Proovi järele – Sony ZV-E1 vlogkaamera on rentimiseks Tallinnas saadaval
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-E1

Kui oled plaaninud astuda põnevasse videoblogide maailma või oled selles juba tegev, aga soovid vlogide kvaliteeti tõsta, siis astu läbi meie Tallinnas asuvast foto- ja videotehnika rendist, kuhu on laenutamiseks lisandunud tippklassi Sony ZV-E1.

ZV-E1 on hetkel maailma kõige kompaktsem ja kergem täiskaader hübriidkaamera, mille sees peitub sama legendaarne 12-megapiksline CMOS Exmor R™ sensor, mis on ka hinnatud Sony a7S III ning Sony FX3 mudelite sees. Kiiremaks töötluseks on kaamera varustatud täiustatud BIONZ XR pilditöötlusprotsessoriga.

Olemas on ka AI-põhinev autofookus süsteem, mis suudab ära tuvastada inimesi, loomi, linde, putukaid, autosid, ronge ja lennukeid. See annab sulle rohkem vabadust, et keskenduda ise stseenile ja olla hiljem kindel, et vajalik sai ka fookusesse. S-Gamut3.Cine/S-Log3 ja S-Gamut3/S-Log3 profiilid suurendavad videopildi dünaamilist ulatust, tehes seeläbi värvide järeltöötluse lihtsamaks.

Sony ZV-E1

ZV-E1 kaameral on ka üljele avanev kallutatav ja pööratav 3- tolline LCD-puuteekraan ning kaamerakerel on olemas kõik vajalikud sisendid, mida üks vlogija võiks tänasel päeval üldse soovida.

Sony ZV-E1 rendikomplekt

Laenutamiseks on saadaval komplekt, kuhu lisaks Sony ZV-E1 kaamerale ja Sony FE 28-60mm f/4-5.6 objektiivile kuulub ka Sony Shooting Grip GP-VPT2BT.

Sony ZV-E1

See käepide-ministatiiv pakub käest filmides rohkem stabiilsust ning võimaldab tänu kallutatavale disainile muuta kiirelt ja sujuvalt ka võttenurka. See ühildub kaameraga Bluetoothi kaudu ja maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks saab selle lahti pakkida ka ministatiiviks.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Sony ZV-E1 vlogkaamera endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

  • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
  • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
  • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
  • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
  • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
  • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(14)

The post Proovi järele – Sony ZV-E1 vlogkaamera on rentimiseks Tallinnas saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.