Ela hetkes – DJI Osmo Action on müügil soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

DJI Osmo Action

Maailma esimene kahe värvilise LCD- ekraaniga seikluskaamera DJI Osmo Action on hetkel müügil soodushinnaga 349€ (tavahind 379€).

Osmo Action on 4K videot filmiv vastupidav seikluskaamera, mis kasutab DJI droonidest tuntud stabiliseerimistehnoloogiat. Kaamera omab 2,25-tollist tagumist puute-ekraani, mille kaudu on ligipääs kõikidele kaamera funktsioonidele. Lisaks sellele on Osmo Actionil ka eesmine mittepuutetundik LCD-ekraan

Lisaekraani abil saab kiiretel võtetel kontrollida, kas kaamera nurk on õige ja vältida seeläbi raisku läinud kaadreid. Loomulikult on esiekraan eriti kasulik ka neile, kes tegelevad näiteks vlogimisega.

Uuel seikluskaameral on uus Steadyrock stabiliseerimise režiim, mis teeb videopildi korralikult stabiilseks. Uus elektrooniline pildi stabiliseerimise tehnoloogia töötab sujuva ja stabiilse kaadri loomisega isegi kui filmida 4K / 60fps.

Steadyrock-režiim tegeleb salvestatud RAW-materjali analüüsimisega ning prognoosib seeläbi kasutaja liikumisi. Osmo Actioni juures tuleb kindlasti ära mainida ka erakordne pildidetailsus ning muidugi kauaoodatud HDR-video funktsioon.

Ostes on komplektis kohe kaamera, kinnitusraam, kiirkinnitusplaat, kaks kleebitavat kinnitamisalust (üks lame ja teine kumer), pöidlakruvi ning USB-C laadimiskaabel. 

Juhul, kui Sul antud investeeringu tegemiseks peaks vahendeid hetkel puudu jääma, siis pakume nii eraisikutele kui ettevõttetele mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi â€“ nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Jäädvusta enda elu seiklused tippkvaliteedis – DJI Osmo Action ››

 

Soodushind kehtib kuni 1. septembrini 2019.

(6)

The post Ela hetkes – DJI Osmo Action on müügil soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.