Polaroid Now ja Polaroid Now+ kiirpildikaamerate II generatsioon on kohal!
autor: Jürgen Veerme

Polaroid Now Gen 2

Polaroid on fotoajaloo kujundamisel osalenud juba 80+ aastat ja seda enam on meil rõõm teatada, et nende ikoonilise Polaroid Now kiirpildikaamera uus generatsioon on müügile jõudnud nii Photopointi esinduskauplustesse kui veebikaubamajja.


Polaroid Now Gen 2

Polaroid Now Gen 2 on säilitanud kasutajate poolt kiidusõnu pälvinud kumerate ja voolavate joontega disaini, aga on nüüd valmistatud lausa 40% taaskasutatud materjalidest.

Uue generatsiooni Polaroid Now kiirpildikaamera teeb teravamaid pilte, sest kasutusel on kahe objektiiviga autofookussüsteem (0,55m-1,3m ja 0,6m-lõpmatus). Eriti meeldiv on, et kaamera ise valib sobiva objektiivi, mis tähendab, et Sina saad teha ilusaid fotosid rohkemates kohtades, sagedamini ja väiksema vaevaga.

Polaroid Now Gen 2

Selles kiirpildikaameras on kasutusel ka sellised funktsioonid nagu taimer, et jõuaksid koos sõpradega ka ise pildile ja topeltsäritus, mis võimaldab ühele fotole kombineerida kaks kujutist. Lisaks on olemas täpne välklamp ja särituskompensatsioon (EV kärpimine) režiim, mille abil saab fotosid heledamaks või tumedamaks tuunida.

Polaroid Now Gen 2 saab uhkeldada ka üsna kestva aku mahtuvusega, mis võimaldab pildistada ühe laadimisega kuni 15 filmipakki – omadus, mis muudab kaamera ideaalseks kaaslaseks igal reisil ja seiklusel. Muide, laadimine toimub nüüd USB-C kaabli abil, mis on ka komplektis kohe kaasas.

See Polaroid kiirpildikaamera on müügil neljas erinevas värvitoonis (must, sinine, punane ja must/valge) ning saadaval on ka “Everything Box” komplektid, kuhu lisaks kaamerale kuulub ka kaks pakki i-type fotopaberit.


Polaroid Now+ Gen 2

Nii nagu Now Gen 2, siis on ka Polaroid Now+ Gen 2 säilitanud oma ikoonilise välimuse ning valmistatud 40% taaskasutatud materjalidest. Antud kaameras on kasutusel kahe tsooniline (standardvõte ja lähivõte) ning kahe objektiiviga autofookussüsteem, mille abil on tervate kaadrite tegemine eriti lihtne.

Now+ Gen 2 puhul ei ole tegemist tavapärase kiirpildikaameraga, sest kui laed oma Apple või Android nutiseadmesse Polaroid Originals nutirakenduse, siis pääsed ligi veelgi fantaasiaküllasemate fotode tegemisele.

Rakenduses saad valida valgusmaalingu, topeltsärituse, kaamera täieliku seadistusvabaduse ning paljude teiste loominguliste kaameraseadistuste hulgast just Sulle kõige meelepärasema lahenduse. Seal on olemas näiteks ka avaprioriteedi ja statiivivõtte võimalus teravusulatuse ja pikkade särituste loominguliseks haldamiseks.

Polaroid Now+ Gen2

Selle kiirpildikaameraga on muuhulgas kaasas ka viiest efektifiltrist koosnev komplekt – nende abil saab teha fotol värve erksamateks, tõsta kontrastsust või lisada efekte tähekiirte, punase vinjeti, oranži, sinise või kollase filtriga. Filtrikomplekt tuleb sobiva suurusega kotis, et neid oleks mugav kaasa võtta.

Polaroid Now+ Gen 2

Polaroid Now+ Gen 2 on samuti laetav USB-C kaabli kaudu (komplektis kaasas) ja müügil kolmes erinevas värvitoonis – valge, must ja forest green.


 

Nii teise generatsiooni Polaroid Now kui ka Polaroid Now+ kasutavad kvaliteetseid i-Type või Polaroid 600 fotopabereid, millele jäädvustatud pildid on suurepärase detailsuse ja sügavate värvidega.

 

Telli Polaroid Now Gen 2 kaamera, et kõik hetked saaksid vahvalt jäädvustatud ››

 

Kui sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Now Gen 2 järelmaksu kuumakse algab näiteks ainult 4,40€ eurost kuus.

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(18)

The post Polaroid Now ja Polaroid Now+ kiirpildikaamerate II generatsioon on kohal! appeared first on Photopointi ajaveeb.