexpress mälukaardid võimaldavad senisest kiiremat ja stabiilsemat salvestust, kasutada suuremat kaadrisagedust ning jäädvustada rohkem mahtu vajavat 4K, 6K ja 8K videot.

Lexar CFexpress Silver mälukaart

Lexar CFexpress Silver Type B lugemiskiirus tõusis nüüd kuni 1750 MB/s ja kirjutamiskiirus kuni 1300 MB/s (varasemad väärtused olid vastavalt 1000 MB/s ja 600 MB/s). Vanema ja aeglasema tehnoloogia (XQD) asemel kasutavad need nüüd uusimat CFexpressi tehnoloogiat palju soodsama hinnaga.

Suurima muudatuse toob see CFexpress-tehnoloogiat toetavate madalama ja keskklassi kaamerate jaoks, võimaldades kasutajatel nüüd nautida kiiremat ja stabiilsemat salvestustehnoloogiat ning selle tulemusena jäädvustada enda videoid ja fotosid kvaliteetsemalt.

 

Varusta ennast tänapäevaste Lexar CFexpress Type B mälukaartidega ››

 

Pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(43)

The post Lexar Pro CFexpress Type B Silver mälukaardid on nüüd eriti väledad appeared first on Photopointi ajaveeb.