Fujifilm avalikustas uue soodsa Fujinon XC 35mm F2 fiksobjektiivi
autor: Elise Ader

Lisaks uuele X-T200 hübriidkaamerale avalikustas Fujifilm ka uue Fujinon XC 35mm F2 objektiivi oma täiskaader hübriidkaameratele. Nendele, kes pole veel tuttavad Fujifilmi tootenimedes olevate tähistustega olgu teadmiseks, et XC objektiivi nimes tähendab selle kuulumist tootja kõige taskukohasemate objektiivide ridadesse.

XC 35mm F2 on sisuliselt soodsam versioon Fujinon XF 35mm F2 R WR objektiivist, mis oli ka eelmise aasta enim müüdud objektiiv Fujifilmi hübriidkaameratele Photopointis. Uus tulija eristub peamiselt oma plastikust kinnituse ning hapramana näiva konstruktsiooni poolest. Samuti puudub objektiivil ka avarõngas ning ilmastikukindlus. Muus osas on objektiivil sama optika nagu Fujinon XF 35mm F2 R WR-il, seega võiks ka pildikvaliteet olla võrreldav. 

XC 35mm F2 saab oma fookuskauguselt olema ühtemoodi hea valik nii täiskaadri kui ka poolkaadri omaniku jaoks. Poolkaadri ees on 35mm fookuskaugus ekvivalentne 52mm-ga, tehes sellest ühe soodsaima valiku populaarse 50mm objektiivi omamiseks. 

Allikas: Fujifilm

(1)

The post Fujifilm avalikustas uue soodsa Fujinon XC 35mm F2 fiksobjektiivi appeared first on Photopointi ajaveeb.