Nikon Z f on uus retrostiilis täiskaader hübriidkaamera
autor: Stephan Redko

Nikon’il on kombeks aegajalt müügile tuua vanaaegse disainiga kaameraid — alles paar aastat tagasi tuli müüki Nikon Z fc ning nüüd on sellele mudelile oodata ka suurt venda ehk Nikon Z f!

Retrostiilis ent tehnoloogiliselt võimekat Z f täiskaader hübriidkaamerat ootame müügile juba novembrikuu jooksul, kuid esmase huvi põhjal soovitame eeltellimuse juba täna Photopointi veebikaubamaja kaudu ära teha.

Nikon Z f

Nikon Z f – ikooniline disain + inspireeriv võimsus

Nikon Z f võib jätta esmapilgul mulje, et tegu on filmikaameraga eelmisest sajandist, kuid ära lase end välimusest petta. Selle töölooma sees peitub hoopis 24,5-megapiksline CMOS täiskaadersensor koos 8-stoppilise keresisese stabilisaatoriga.

See pärib oma ikoonilise disaini Nikon FM2 filmikaameralt, kuid oma sees peituva EXPEED 7 protsessori hoopis Nikon Z9 lipulaev hübriidkaameralt. Tänu sellele võimaldab Nikon Z f ka kvaliteetset ning sujuvat videosalvestust kuni 4K 60 kaadrit/sek (DX-formaadis ning 10-bit H.265 HEVC).

Nikon Z f

Nikon lubab autofookuse poolest vapustavat kiirust ning täpsust, sest antud täiskaader hübriidkaamera kasutab “Deep Learning” tehnoloogiat ning suudab teravustada ka kõige ekstreemsemates valgustingimustes (-10 kuni +19 EV).

Teravustamisest rääkides, siis Z f suudab tuvastada ka erinevaid subjekte isegi manuaalfookusega. Nende hulka kuuluvad inimesed, loomad, linnud ning veel paljud!

Hübriidkaamera peal olevaid rullikuid keerates tunned meeldivat ning taktiilset klõpsu, mis meenutab vanaaegsete filmikaamerate kasutamist.

Rullikute hulgas on ISO, säriaeg ning särituse kompensatsioon. ISO rulliku all saad valida erinevate režiimide vahel ehk M, A, S, P ning AUTO. Säriaja rulliku all peitub hoopis lüliti, millega saad hõlpsasti liikuda foto-, video- ning monokroomse režiimi vahel.

Nikon Z f

Nii nagu Nikon kaamerate puhul on juba tavapäraks saanud, siis loomulikult näeme ka Z f mudelil muljetavaldavat ilmastikukindlust, mis takistab tolmul, mullal ning niiskusel selle sisse pääseda. Seetõttu võid oma Z f hübriidkaameraga jäädvustada enesekindlalt nii päikselistes kui ka tormistes ilmaoludes.

Muude omaduste hulgas on Nikon Z f täiskaader hübriidkaamera võimeline pildistama Pixel Shift režiimis kuni 96-megapiksliseid fotosid ning tavarežiimis kuni 30 kaadrit/sek (koos elektroonilise katikuga ning autofookusega).

 

Sellist tehniliste andmete tulevärki vaadates tundub, et tegu on ühe parima hübriidkaameraga, mis Nikon on lähiajal turule toonud. Kui soovid olla esimeste seas, kes kogeb tänapäeva tehnoloogiat retrodisainiga kaamerast, siis klikka allolevale lingile ning tee eeltellimus kohe täna 👇

 

Nikon Z f täiskaader hübriidkaamera — eeltelli juba täna ära »

 


Juhul, kui Sul antud investeeringu tegemiseks peaks vahendeid puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

Photopoint on Nikon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(45)

The post Nikon Z f on uus retrostiilis täiskaader hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.