Pentax KF peegelkaamera ostul saad kingituseks valgusjõulise fiksobjektiivi
autor: Jürgen Veerme

Pentax KF

Alles eelmise aasta lõpus müügile jõudnud uue Pentax KF peegelkaamera ostul saad muuhulgas kingituseks valgusjõulise smc Pentax DA 50mm f/1.8 fiksobjektiivi (väärtus 179€).

Pentax KF kasutab populaarsest K-70 kaamerast tuttavat 24,2-megapikslist poolkaader sensorit, mis koos PRIME MII protsessoriga pakub ülitõhusat müravähendust ja pilditöötlust. KF lihtsustab pildistamist ka kehvades valgustingimustes, kuna kaamera kõrgeim tundlikkus on ISO 102 400.

Pentax KF kasutab klassikalist klaasprismaga pildiotsijat, millel on 0,95× suurendus ja 100% vaateväli. See muudab oluliselt lihtsamaks fookuse ja kompositsiooni kontrollimise ning pildistatavale keskendumise. Sellel on ka 1 037 000 pildipunktiga 3-tolline LCD-monitor, mis on mugavalt pööratav ja kallutatav, lihtsustades sellega võtteid kõrge või madala võttepunkti kasutamisel. 

Tasuta kaasa saadav smc Pentax DA 50mm f/1.8 normaal-fiksobjektiiv on disaitud Pentax APS-C peegelkaameratele nagu KF ja avardab tavapärase 18-55mm komplektobjektiiviga võrreldes tunduvalt pildistamisvõimalusi.

Selle valgusjõuline f/1.8 ava lubab jäädvustada ilusaid fotosid kasvõi küünlavalgel ning jätab tausta mõnusalt uduseks. Tegemist on terava joonise ja kõrge optilise kvaliteediga objektiiviga, mis on ideaalne igapäevaseks kasutuseks ning kvaliteetsete portreefotode tegemiseks.

Tee selle Pentaxi peegelkaameraga lähemalt tutvust:

 

Alusta fotograafia teekonda või vii see järgmisele tasemele Pentax KF abil ››

 


Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Soodushind kehtib 9. märts – 16. aprill 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(85)

The post Pentax KF peegelkaamera ostul saad kingituseks valgusjõulise fiksobjektiivi appeared first on Photopointi ajaveeb.