Ricoh avalikustas kolm uut tippkvaliteediga Pentax objektiivi
autor: Jürgen Veerme

Pentax HD objektiivid

Ricoh andis teada, et nad toovad müügile kolm uut valgusjõulist HD Pentax-FA Limited seeria fiksobjektiivi, mis on loodud kasutamiseks K-bajonetiga peegelkaamerate (näiteks Pentax K-1 II) ees. Valikusse tulevad:

  • HD PENTAX-FA 31mm f/1.8 Limited – tegemist on kerge ja mitmekülgse lainurkobjektiiviga, mis pakub loomuliku perspektiivi ja suure kontrastsusega teravat pilti.
  • HD PENTAX-FA 43mm f/1.9 Limited on ülikompaktne objektiiv, mis oma esmaklassilise pildikvaliteedi tõttu sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks – sealhulgas ka siseruumides, reisidel ja kasvõi matkadel.
  • HD PENTAX-FA 77mm f/1.8 Limited on mitmekülgne objektiiv, mis on eelkõige loodud loodud tippkvaliteediga portreefotode loomiseks.

Kõik kolm uut objektiivi tulevad müügile nii mustas kui hõbedases värvitoonis ja on HD FA seeriale omaselt varustatud alumiiniumkorpuse ning ülikvaliteetse optikaga. Lisaks on kasutusel kõrgkvaliteetne mitmekihiline HD (High Definition) vääristus, mis vähendab sisepeegeldust ning varikujutisi. 

Pentax

Uued objektiivid jõuavad Photopointi esinduskauplustesse ja veebikaubamajja eeldatavasti müügile 2021. aasta aprillikuu jooksul ja hakkavad maksma:

  • HD PENTAX-FA 31mm f/1.8 Limited = 1099€
  • HD PENTAX-FA 43mm f/1.9 Limited = 649€
  • HD PENTAX-FA 77mm f/1.8 Limited = 799€

 

Kogu Pentax objektiivide valik Photopointis ››

 

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

Allikas: Ricoh

(10)

The post Ricoh avalikustas kolm uut tippkvaliteediga Pentax objektiivi appeared first on Photopointi ajaveeb.