Canon RF 28mm f/2.8 STM pannkook-objektiiv on varsti saadaval
autor: Stephan Redko

Uhiuus Canon RF 28mm f/2.8 STM lainurk-fiksobjektiiv on nii lapik, et see näeb välja nagu pankook ja muuhulgas on see seni kõige väiksem ja kergem Canon RF-seeria objektiiv.

Kelle jaoks võiks see objektiiv sobida ja mida see endast täpsemalt kujutab? Keri allapoole ja saad teada 👇

Canon RF 28mm f/2.8 STM objektiiv

Canon RF 28mm f/2.8 STM — mitmekülgne pannkook-objektiiv

28 mm on üks hea vahepealne fookuskaugus, millega saad jäädvustada nt. oma reise, pereüritusi ja tänavafotograafiat. Kui kavatsed selle objektiivi keerata hoopis poolkaader hübriidkaamera ette, siis saad hoopis 44 mm fookuskauguse (28mm x 1.6 crop), mis annab sarnase vaatevälja inimsilmaga.

Seetõttu on tegemist igati mitmekülgse objektiiviga olenemata, kas oled täis- või poolkaader hübriidkaamera kasutaja.

Canon RF 28mm f/2.8 lainurk-fiksobjektiivi üks suurimatest eelistest on loomulikult selle diskreetne disain, mistõttu Sa ei paista inimestele silma ja võid tabada rohkem siiraid hetki. Selle pikkuseks on kõigest 2,4 cm ja see kaalub ainult 120 g, mis on kergem kui igapäevased nutitelefonid.

Kuid mis selle puhul ei ole sugugi väike on objektiivi ava — f/2.8. Selle abiga saad oma kaadritesse mõnusa bokeh efekti ja pead vähem lootma ISO peale, et vähestes valgustingimustes hakkama saada.

Canon RF 28mm f/2.8 STM objektiiv

Canon RF 28mm f/2.8 STM objektiiv

Vaikse ja sujuva autofookuse tagab RF 28mm f/2.8 objektiivis STM-mootor, mis on kasutusel ka kõikides teistes RF-bajoneti fiksobjektiides. Kuna seda on juba aegade jooksul testitud ja heaks kiidetud Canon kasutajate poolt, siis võid ka sellel objelt kindlasti oodata kiiret fokusseerimist.

Objektiivi pealt leiad veel ka juhtimisrõnga, mida saad lüliti abil määrata, kas mõne kaameraseadistuse jaoks või manuaalseks teravustamiseks.

Photopointi veebikaubamajas on Canon RF 28mm f/2.8 STM eeltellimine juba alanud, aga meie esinduskaupluste lettidele peaks see eeldatvaalt jõudma juba lähikuudel. 

 

Eeltelli Canon RF 28mm f/2.8 mugavalt ära juba täna »

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(9)

The post Canon RF 28mm f/2.8 STM pannkook-objektiiv on varsti saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.