Canon Selphy CP1500 abil prindid fotosid, mis kestavad kogu elu
autor: Jürgen Veerme

Canon SELPHY CP1500 fotoprinter

Soodushinnaga 129€ (159€) Canon Selphy CP1500 on mobiilne fotoprinter, mille abil saab otse nutiseadmest, mälupulgalt, mälukaardilt või fotokaamerast digipildid fotopaberile välja trükkida.

See Canoni fotoprinter kasutab värvisublimatsiooni tehnoloogiat, mis garanteerib väljatrükkide maksimaalse kvaliteedi ning sealjuures on need veel ka vee-, kriimustus- ja sõrmejäljekindlad.

Canon SELPHY CP1500 fotoprinter

Nutiseadmeid saab printeriga ühendada nii Android kui iOS seadmetele loodud SELPHY Photo Layout rakenduse abil.

Lisaks saab selle appis digifailidele peale lisada tekst, templeid, filtreid ja mustreid, mis teevad need veelgi omanäolisemaks ning väljatrükke on lihtne jagada prinditud QR-koodi abil.

Komplektis on kaasas üks pakk (108 lehte, 10 × 15 cm) fotopaberit ja üks kolmevärviline tindikassett. Juhul, kui need otsa saavad, siis saad uue meie käest soetada – sinna sobib Canon fotopaber + tindikassett RP-108 komplekt.

Nii mustas, valges kui ka roosas värvitoonis Canon Selphy CP1500 fotoprinterid on müügil nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas. 

 

Vali sobiv värv ja telli soodukaga Canon Selphy CP1500 kohe ära ››

 

Juhul, kui Sul peaks hetkel ostude tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Soodushind kehtib kuni 30. november 2023. Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(459)

The post Canon Selphy CP1500 abil prindid fotosid, mis kestavad kogu elu appeared first on Photopointi ajaveeb.