Valitud Panasonic Lumix hübriidkaamera ostul saad kaks funktsionaalset kingitust
autor: Jürgen Veerme

Panasonic Lumix hübriidkaamerad

Alanud on võrratu kampaania kõigi nende jaoks, kes on otsimas endale esimest hübriidkaamerat või soovivad vanakooli peegelkaameralt edasi liikuda täiskaader hübriidkaamera peale. 

Nimelt saad Panasonic Lumix DC-S1, Lumix DC-S1R, Lumix DC-GH5, Lumix DC-GH5S, Lumix DC-G9 või Lumix DC-G90 ostul meie poolt kaasa lausa kaks väga head kingitust koguväärtuses 259 eurot!

  1. Joby statiivikomplekti Gorillapod 3K Pro Kit (väärtus 159€) sobib truuks seltsiliseks nii fotograafidele, vlogijatele kui ajakirjanikele, sest seda saab kasutada nii tavalise statiivi kui käsistatiivina ka ebatasasele pinnale. 
  2. Boya mikrofon BY-BM3031 (väärtus 99,99€) on profitasemel väline mikrofon, mis pakub kvaliteetset helisalvestust igas olukorras.

 

Panasonic Lumix DC-G90

Vee- ja tolmukindla Panasonic Lumix G90 suure kiirusega automaatteravustamine võimaldab teha isegi väga kiirelt liikuvatest objektidest selgeid ja teravaid pilte.

Sellel kaameral on ka igasse asendissse väljakeeratav LCD-ekraan, nii 3,5mm mikrofoni sisend kui ka 3,5mm kõrvaklapi väljund ja 4K 30/25P video salvestamine – ühesõnaga ideaalne nii alustavale kui juba edasijõudnud foto- ja videograafile. Soodushind alates 999€.

 

Panasonic Lumix GH5 & GH5S

Panasonic Lumix GH5 puhul on tegemist väga kaks ühes foto- ja videokaameraga: 20,3-megapiksline sensor loob uskumatult kvaliteetsed pildid ning kiire teravustamine ja sarivõte annavad suure paindlikkuse igapäevases kasutuses.

Eriti võimekas on see videosalvestuses, tulistades 10-bit 4:2:2 4K otse mälukaardile ning V-Log profiili ja pakkimata HDMI väljundi võimalus on ainult jäämäe tipp selle kaamera võimalustest. Kellel sellisest videovõimekusest siiski väheks jääb, siis tasub pilk pöörata Panasonic GH5S poole, mis on spetsiaalselt loodud tippvideograafidele. GH5 soodushind alates 1399€.

 

Panasonic Lumix G9

Panasonic Lumix G9 näol on tegemist hübriidkaameraga, mis sobib ka kõige nõudlikumale fotograafile, sest selle madalpääsufiltrita 20,3 megapiksline Digital Live MOS sensor võimaldab pildistada ideid ja mõtteid kõige meeldejäävamal moel.

Olenemata, kas tatsad ringi Amazonase džunglis või Eesti rabas, vajad Sa kaamerat, mis oleks kõigekindel – õnneks Lumix G9 on ehitatud külmumis-, pritsme- ja tolmukindlaks ning suudab vastu panna väga erinevatele rasketele oludele. Nii et tegelikult on tegemist ka suurepärase reisiselliga. Soodushind alates 1099€.

 

Panasonic Lumix S1 & S1R

Panasonic Lumix S1 on 24.2 Mp sensori ja madalpääsfiltrita täiskaader hübriidkaamera, mis on ehk rohkem suunatud neile, kellele meeldib pildistamise kõrval ka tõsisemalt videoloomega tegeleda. Uuri lähemalt: “Karbist välja: Panasonic Lumix S1 hübriidkaamera“.

Panasonic Lumix S1R täiskaader hübriidkaamera 47.3 MP sensori eest on madalpääsfilter eemaldatud – suurema lahutusvõimega sensor meeldib tõsisematele fotograafidele kes pildistavad nii stuudios kui maastikul. Videot salvestab see sensor mõnevõrra tagasihoidlikumalt.


Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõtetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi â€“ nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Ole Panasonic Lumix hübriidkaamera abil valmis foto- ja videoseiklusteks ››

 

Uuri lisaks:

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Photopointi foto- ja videotehnika rendis on olemas ka väga esinduslik valik Panasonic objektiive. Vaata lähemalt ››

Kampaania kehtib kuni 31. märts 2020.

(1)

The post Valitud Panasonic Lumix hübriidkaamera ostul saad kaks funktsionaalset kingitust appeared first on Photopointi ajaveeb.