Soovitame: valitud Fujifilm hübriidkaamera + Tamron objektiivi kombod
autor: Jürgen Veerme

Fujifilm + Tamron sooduskomplektid

Fujifilmi hübriidkaamera kere ilma väärt objektiivita on ju üsna kasutu, aga sinna ette õige objektiivi valimine võib sageli olla üsna peadmurdev ülesanne.

Otsustasime selle nuputamise Sinu eest ise ära teha ja panime X-T30 II ning X-T5 koos heade Tamron objektiividega punti ning need kombod said endale ka suvisemad hinnad.

Sinul jääb üle vaid sobiv sooduskomplekt välja valida, tellimus ära teha ja hakata pildistama/filmima. Veebist tellides on transport tasuta mistahes Eestimaa otsa.

90% meie klientidest valivad sooduskomplekti!

Fujifilm + Tamron sooduskomplektid

Nii et tark tegu on soetada endale populaarne sooduskomplekt koos Tamron objektiivi ja Fujifilm hübriidkaameraga, mida pakutakse vaid Photopointi veebikaubamajas ja esinduskauplustes.

 

Telli/osta Fujifilm hübriidkaamera + Tamron sooduskomplekt ›

 


Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume eraisikutele ja ettevõtte nimele ostjatele mugavaid ning paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Photopoint on juba aastakümneid olnud Fujifilm fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(10)

The post Soovitame: valitud Fujifilm hübriidkaamera + Tamron objektiivi kombod appeared first on Photopointi ajaveeb.