Proovi järele – Sony ZV-E10 vlogkaamera on rentimiseks saadaval Tallinnas ja Tartus
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-E10

Kui oled mõelnud sukelduda põnevasse videoblogide maailma või oled selles juba tegev, aga soovid vlogide kvaliteeti tõsta, siis astu läbi meie Tallinna või Tartu foto- ja videotehnika rendist, kuhu on laenutamiseks lisandunud Sony ZV-E10 + 16-50mm Kit.  

Sony ZV-E10 on spetsiaalselt vloggeritele loodud hübriidkaamera, mille sees tuksub Sony a6100 mudelist tuttav 24,2-megapiksline APS-C EXMOR CMOS sensor, mis saab hakkama ka keerulisemates valgusoludes.

Nagu arvata võib, siis ZV-E10 videovõimekus 2021. aasta mudelile kohaselt äärmiselt eeskujulik. See võimaldab kaamerasiseselt salvestada 4K videot (4K UHD 3840 ח 2160 30p) ja Full HD 120p aegluubis. Juurde on lisatud full pixel readout funktsionaalsus, kus loetakse kõikide pildipunktide andmed üles ja saavutatakse suurem lahutusvõime ning detailsus, kui tavalises 4K videos. Eriti prod filmijad saavad ära kasutada ka Sony S-Log3 seadeid, mis pakub suuremat dünaamilist ulatust, mis tuleb kasuks hilisemal monteerimisel.

Sony ZV-E10

ZV-E10 kaalub kaalub kõigest 364 grammi (*kere), mis teeb sellest suurepärase kaaslase igapäevaste hetkede jäädvustamiseks. Küljele avanev kallutatav ja pööratav LCD-puuteekraan teeb selfide ja vlogide tegemise ääretult mugavaks. Kaamera varustatud ZV-1 mudelist tuttava 3 kapsliga suundmikrofoniga ja loomulikult ka Sony kultuslikult kiire autofookuse ja usaldusväärse silmatuvastusega.

Laenutamiseks on saadaval komplekt, kuhu lisaks Sony ZV-E10 kaamerale ja Sony E 16-50mm f/3.5-5.6 OSS objektiivile kuuluvad ka Sony käepide-ministatiivi Shooting Grip GP-VPT2BT ja Sony NP-FW50 lisaaku. Shooting Grip pakub käest filmides rohkem stabiilsust ning võimaldab tänu kallutatavale disainile muuta kiirelt ja sujuvalt ka võttenurka. See ühildub kaameraga Bluetoothi kaudu ja maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks saab selle lahti pakkida ka ministatiiviks.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Sony ZV-E10 vlogkaamera endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

 • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
 • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
 • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
 • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
 • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
 • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
 • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(4)

The post Proovi järele – Sony ZV-E10 vlogkaamera on rentimiseks saadaval Tallinnas ja Tartus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary – objektiiv, mis sai hakkama iga väljakutsega
autor: Ander Iva

Sain taaskord võimaluse läbi Photopointi foto- ja videotehnika rendi tutvuda mind huvitava tootega ning seekord oli katsealuseks Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary objektiiv SonyleSaadaval on ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratele mõeldud mudel.

 

Esmamulje

Mulle hakkas see objektiiv meeldima kohe esimesest silmapilgust ja nagu lootsin, siis tagas antud Sigma stabiilselt hea soorituse terve prooviperioodi vältel. Julgen väita, et see objektiiv sai hakkama iga väljakutsega mis ma talle ette andsin, sest reaalses kasutuses kattis suumvahemik ära kõik vajadused.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary objektiiv Sonyle

 

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary reaalses kasutuses

Iga objektiiv on oma fookuskaugusega erinev ja eeldab erinevat kasutust, mistõttu sai Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN puhul proovitud mitmeid valdkondi/teemasid: siseruumides ja avaõhuüritustel pildistamine ning ka tänavafotograafia + portreed & loodus.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary objektiiv Sonyle
Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary objektiiv Sonyle

See pole küll absoluutne tõde, aga oma kogemusest lähtuvalt saan öelda, et see objektiiv tundis ennast kõige kodusemalt tingimustes, kus sai olla tegevuse/objekti vahetus läheduses ning aeg-ajalt on vaja suumida sisse mingile detailile. Näiteks oli antud objektiiv väga hea abiline muusikavideo võtte pildistamisel (ingl. k. behind the scenes photography) ning pruutneitsipeo jäädvustamisel.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary objektiiv Sonyle
Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary objektiiv Sonyle

Kindlasti sooviks ära mainida Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporarya autofookuse võimekuse, millega võib kiiresti ära harjuda. Kõikidest funktsioonidest, mis mulle selle objektiivi juures meeldis, oli top 1 just autofookuse kiirus ja täpsus. Aeglase või ebatäpse autofookuse puhul võib tihti kogeda seda, kuidas objektiiv hakkab otsima – selle Sigma puhul ei tekkinud kordagi sarnast hetke. Hetkeline, alati täpne, usaldusväärne ning muidugi, kõikide piltide fookused olid alati paigas.

 

Kokkuvõtteks

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporarya on väga hea kaaslane igapäevaseks pildistamiseks ning testimise ajal jõudsin selle panna kõrvuti ka Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD normaalsuumobjektiiviga. Tamroniga võrreldes on Sigma kergem, väiksem ja parema ehituskvaliteediga, kuid maksab hetkel ka 160€ rohkem.

Samas, kui arvestada kõiki plusse, siis mina isegi otsustaks Sigma kasuks. Lisaks on antud objektiiv hea alternatiiv Sigma Art seeria normaalsuumile, mis maksab hetkel 300€ rohkem kui proovitud Contemporary seeria oma.

 


Anderi tööde ja tegemiste saad tutvuda ning ennast kursis hoida tema Instagram’i lehel.

 

Kui vajad erinevate lühiajaliste foto- või videoprojektide teostamiseks tippkvaliteediga tehnikat, siis vaata meie foto- ja videotehnika renti – photopoint.ee/rent ››

(10)

The post Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary – objektiiv, mis sai hakkama iga väljakutsega appeared first on Photopointi ajaveeb.

Nüüd Tallinnas ja Tartus rentimiseks: JOBY GorillaPod käsistatiivide valik
autor: Jürgen Veerme

Joby Gorillapod rent

Tallinna, Rocca al Mare keskuses ja Tartus, Kvartali keskuses asuvasse Photopointi foto- ja videotehnika rendi valikusse on laenutamiseks jõudnud esinduslik assortii JOBY GorillaPod statiivikomplekte.

Gorillapod seeriasse kuuluvad maailma ühed kõige populaarsemad statiivid, sest võrreldes klassikaliste “kolmjalgadega” on neil kummeeritud detailidega painduvad jalad, mis aitavad neid painutada erinevate objektide külge. See funktsioon on need eriti ihaldusväärseks teinud videoblogijate, sisuloojate ja põnevaid võttenurki otsivatete foto- ja videograafide hulgas. Meie rendi valikusse lisandusid:

 • Joby GorillaPod 3K Kit statiiv on varustatud alumiiniumist kuulpeaga ning kiirkinnitusplaadiga, mille külge on lisatud ka lood. See suudab enda “kaelas” kanda kõiki seadmeid, mis kaaluvad kuni 3 kg.
 • Joby GorillaPod 5K Kit on paindlik ja mitmekülgne statiiv, mis sobib foto- ja videokaameratele või mis tahes seadmetele, mis on varustatud 1/4″ kinnitusega ning mille kaal ei ületa 5 kg. Komplektis on ka Arca-Swiss süsteemiga ühilduv kiirkinnitusplaat.
 • Joby GorillaPod 1K Kit on käsisstatiiv, mis sobib suurepäraselt hübriidkaamerate ja teiste kuni 1 kg kaaluvate seadmete kandmiseks.
 • Joby statiiv GripTight One GP Stand telefoniadapteriga ministatiiv on usaldusväärne kaaslane, mis muudab nutitelefoniga videote ja piltide tegemise mugavaks ja eelkõige turvalisemaks.

Ja nagu ikka – kui kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist leiad, et soovid objektiivi endale päriseks osta, siis teeme uue kauba kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Vaata valikut ja osta JOBY GorillaPod statiiv endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

 • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
 • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
 • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
 • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
 • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
 • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.

(1)

The post Nüüd Tallinnas ja Tartus rentimiseks: JOBY GorillaPod käsistatiivide valik appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kaitse oma objektiivi – uued Hoya HD Mk II fotofiltrid on nüüd saadaval
autor: Stephan Redko

Taas on üks Hoya populaarstest filtriseeriatest saanud endale uuenduskuuri ja nimeks on nüüd HD Mk II (eelnevalt HD) – need on müügil Photopointi esinduskauplustes ja veebikaubamajas. 

Kuigi HD Mk II seeria on ehk rohkem professionaalidele pühendatud, siis on see kahtlemata väärt investeering ka fotohuvilistele. Need filtrid pakuvad võimalikult palju vastupidavust isegi karmides tingimustes, sest sellel filtri seerial on 4 korda tugevam klaas, kui odavamatel versioonidel.

Tänu filtriraamile on võimalus fotofiltri ette kinnitada läätsekork või keerata mõni teine filter, mis teeb HD Mk II seeria kasutamise tohutult mugavaks, kuna jäävad olemata olukorrad, kus oleks tarvis filter objektiivi eest ära võtta. Samuti pakub mugavust filtrite vett ja õli tõrjuvad omadused, mis teevad nende hoolduse imelihtsaks.

Hoya HD Mk II seeria pakub kolme erinevat filtrit – ringpolarisatsioon (CIR-PL), UV ning kaitse (Protector). Hoya ringpolarisatsioon HD Mk II on mõeldud selleks, et eemaldada ebameeldivaid peegeldusi pindadelt näiteks voolavalt veelt või klaasilt. Hoya HD Mk II UV ning Hoya Protector HD Mk II on mõeldud rohkem objektiivi esiklaasi kaitseks ja ei mõjuta väljatulevaid fotosi, kuid tegelikkuses pakub UV filter kaitset ka UV-kiirguse vastu, mis võib olla kahjustav sinu kaamera sensorile.

Kui oled Hoya HD Mk II fotofiltritest huvitatud ja soovid mõne endale soetada, siis enne ostu tegemist tee kindlaks objektiivi filtrikeerme suurus, et soetaksid endale õige läbimõõduga filtri. Suuruse võid leida objektiivi pealt, kuid selle puudumisel võid selle järele vaadata tooteandmetest. Kõik HD Mk II seeria filtrid on müügil suurustes: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82.

 

Soeta Hoya HD Mk II fotofiltrid mugavalt ja kiirelt veebipoest ››

 

Photopoint on Hoya Filters ametlik ja pikaajaline maaletooja Eestis ja Lätis – photopoint.ee/hoya ››

(2)

The post Kaitse oma objektiivi – uued Hoya HD Mk II fotofiltrid on nüüd saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.

Peagi müügile jõudvad Hoya Fusion Antistatic Next fotofiltrid pakuvad tippkvaliteeti
autor: Stephan Redko

Tuntud ja tunnustatud fotofiltrite tootja Hoya on uuendamas kõiki oma filtriteseeriaid ning juba 2021. aasta sügise jooksul jõuavad Photopointi müügile II generatisooni Hoya Fusion Antistatic Next filtrid. Need on mõeldud just professionaalidele igapäevaseks kasutuseks, aga loomulikult võivaid neid soetada ka kõik fotohuvilised.

Kui oled kunagi fotograafina väljas pildistamas käinud, siis võid olla teadlik situatsioonidest, kus ilmaolud ei ole pildistamiseks kõige ideaalsemad – olgu selleks tohutu vihm või tolm. Fusion Antistatic Next filtrid on just nendes olukordades sulle tohutult käepärast, sest nimes olev antistatic tähistab filtrite peal olevat antistaatilist katet, mis tõrjub tolmu filtriklaasi pealt. Samuti on nendel ka vetthülgavad ja plekikindlad omadused, mis tõttu on need filtrid sobilikud mistahes ilmastikutingimused ja on kõvasti soovitatud igale fotograafile.

Hoya Fusion Antistatic Next seeria sisaldab kolme erinevat filtrit – UV, ringpolarisatsioon (cir-pl) ning Protector (kaitse). UV filtrid on kõige enama levinud ja neid kasutatakse tüüpiliselt ainult objektiivi eesklaasi kaitseks, kuid tegelikkuses kaitseb see ka kaamera sensorit UV-kiirguse eest. Kui otsid filtrit, mis kaitseb ainult objektiivi eesklaasi, siis on selleks soovitatud pigem Protector seeria ehk kaitsefilter. Ringpolarisatsioon filtrid on mõeldud selleks, et eemaldada ebameeldivaid peegeldusi pindade pealt, milleks on kõige tüüpilisemalt klaas või vesi.

לks teine põhjus, miks valida Fusion Antistatic Next filtriseeria – mugavus. Tänu filtri septesiaalsele esikeermele saab kõigi Hoya Fusion One Next filtrite kasutamisel objektiivi ette keerata ka teisi filtreid või läätsekorki. See teeb nende filtrite kasutuse eriti lihtsaks, kuna seljuhul ei teki palju olukordi, kus filtrit on üldse vaja eest ära võtta.

Kui oled Hoya Fusion Antistatic Next fotofiltritest huvitatud ja soovid mõne endale soetada, siis enne ostu tee kindlaks, milline filtrikeerme suurus sinu objektiivil sobib. Suuruse võid leida objektiivi pealt, kuid selle puudumisel võid selle järele vaadata tooteandmetest. Kõik Fusion Antistatic Next seeria filtrid tulevad suurustes: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82.

 

Kogu Hoya fotofiltrite valiku leiad kiirelt veebipoest ››

 

 

Photopoint on Hoya Filters ametlik ja pikaajaline maaletooja Eestis ja Lätis – photopoint.ee/hoya ››

Allikas: Hoya pressiteade

(1)

The post Peagi müügile jõudvad Hoya Fusion Antistatic Next fotofiltrid pakuvad tippkvaliteeti appeared first on Photopointi ajaveeb.

Uued Hoya Fusion One Next seeria fotofiltrid professionaalidele on peagi müügil
autor: Stephan Redko

Hoya on hiljuti turule toonud tohutult palju uusi filtreid, mille hulka on varsti lisandumas ka just professionaalsete fotograafidele mõeldud Fusion One Next seeria. Neid filtreid on sul Photopointi veebikaubamajast ning esinduskauplustest võimalik oma objektiivi ette soetada juba selle sügise jooksul.

Uuendatud Fusion One Next filtriseeria on eelkõige loodud professionaalidele, aga loomulikult võivaid neid oma fotokotti osta kõik huvilised. Need pakuvad võimalust pildistada lummavaid fotosid igasugustes tingimustes tänu vetthülgavale ja plekikindlale kattele. See sama omadus teeb ka filtrite hoolduse tohutult lihtsaks ning samal ajal pakkudes kaitset sinu objektiivile.

Uue generatsiooni Fusion One Next ringpolarisatsioon (cir-pl) fotofiltrid on nüüd ka ülisujuva raamiga, mis teeb nende kasutamise märkimisväärselt lihtsamaks. Ringpolarisatsioon filter tuleb kasuks just nendes situatsioonides, kus on tarvis eemaldada peegeldusi mis tahes pindadelt (tüüpiliselt klaasi või voolava vee pealt). UV ning Protector (kaitse) filtrid on rohkem mõeldud ainult objektiivi eesklaasi kaitseks, kuid UV filter pakub tegelikkuses ka kaitset UV-kiirguse vastu, mis võib olla kahjustav kaamera sensorile.

Kõigi Hoya Fusion One Next filtritega on võimalik ette keerata ka teisi filtreid või läätsekorki. See teeb nende filtrite kasutuse mugavamaks, kuna seljuhul ei teki palju olukordi, kus filtrit on vaja eest ära võtta.

Enne filtri ostmist tee kindlaks, et sinu objektiivi filtrikeere suurus vastab soetatavale mudelile. Filtrikeerme mõõtu on alati kõige lihtsam leida objektiivi enda pealt, kuid selle puudusel, võid selle järele vaadata Photopointi veebikaubamajas objektiivi tooteandmetest. Kõik Hoya Fusion One Next filtrid tulevad suurustes: 37, 40.5, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82.

 

Kogu Hoya fotofiltrite valiku leiad kiirelt veebipoest ››

 

Tutvu lähemalt:

 

 

 

Photopoint on Hoya Filters ametlik ja pikaajaline maaletooja Eestis ja Lätis – photopoint.ee/hoya ››

Allikas: Hoya pressiteade

(0)

The post Uued Hoya Fusion One Next seeria fotofiltrid professionaalidele on peagi müügil appeared first on Photopointi ajaveeb.

Enam kui 500 000 tootel on ostukorvis lisaallahindlus + kaasa kingitus!
autor: Jürgen Veerme

Kooliaguse kampaania

Käimas on suur koolialguse soodusmüük, mille raames on enam kui 530 000 toodet ostukorvis lisaallahinnatud + vähemalt 5€ ostu korral saad kingituseks Speedlink Aero Mini USB ventilaatori.

Valikus on mänguasjad pere pisematele või kiirpildikaamerad ning elektritõuksid teismelistele. Lisaks on saadaval ka koolijütsidele sobivad tahvelarvutidsülearvutidpinalidkalkulaatoridkoolikotidspordikotid ja silmasõbralikud laualambid.

Kindlasti tasub pilk peale visata “Lõpumüük -50%” ja “Veebimüük, kõik 1€â€ rubriikidele, sest need on taas saanud juurde väärt täiendust ja ka nendele rakendub ostukorvis lisaallahindlus. Muideks, augustis on Inbank järelmaksu lepingutasu 0€ ja kõigi Inbank järelmaksulepingu sõlminute vahel loositakse välja üks Xiaomi Mi Mop Essential robottolmuimeja.

 

Internetist tellimine on mugav ja turvaline »

 

Mitte lihtsalt Photopoint. Meie veebikaubamajas on ka:

KAITSEMASKID | KUMMIKUD | ROBOTTOLMUIMEJAD | VISIIRID

KUMMIKUD | ×œHEKORDSED NÄOMASKID | KORDUVKASUTATAVAD NÄOMASKID

 

Kampaania kestab 27.08 – 29.08.2021, kuid ei kehti fototeenustele, kinkekaartidele ning kampaania ajal ei saa kasutada teisi sooduskoode. Pakkumine kehtib ainult laos olevale kaubale. Lisagarantiile ja kindlustele kampaania ei kehti.

(1)

The post Enam kui 500 000 tootel on ostukorvis lisaallahindlus + kaasa kingitus! appeared first on Photopointi ajaveeb.

Maailma väikseim seikluskaamera Insta360 GO 2
autor: Mikk Otsar

Photopointi lettidele on jõudnud maailma väikseim seikluskaameraInsta360 GO 2, mille kõige suuremaks eeliseks on selle kompaktsus. Insta360 sõnul saab see hakkama kõigega nagu tavalised kaamerad, aga ilma kunagi ette jäämata.

Insta360 GO 2 võimekus

Nagu eelpool mainitud, siis antud kaamera põhilisteks müügiargumentideks on selle kompaktsus ning küllaltki muljeltavaldavad tehnilised andmed. Tänu komplektis olevatele lisatarvikutele on seda võimalik kinnitada paljudele asjadele. Magnetilise kinnitusega on mugav kanda kaamerat kaelas, laadimisalust on võimalik kasutada käepidemena või kinnitada see nokamütsi külge – valikuid on palju.

 

Sarnaselt enamikele seikluskaameratele kasutab ka Insta360 GO 2 1/2.3-tollist sensorit mis pakub 2560 ח 1440 lahutusvõimega videot. Hämmastavaks lisaks on sellel kaameral 6-teljeline stabilisaator, mis hoiab videod stabiilsena ka kõige ekstreemsemates olukordades. Sensori ette on paigutatud ülilaia, 120-kraadise, vaateväljaga f/2.2 objektiiv.

Insta360 GO 2 mudelile on sisseehitatud hyperlapse ja timelapse režiimid, mis teevad keerukate videote loomise veelgi lihtsamaks. Lisaks suudab kaamera jäädvusta kuni 120 kaadrit/sek FullHD aegluubis videot ning ühe laadimisega on võimalik filmida kuni 30 minutit. Komplektis olev laadimisdokk lisab 150 minutit tööaega. 

Kuna kaamera pealt ei ole läbi ekraani eelvadet võimalik näha, siis on sellel ka WiFi ja Bluetooth ühendus. Spetsiaalne nutirakendus võimaldab läbi teelfoni või tahvelarvuti vaadata reaalajas pilti otse kaamerast ning hiljem salvestatud klippe järelvaadata ning töödelda. Siin tuleks ka ära mainida, et videote töötlemise võid jätta ka rakenduse AI hoolde, mis paneb need kokku üheks pilkupüüdvaks videoks.

Muidugi ei saa seikluskaamerate puhul rääkimata jätta ka veekindlusest – GO 2 on suuteline sinuga kaasa tulema kuni 4 meetri sügavusele vette. Täpsemalt öeldes on kaamerale omistatud IPX8 veekindluse klass. Kaamera objektiiv on valmistatud tugevdatud klaasist ning on kergesti vahetatav kui sinna peaksid kriimud tekkima.

 

Telli maailma väikseim seikluskaamera Insta360 GO 2  ››

 

Augustis on Inbank järelmaksu lepingutasu 0€ ja kõigi Inbank järelmaksulepingu sõlminute vahel loositakse välja üks Xiaomi Mi Mop Essential robottolmuimeja.

(9)

The post Maailma väikseim seikluskaamera Insta360 GO 2 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Need objektiivid valiti 2021. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks
autor: Jürgen Veerme

Eisa 2021

EISA (Expert Imaging and Sound Association) ehk Euroopa foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühendus kuulutas lisaks parimatele fotokaameratele välja ka 2021. – 2022. aasta kõige olulisemad objektiivid.


PARIM OBJEKTIIV

Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD

Sobib Sony APS-C hübriidkaameratele.

Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD

 

PARIM לLILAINURKOBJEKTIIV

Sony FE 14mm f/1.8 GM

Sony FE 14mm f/1.8 GM

 

PARIM לLILAINURK SUUMOBJEKTIIV (APS-C sensor)

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

Sobib Sony APS-C hübriidkaameratele.

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

 

 

PARIM לLILAINURK SUUMOBJEKTIIV (Täiskaadersensor)

Sony FE 12-24mm f/2.8 GM

Sony FE 12-24mm f/2.8 GM

 

PARIM STANDARD OBJEKTIIV

Sony FE 50mm f/1.2 GM

Sony FE 50mm f/1.2 GM

 

PARIM TELESUUMOBJEKTIIV

Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD

Sobib Sony APS-C hübriidkaameratele.

Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD

 

PARIM PROFI TELESUUMOBJEKTIIV

Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S

Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S

 

PARIM PORTREEOBJEKTIIV

Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art

Sobiv mudel Sony ja Panasonic täiskaader hübriidkaameratele.

Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art

 

PARIM MAKROOBJEKTIIV

Nikon Nikkor Z MC 50mm f/2.8

Nikon Nikkor Z MC 50mm f/2.8

 

PARIM OBJEKTIIVI INNOVATSIOON

Canon RF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Canon RF 100mm f/2.8L Macro IS USM

 

Photopoint on Eesti #1 fototehnika spetsialist – photopoint.ee ››

(1)

The post Need objektiivid valiti 2021. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tallinnas on nüüd rentimiseks saadaval 3 uut Sony objektiivi
autor: Jürgen Veerme

Sony APS-C objektiivid rendis

Sony APS-C hübriidkaamerate omanikel on põhjust rõõmustamiseks, sest Tallinnas, Rocca al Mare keskuses asuvast Photopointi foto- ja videotehnika rendist saad nüüd laenutada lausa kolme uut Sony objektiivi. Valikusse lisandusid:

 • Sony E 50mm f/1.8 OSS – üks kõige populaarsemaid poolkaader sensoriga Sony hübriidkaamerate ette mõeldud objektiive. Selle 50 mm fookuskaugus ja valgusjõuline f/1.8 maksimaalne ava teevad sellest just ideaalse portreeobjektiivi ja OSS pildistabilisator on abiks hämaras pildistamisel.

 • Sony E PZ 18-105mm f/4 G OSS on ääretult mitmekülgne igapäevane objektiiv, millega jäädvustada maastikuvaateid, portreefotosid või kaugemalt asuvaid objekte ja subjekte. Eriti hästi sobib see videograafidele, sest objektiivi integreeritud Power Zoom mehhanism võimaldab sujuvalt ja täpselt suumida tänu motoriseeritud süsteemile.

 • Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS telesuumobjektiiv sobib hästi nii spordi, portree, looduse kui ka paljude teiste valdkondade pildistamiseks. Sellel on sisse ehitatud OSS (Optical SteadyShot) pildistabilisaator, mis kompenseerib käest pildistades kaamera värinaid ja mikroliikumisi. See omakorda lihtsustab pika teleobjektiivi kasutamist ning tagab teravad kaadrid ka pikemas asendis.

Nagu näha, siis on meie foto- ja videotehnika rendis olevate Sony objektiivide valik saanud väga mitmekülgse täienduse ja kui oled mistahes Sony A6xxx kaamerat kasutamas, siis tasub need järele proovida.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Sony E 50mm f/1.8 OSS päriseks »
Telli Sony E PZ 18-105mm f/4 G OSS päriseks »
Osta Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

 • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
 • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
 • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
 • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
 • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
 • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
 • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(7)

The post Tallinnas on nüüd rentimiseks saadaval 3 uut Sony objektiivi appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9