KINGIIDEE: Polaroid Now+ (Gen 2) kiirpildikaamera on talvise soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

Polaroid Now+ (Gen2)

Nii meie esinduskauplustes kui ka veebikaubamajas soodushinnaga 123,99€ (149€) müügil olev Polaroid Now+ (Gen 2) ühendab nutiseadme digimaailmaga Bluetooth’i abil, et anda sulle võimalus fantaasiaküllaste fotode tegemiseks.

Nii nagu Polaroid Now (Gen 2), siis on ka II generatsiooni Now+ säilitanud oma ikoonilise välimuse ning valmistatud 40% taaskasutatud materjalidest.

Antud kaameras on kasutusel kahe tsooniline (standardvõte ja lähivõte) ning kahe objektiiviga autofookussüsteem, mille abil on tervate kaadrite tegemine eriti lihtne.

Now+ (Gen 2) puhul ei ole tegemist tavapärase kiirpildikaameraga, sest kui laed oma Apple või Android nutiseadmesse “Polaroid Originals” nutirakenduse, siis pääsed ligi veelgi fantaasiaküllasemate fotode tegemisele.

Rakenduses saad valida valgusmaalingu, topeltsärituse, kaamera täieliku seadistusvabaduse ning paljude teiste loominguliste kaameraseadistuste hulgast just Sulle kõige meelepärasema lahenduse.

Seal on olemas näiteks ka avaprioriteedi ja statiivivõtte võimalus teravusulatuse ja pikkade särituste loominguliseks haldamiseks.

Polaroid Now+ Gen2

Polaroid Now paberid ja tarvikud

See kiirpildikaamera kasutab kvaliteetseid i-Type või Polaroid 600 fotopabereid, millele jäädvustatud pildid on suurepärase detailsuse ja sügavate värvidega.

Lisaks on müügil ka erinevad Polaroidi tarvikud nagu albumid, kus on hea tehtud väljatrükke hoiustada ja kotid, mis kaitsevad hinnalist kaamerat ning muudavad selle kaasas kandmise mugavamaks.

 

Telli soodushinnaga Polaroid Now+ (Gen 2) ja jäädvusta ägedaid pilte »

 


Juhul, kui sul jääb uue kaamera ostu tegemisest rahast puudu, siis 2023. aasta lõpuni on käimas kampaania, milles raames on Inbanki järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi novembris ja detsembris ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Soodushind kehtib 20. november – 24. detsember 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(17)

The post KINGIIDEE: Polaroid Now+ (Gen 2) kiirpildikaamera on talvise soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.