Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD on üks objektiiv igaks olukorraks
autor: Jürgen Veerme

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tutud ja tunnustatud Jaapani optikatootja Tamron on oma tootmisliinid huugama pannud, sest juba oktoobrikuu jooksul jõuab ka meie juurde müügile uus Sony täiskaader hübriidkaameratele loodud Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD.

Tamroni sõnul summutab uus 17-50mm f/4.0 Di III VXD tõhusalt kromaatilisi ja muid optilisi aberratsioone, tagades nii kõikidel piltidel peente detailide selge jäädvustamise isegi servast servani. Muuhulgas lubab Tamron, et see objektiiv tagab “silmapaistva bokeh” ka oma läbiva f/4 maksimaalnse ava juures. 

Objektiivis on kasutusel VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis kasutab lineaarset fokuseerimise mehanismi. Teistest uutest Tamroni objektiividest juba tuttav VXD mootor pakub veelgi vaiksemat ja kiiremat teravustamist, mis sobib väga hästi ka videograafidele.

Kompaktne ja kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD pakub suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud kaamera stabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tamron 17–50mm f/4 VXD hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal, mis tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

Tamron Lens Utility tarkvara

Uus17-50mm f/4.0 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Kui soovid olla esimeste hulgas, kelle poole Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD kohe teele läheb, kui see meie logistikakeskusesse saabub, siis tee veebikaubamajast eeltellimus kohe ära. 

 

Eeltelli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(31)

The post Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD on üks objektiiv igaks olukorraks appeared first on Photopointi ajaveeb.