Canon EOS 2000D = kõige soodsam peegelkaamera Photopointist
autor: Jürgen Veerme

Canon EOS 2000D

Fotograafias esimeste sammude astumine tundub tihtipeale keerukas ning rahaliselt kulukas, kuid juulis suvise soodushinnaga alates 479€ (alates 579€) müügil oleva Canon EOS 2000D abil on see pigem lihtne ning kättesaadav. 

Viimased paar aastat Photopointist kõige enam ostetud peegelkaamerate pigerida valitsenud EOS 2000D aitab neid fotohuvilisi, kes on huvitatud natuke loomingulisemast pildistamisest kui nutitelefon seda võimaldab.

Selle jaoks on sellel digipeegelkaameral olemas kõik vajalik: manuaalsed ja poolmanuaalsed režiimid, võimalus teravustada manuaalselt ja seadistada aparaat pildistama hästi kvaliteetset RAW faili, mida siis järeltöötlusprogrammis päris profitasemel pildiks töödelda.

Kui oled Canon EOS 2000D ära ostnud, siis tõmba kindlasti oma nutiseadmesse ka Canon Camera Connect rakendus, mille abil saad oma nutiseadet kaugjuhtimispuldina kasutada. Ja Canon Photo Companion rakendus annab Sulle lihtsaid juhiseid, kuidas peegelkaameraga pildistada.

Canon EOS 2000D peegelkaamera

Kaamera ostuga saad tasuta kaasa ka ligipääsu fotograafia algkursuse materjalidele. Lisaks sellele tasuta viiekümne 10×15 cm paberfoto trüki ja lausa 50GB lisaruumi snap.ee keskkonnas.

Nii et kui oled otsustanud hakata fotograafiamaailmas esimesi tõsiseid samme tegema, siis Canon  EOS 2000D tundub igati õige valik.

 

Osta suurepärane peegelkaamera algajale fotohuvilisele ››

 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canoni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi. Kampaania kehtib 1. – 31. juuli 2024.

(17)

The post Canon EOS 2000D = kõige soodsam peegelkaamera Photopointist appeared first on Photopointi ajaveeb.