Sony FX3 kinokaamera ostul saad kingituseks 479€ väärt mälukaardi
autor: Jürgen Veerme

Sony FX3 kampaania

Sony FX3 kinokaamera ostul saad meie poolt muuhulgas kingituseks ka Sony CFexpress 160GB Type A Tough mälukaardi (väärtus 479€).

FX3 puhul on tegemist täiskaadersensoriga hübriidkaameraga, mis mõeldud peamiselt video- ja filmitegijatele, kuid siiski on sellega võimalik jäädvustada ka kõrge kvaliteediga pilte ning see sarnaneb vägagi Sony a7S III mudeliga.

Selle Sony hübriidkaamera südameks on 10,2-megapiksline taustvalgustusega Exmor R täiskaadersensor, mis teeb koostööd BIONZ XR protsessoriga. Sensori tundlikkus on võimalik tõsta kuni ISO 409 600 tasemele ning sensori dünaamiline ulatus on kuni 15 stopi. Kaameralt leiab ka S-Cinetone värviprofiili – sama, mida kasutavad Sony profiklassi FX6, FX9 ja Venice kaamerad.

Sony FX3

Kaameral on ka 627-punktiline faasituvastusega teravustamissüsteem, mis toetab otseajas teravuse jälgimist ning juba varasemast tuttavat otseajas silmade järgi teravustamist (Real-time Eye AF).

FX3 mudelile on lisatud ka keresisene 5-teljeline stabilisaator, mis koostöös digitaalse stabilisaatoriga jäädvustab videot kuni 120 kaadrit/sek kiirusega kasutades Active Mode režiimi. Muide, komplekti kuulub ka käepide koos XLR adapteriga.

 

Juhul, kui Sul peaks väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis 2023. aasta lõpuni on Inbanki järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi novembris ja detsembris ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

 

Ärata oma visioonid ellu ja telli Sony FX3 kaamera ››

 


PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kampaania kestab 20. november – 31. detsember 2023.

Photopoint on Sony fototehnika pikaajaline partner ja esindaja Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(12)

The post Sony FX3 kinokaamera ostul saad kingituseks 479€ väärt mälukaardi appeared first on Photopointi ajaveeb.