Photopointi tootevalikusse lisandusid HP Sprocket fotoprinterid
autor: Jürgen Veerme

Äsja ka Photopointi müügile jõudnud HP Sprocket Studio ja HP fotoprinter Sprocket 200 printerite abil on fotode välja trükkimine otse nutiseadmest nüüd lihtsamast lihtsam ja ka lõbusam.

HP Sprocket fotoprinterid on stiilselt kaasaegse disainiga ja kompaktsed, et sooviksid neid alati kaasa võtta. Selle tooteseeria väikseim mudel ehk Sprocket Luna 200 on suuruselt võrreldav nutitelefoniga ja sellega on võimalik väja trükkida 5 ח 7,6 cm suuruseid fotosid.

Tänu fotopaberil kasutatavale HP ZINK (zero ink) tehnoloogiale on printerist väljuvad pildid määrdumiskindlad, rebenemisvastased ja veekindlad. Lisaks on paberil taga kleeps, millega on võimalik personaliseerida näiteks enda sülearvutit, mobiiliümbriseid, kotte, peeglit või toa seinu.

HP Sprocket fotoprinter

Sprocket Studio fotoprinteri suudab välja trükkida lausa 10×15 cm mõõdus läikiva pinnaga erksaid fotosid, mis on määrdumis-, vee- ja rebimiskindlad ning kestavad HP sõnul kuni 100 aastat. 

HP fotoprinter Sprocket Studio, valge

Mõlemad printerid ühilduvad nutiseadmega Bluetooth’i abil ja nende kasutamiseks on nutitelefoni või tahvelarvutisse vaja alla laadida tasuta HP Sprocket rakendus, mis võimaldab piltidele lisada soovi korral ka värvifiltreid, teksti ning graafilisi elemente.

HP Sprocket on loodud neile, kelle jaoks on oluline, et saaks fotosid printida olenemata ajast või kohast. Näiteks vahetu emotsioonina pulmas või peol, mälestusena külmkapile või rahakoti vahele.

 

Telli HP Sprocket fotoprinter veebist – transport koju on tasuta ››

(5)

The post Photopointi tootevalikusse lisandusid HP Sprocket fotoprinterid appeared first on Photopointi ajaveeb.