Pisikese DJI Mini 2 SE drooni soodushind on kõigest alates 299€
autor: Jürgen Veerme

DJI Mini 2 SE

Igapäevaste hetkede või reiside jäädvustamiseks loodud pisikese DJI Mini 2 SE drooni saad kingikotti pista soodushinnaga alates 299€. 

See on varustatud 1/2,3-tollise CMOS-kaameraga, mis suudab teha 12MP fotosid ja kuni 2,7K videoid.

Muuhulgas on tegemist DJI drooniga, mis mahub peopessa ja kaalub sama palju kui keskmine õun (alla 249 g), mistõttu võib sellega lennata paljudes maailma riikides ilma lisapiiranguteta.

Mini 2 SE toetab ka kuni 6 km kaugusele levivat HD-videoedastust, mis annab Sulle võimaluse lennata kaugemale ja näha selgemalt. See suudab maksimaalselt lennata järjest kuni 31 minuti ja hoiab Sinu filmitud materjali stabiilsena isegi 5. taseme tuulega (kuni 38 km/h).

DJI Mini 2 SE

DJI Mini 2 SE on loodud eelkõige tavakasutajatele, kes on tegemas oma esimesi samme põnevas droonimaailmas. Seetõttu on DJI Fly rakenduses olemas selged juhised ja hõlpsasti järgitavad lendamise õpetused, mis hõlmavad kõiki alustamiseks vajalikke näpunäiteid.

Mini 2 SE drooni on võimalik soetada ka DJI Mini 2 SE Fly More Combo komplektina, mis sisaldab lisaks 2-suunalist laadimisdokki, kahte lisaakut, kahte lisa paari propellereid, propelleri hoidikut ja 12 lisakruvi.

 

Telli soodushinnaga DJI Mini 2 SE ja pane hetked lendama ››

 


Juhul, kui Sul uue drooni ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis kasuta Inbank järelmaksu abi –  2023. aasta novembris ja detsembris on lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Soodushind kehtib 22. november – 25. detsember 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ›› 

(7)

The post Pisikese DJI Mini 2 SE drooni soodushind on kõigest alates 299€ appeared first on Photopointi ajaveeb.