Ricoh Theta X või Theta Z1 51GB ostul saad funktsionaalse kingituse
autor: Jürgen Veerme

Ricoh Theta

Ühe nupule vajutusega 360° fotosid ja videoid salvestava Ricoh Theta Z1 51GB või Ricoh Theta X kaamera ostul saad kingituseks kaasa Ricoh StandPod Slik PC-5 statiivi (väärtus 119€).


Ricoh Theta X

Esmakordselt on THETA perekonda kuuluva kaamera juures kasutusel 2,25-tolline TFT värviline puuteekraan. See on märkimisväärne kasutajasõbralikkuse täiendus, sest annab võimalusele enne stseeni jäädvustamist vaadata selle eelvaadet, kohandada võttesätteid ja loomulikult tehtud pilte vaadata – siiani sai kõike seda teha ainult läbi nutitelefoni.

Ricoh Theta X
Ricoh Theta X

Kui siiani töötasid Ricoh Theta kaamerad integreeritud liitiumaku pealt, siis võib öelda, et üheks suureks Theta X mudeli arenguks on kindlasti ka võimalus vahetada akut (akumudel DB-110) ning uuel kaameral saab mälumahtu suurendada välise microSDXC mälukaardi abil.

Kaamera ühendub Sinu nutitelefoniga Bluetooth ühenduse kaudu ning THETA+ rakendus teeb sfääriliste fotode ning videote töötlemise ja jagamise imelihtsaks.

 

Telli Ricoh Theta X ja jäädvusta silmapaistvaid fotosid või videoid ››

 


Ricoh Theta Z1 51GB

Võrreldes juba 2019. aastal TIPA poolt parimaks 360° kaameraks tituleeritud Ricoh Theta Z1 mudeliga on Theta Z1 51GB kõige suuremaks ja ainsaks uuenduseks sisemälu maht.

Seda on tervelt 2,7x rohkem ehk tavapärasel Theta Z1 kaameral on sisemälu mahuks kõigest 19GB. See tähendab, et saad korraga kaamerasse salvestada u. 6350 JPEG-pilti, 900 RAW+ fotot ja umbes 110 minutit 4K videot.


Ricoh Theta kaameratega saad luua just selliseid “elus” fotosid ja videoid.

 

Pildi või video jäädvustamiseks kasutab Theta Z1 (51GB) kahte 1″ tüüpi 20 MP lahutusvõimega pildisensorit, mis salvestavad 6720 x 3360 px suurusi sfäärilisi panoraamfotosid ja kuni 4K lahutusvõimega 360-kraadilist videot.

Kui soovid veelgi enam Theta Z1 kaamera kohta infot saada, siis soovitame tutvuda Lauri poolt koostatud sisuka “Karbist välja: 360° kaamera Ricoh Theta Z1” artikliga.

 

Telli eriline Ricoh Theta Z1 kaamera mugavalt koju kätte ››

 


Kingituseks saadav Ricoh StandPod on spetsiaalselt Theta seeria kaameratele loodud statiiv, millega saab 360° videosid ja fotosid teha ilma, et statiivijalad kaadrisse jääks. Statiivi minimaalne töökõrgus on kõigest 48 cm ja maksimaalne 170 cm.

Kui sul ostuks või kinkimiseks pangaarvel kohe tervet summat ei ole, siis pakume ka mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. 

 

Kõik Ricoh Theta seeria kaamerad Photopointis ››

 

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Kampaania kestab 16. aprill 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(66)

The post Ricoh Theta X või Theta Z1 51GB ostul saad funktsionaalse kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.