Soodushinnaga Canon EOS R6 Mark II ostul saad veel lausa 250€ tagasi
autor: Jürgen Veerme

Canon EOS R6 Mark II

Canoni seni kõige kiirema täiskaader hübriidkaamera EOS R6 Mark II ostul saad Canoni käest lausa 250€ tagasi küsida. 

Canon EOS R6 Mark II sees tuksub DIGIC X protsessor, mis on tuttav EOS R5EOS R6 ja EOS-1D X Mark III mudelitest, aga koos uue 24,2-megapikslise CMOS sensori ning järgmise põlvkonna Dual Pixel CMOS AF II autofookusega pakub EOS R6 Mark II töökindlust võrreldamatul tasemel.

Võrreldes EOS R6 mudeliga on oluliselt vähendatud ka rolling shutter efekti, mis kaasneb kiirete stseenide pildistamisel just elektroonilise katikuga.

Videosalvestuseks kasutab Canon EOS R6 Mark II kogu sensori laiust ja suudab salvestada 4K 60p videot Dual Pixel CMOS AF II teravustamisega. Kõik 4K kaadrid luuakse sensori 6K väljundi ülekirjutamisega, mille tulemuseks on suurepärane pildikvaliteet.

Edasijõudnud filmitegijatele, kes soovivad veelgi suuremat jõudlust, väljastab EOS R6 Mark II HDMI väljundi kaudu 6K RAW vormingut, mida saab jäädvustada välisesse salvestajasse. 

Canon EOS R6 Mark II

EOS R6 Mark II kere pakub teada-tuntud Canoni oodatud vastupidavust – taludes ebasoodsaid ilmastikutingimusi. Kõrge lahutusvõimega 3,69-miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija pakub fotode või videote tegemisel kristallselget vaadet, kuna selle värskendussagedus on 120 Hz.

Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Canon sinu pangakontole, kui oled kampaaniaperioodil Photopointist soetatud Canon EOS R6 Mark II kaamerakere või komplekti nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinudSealt leiad ka täpsemad kampaaniatingimused.

 

Aeg on edasi liikuda – telli Canon EOS R6 Mark II ››

 


“Raha tagasi” kampaania kestab 14. aprill – 31. juuli 2023. Ostu saab Canoni kampaanialehel registreerida kuni 15. augustini 2023. Kampaanias võivad osaleda nii eraisiku kui ettevõtte nimele ostetud kampaaniatooted, aga raha tagasi taotleja peab olema vähemalt 18. aastane. 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(17)

The post Soodushinnaga Canon EOS R6 Mark II ostul saad veel lausa 250€ tagasi appeared first on Photopointi ajaveeb.