Sony ZV-1 II vlogkaamera ostul saad kingituse väärtuses 199€
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-1 II + grip

Eelkõige vloggerite ehk videoblogijate vajadusi silmas pidades disainitud Sony ZV-1 II ostul saad muuhulgas kingituseks ka 199€ maksva Sony Shooting Grip GP-VPT2BT käepide-ministatiivi.

Tasuta kaasa antav Sony GP-VPT2BT on 2in1 käepide ja ministatiiv, mis pakub käest filmides rohkem stabiilsust ning võimaldab tänu kallutatavale disainile muuta kiirelt ja sujuvalt ka võttenurka.

See ühildub kaameraga Bluetoothi kaudu ja maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks saab selle lahti pakkida ka ministatiiviks.

Sony käepide-ministatiiv Shooting Grip GP-VPT2BT
Sony käepide-ministatiiv Shooting Grip GP-VPT2BT

II generatsiooni Sony ZV-1 on varustatud ZEISS Vario-Sonnar T* 18-50mm f/1.8-4 suumobjektiiviga, mis annab lainurkvaate 18 mm otsast. Muuhulgas on objektiivil integreeritud neutraalhall (ND) filter, mis reguleerib valguse säritust kolme astme võrra.

Sujuvad ja värinavabad kaadrid tagab ZV-1 II sees peituv Sony kultuslik Optical SteadyShot pildistabilisaator, mis oli samuti vlogerite poolt väga nõutud omadus. Lisaks optilisele stabilisaatorile saad kasutada elektroonilist Active Mode režiimi, et saavutada isegi ekstreemsetes oludes sujuvad kaadrid.

 

Selle kompaktkaamera sees peituv 3-kapsline mikrofon hoiab ka Sinu heli selgena. Automaatse režiimi peal filmides tuvastab ZV-1 II nägude järgi ära, millist mikrofoni kasutada parima heli saavutamiseks. Salvestades manuaalrežiimis saad ise valida, kas kasutad eesmist, tagumist või kõikides suundades olevaid mikrofone.

Sony ZV-1 II

Juhul, kui Sul eurosid ostuks puudu jääma, siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nime ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony ZV-1 II endale kohe ära – tarneaeg ainult 1-3 tööpäeva»

 


Muide, Photopointi foto- ja videotehnika rendis on laenutamiseks saadaval I generatsiooni Sony ZV-1. Lisaks on olemas ka Sony ZV-1F ja Sony ZV-E1 kaamerad.

Kui tehnika on ostetud, siis video filmimise ja töötlemise nipid saad selgeks Eesti ühe kõige populaarsema Youtube staari Martti Halliku poolt koostatud kursusel: “Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi ›› 

Kampaania kehtib 1. oktoober – 31. detsember 2023. Photopoint on Sony fototehnika toodete ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(4)

The post Sony ZV-1 II vlogkaamera ostul saad kingituse väärtuses 199€ appeared first on Photopointi ajaveeb.