Fujifilm XF 23mm f/1.4 R LM WR – mitmekülgne fiksobjektiiv Fujifilm hübriidkaamerale
autor: Stephan Redko

Fujifilmi kõige populaarsema X-seeria hübriidkaameratele on juba peagi müügile jõudmas uus XF 23mm f/1.4 R LM WR fiksobjektiiv, mida vajab kindlalt iga Fujifilm’i hübriidkaamera omanik.

Fujifilm XF 23mm f/1.4 R LM WR

Aegade jooksul on kõige standardsem fookuskaugus olnud 35mm. Võttes arvesse Fujifilm X-seeria hübriidkaamerate lõikefaktorit (milleks on 1,5x), siis on 23mm objektiiv 35mm ekvivalendis peaaegu täpselt sama (23 * 1,5 = 34,5) – see fookuskaugus on nii populaarne, sest on väga sarnane inimsilma vaateväljaga. See teeb uue XF 23mm f/1.4 R LM WR objektiivi tohutult mitmekülgseks, mitte vaid oma fookuskauguse poolest, kuid ka tohutult valgusjõulise f/1.4 ava tõttu, mis tuleb kasuks vähestes valgusoludes pildistamisel.

Uue Fujifilm XF 23mm f/1.4 objektiiviga ei jää erilised hetked tabamata, kuna selle sees oleva teravustamismootoriga lubab Fujifilm ülitäpset ning kiiret autofookust (teravustamiskiirus kuni 0,04 sekundit).

Fujifilm XF 23mm f/1.4 R LM WR

Tolmu- ja niiskuskindlus, töövõimekus lausa kuni -10℃ juures ning kompaktne ja kerge disain teeb XF 23mm f/1.4 R LM WR fiksobjektiivist kindlalt ühe Fujifilmi parimatest saavutustest, mis võiks igal Fujifilmi X-seeria hübriidkaamera omanikul fotokotis olla – olenemata sellest, kas tegemist on fotohuvilisega või professionaaliga. Objektiiv jõuab Photopointi esinduskauplustesse müügile novembrikuu jooksul, aga juba praegu on sul võimalus see meie veebikaubmajast eeltellida.

 

Uuri Fujifilm XF 23mm f/1.4 R LM WR kohta veel ja tee eeltellimus››

(3)

The post Fujifilm XF 23mm f/1.4 R LM WR – mitmekülgne fiksobjektiiv Fujifilm hübriidkaamerale appeared first on Photopointi ajaveeb.