Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 on müügil soodushinnaga 1149€
autor: Jürgen Veerme

Tamron SP 15-30mm Di VC USD G2

Soodushinnaga 1149€ (1399€) olev profiklassi lainurksuum SP 15-30mm f/2.8 G2 on Tamron inseneride poolt moe-, maastiku- ning arhitektuurifotograafia viljelejate jaoks tõeliselt perfektseks lihvinud:

  • optilises konstruktsioonis kaks XGM (eXpanded Glass Molded Aspherical) asfäärilist läätse, 4 tavalisemat asfäärilist läätse. Need peaksid Tamroni sõnul viima geomeetrilised moonutused miinimumini.
  • Uus AX (Anti-reflection eXpand) vääristus vähendab sisepeegeldusi ja parandab valguse üle kandumist.
  • Senise ühe mikroprotsessori asemel on objektiivis kasutusel kaks, mis aitavad muuta autofookust kiiremaks ja värinastabilisaatorit tõhusamaks.
  • Integreeritud värinastabilisaator on eriti tõhus (CIPA poolt testitud 4.5 EV astet tõhususastmega).
  • Oluliselt tõhusam fluoriidvääristus esiläätsel – lihtsam puhastada.
  • Sarnane disain teistele G2 objektiividele toob ühildavuse mugavamalt kasutatavad lülitid ja tihedama mustri kummist katetel.

tamron-sp-15-30-g2

Sarnaselt kõikidele uuematele Tamron objektiividele on ka teise generatsiooni 15-30mm objektiiv ühilduv Tamroni Tap-In Console dokiga, mille abil saab objektiivi tarkvara uuendada ja teravustamist igapidi tuunida.

 

Osta Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 mugavalt veebist ››

 

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

(1)

The post Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 on müügil soodushinnaga 1149€ appeared first on Photopointi ajaveeb.