Canon EOS M6 hübriidkaamera on 250-379€ soodsam + kingitus
autor: Jürgen Veerme

canon-eos-m6-photopoint

Peegelkaamera võimsusega Canon EOS M6 hübriidkaameraga ei maga Sa maha ühtegi hetke, sest selle saad igale poole kaasa võtta, et olla valmis spontaanseteks lugudeks otse tänavalt või rabast.

Jaanuaris on EOS M6 hübriidkaamera ostukorvi pistmine eriti tore, sest see on tavahinnast 250-379€ soodsam + tasuta saad kaasa Canon EVF-DC1 elektroonilise pildiotsija (väärtus 279€).

Kingituseks saadav EVF-DC1 on tundliku ja suure eraldusvõimega elektrooniline pildiotsija mugavaks kadreerimiseks. Pöörleb kuni 90 kraadi traditsiooniliseks peegelkaameraga sarnaseks kasutamiseks või vöökõrguselt pildistamiseks.

PS! Lisaks on käimas ka Canoni kampaania, mille raames saad Canonilt uue EOS M6 ostul 60€ tagasi või järgmiseks ostuks 80€ krediiti. Uuri selle kampaania kohta lähemalt ›› 

 

Vali sobiv Canon EOS M6 komplekt Photopointi veebikaubamajast ››

 

Lisakampaania:

Kas teadsid, et sellele kaamerale saad juurde soetada lisagarantii või kindlustuse, mis annab südamerahu ja kindlustunde juhul kui midagi peaks juhtuma? Rohkem infot ››

The post Canon EOS M6 hübriidkaamera on 250-379€ soodsam + kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kuidas valida GoPro kaamerale lisatarvikuid?
autor: Andres Vare

gopro-lisatarvikute-valimine-photopointi-blogi

“Kuidas valida GoPro kaamerale lisatarvikuid?” on arvatavasti üks kõige enam GoPro kohta küsitav küsimus. Niigi pead ju tükk aega valima kaamerat, siis saad selle tehtud ja ostad kaamera ära ning vaatad, et ilma lisadeta polegi nagu midagi temaga teha.

GoPro kaamerate üks suurimaid väärtusi ongi erinevate lisatarvikute suur hulk, millega saab neid igale poole kinnitada ning tänu sellele väga ägedaid vaatenurki üles filmida. Ehk lühidalt öelduna – kui tahad enda GoPro’st maksimaalset, siis pead omama ka lisatarvikuid. Samas siin pole õigeid ja valesid valikuid – mingit kindlalt lisa ei pea kasutama ainult ühel kindlal viisil.  Ja siinkohal ei räägiks iseenesest mõistetavast lisast nagu mälukaardid.

Hakates lisasid valima, siis jääb esimesena silma, et GoPro logoga tarvikud on kallimad kui kolmandate tootjate omad, mis on samuti mõeldud GoPro kaameratele. Ja ega keegi ei keelagi neid osta, aga peab meeles pidama, et need ei pruugi olla sama kvaliteeditasemega.

Nimelt originaaltarvikud on tehtud spetsiaalselt GoPro kaamerate omadusi silmas pidades – sinna läheb aastatepikkune arendustöö, kus kasutatakse kvaliteetseid materjale ning need sobivad omavahel ideaalselt kokku (lisaks on on neil garantii). Kunagi kui HERO2 välja tuli, siis panin selle enda lohesurfi laua külge ning hüppelt maandudes kinnitatav jalg murdus. Toona oli GoPro siinmail veel väga uus asi ning seetõttu saatsin pildid koos e-kirjaga otse GoPro’le ja mulle saadeti uus kinnitus vastu. Bez platnõi.

Täna on GoPro väga hästi Eestis esindatud ning piisab kui lähed murega Photopointi esinduskauplusesse ja sellele leitakse lahendus. Vaevalt, et sama laadset olukorda saaks kiirelt “hiina odavkaubaga” lahendada. Samuti on see kõigi nende aastate jooksul olnud mul ainus katki läinud GoPro toode.

Kuidas siis üldse valida kaamera juurde õiget tarvikut? Kindlasti enda hobide ja tegevuste järgi! Kui omad vahetatava akuga GoPro kaamerat, siis maksab juurde osta näiteks Dual akulaadija (saad ka lisaaku kaasa ning laadida akusid kaamerast eraldi) ja Casey kott, kus kõike turvaliselt hoiustada. Samuti on väga universaalne tarvik selfie-pulk: näiteks mitmekülgne 3-Way või kompaktne Shorty.

Samas sportlike tegevuste juures (näiteks suusatamine või lumelaud) soovitaksin El Grande käsistatiivi, kuna see on mõnusalt massiivne ning pikk – hea käes hoida kindaga ning jätab kõik peale.

fujifilm-x-h1Shorty’t on hea kaasa võtta niisama reisides – mahub lihtsalt taskusse ja samas on piisavalt mitmekülgne.
fujifilm-x-h1El Grande’t on tänu oma suuremale käepidemele mõnus kiiremate tegevuste juureskäes hoida ning pikk vars jätab kõik peale.

 

3-Way’ga saad filmida nii ennast kui teisi ja seda saab liigendada (kasutada näiteks nö. basic stabilisaatori või rippkardaanina) ning kasutada ka statiivina (käepideme sisse on peidetud kolmjalg).

Kõik ülejäänud lisad olenevad juba Sinu spetsiifilistest vajadustest. Ja nagu ennist mainisin, siis siin ei ole õigeid või valesid valikuid, sest kui mingi GoPro lisatarvik toimib, siis ongi ta selleks kõige parem. Näiteks olen kasutanud Jam kinnitust (mõeldud tegelikult muusikariistadele kinnitamiseks) kardiga sõites – super hästi toimis, kuna sellel on selline auk, kust mahub kruvi läbi ja selle kruviga sai kaamera keerata kardi kere külge.

GoPro’l on erinevaid kinnitusi väga spetsiaalsetele tegevustele – näiteks koera külge mõeldud Fetch rakmed, mis on rihmadega ja saad filmida koera tegevusi tema vaatenurgast.

Kui sõidad rattaga, siis on ka jalgratta sadula alla mõeldud kinnitus (kinnitub sadula all oleva kahe toru külge). Samuti sobib nii suur (Jaws: Flex Clamp) kui ka väike lenksukinnitus, mida saab panna lenksu ja raami külge. Lisaks ka kiivri kinnitus (kumer kleebis ja/või koos liigendiga, et saaks ka külje peale kinnitada).

Samas näiteks Bite mount ehk suus hoitav kinnitus on valmistatud samast materjalist, mis poksi hambakaitsmed ja annab Sulle suurepärase POV (point of view ehk vaatenurk) käed vabad vaatenurga –  võib kasutada iga tegevuse juures (mõeldud eelkõige surfamiseks).

Ma olen seda kasutanud murdmaasuusatades ja niisama täiesti suvalisi käed vabad fotosid ja klippe tehes. Ainus, mis sellega on, et näed natuke totter välja kaamera hambus :)

gopro-tarvikud-photopointBite mount annab parima POV vaate ning jätab Su käed kaamerast vabaks.

Kui oled soojale maale sinist vett ja valget liiva nautima minemas, siis on head lisad Handler (ujuv käepide), sinise vee filter (teeb vee rohkem siniseks ja pildi kontrastsemaks) ja miks mitte ka Wrist Strap (randmekinnitus). Viimase saad kinnitada ujudes või lõbustuspargis käies randmele ja saad käega ikka haarata ning teha (ei pea midagi käes hoidma), samas saad teha selfisid ja filmida teisi.

Hea asi on ka Sleeve+Lanyard (silikoonümbris ja pael) – saad paela panna ümber randme ja silikoonümbris kaitseb kaamerat, et seda oleks hea tasku pista ning kiirelt võtta.

gopro-lisad-photopoint-blog

Väga hea spikker erinevate tarvikute ja nende kasutamise kohta on leitav GoPro veebilehel, kus tegevuse ja hobi järgi antakse automaatselt lisade valik.

Lõpetuseks TOP5 list GoPro tarvikutest, millega katad enamik tegevusi ilusasti ära:

 


Vaata ja loe lisaks:

The post Kuidas valida GoPro kaamerale lisatarvikuid? appeared first on Photopointi ajaveeb.

Wacomi soodsaim ekraaniga graafikalaud Cintiq 16 tuleb suure ekraani ja Pro Pen 2 puutepliiatsiga
autor: Lauri Veerde

Wacom esitleb täna uut ekraaniga graafikalauda Cintiq 16. See on läbi aegade kõige soodsam Cintiq-seeria mudel, sest soovituslikuks jaehinnaks on Wacom Euroopas määranud 599€. Võrreldes aste kõrgemal asetseva, äsja Photopointi müügile jõudnud Cintiq Pro 13 LP graafikalauaga, on uue mudeli hind oluliselt soodsam kuid tehnilised andmed ja omadused jätkuvalt väga head või mõnel puhul veel paremadki.

Wacom Cintiq 16 on põhiolemuselt 15.6″ Full HD lahutusvõimega ekraan, mille saab kaasas oleva 3-in-1 HDMI+USB kaabli abil ühendada laua- või sülearvutiga, et siis puutepliiatsi abil Photoshopis või muus programmis otse ekraanile joonistada. Näpupuudutusele Cintiq 16 ekraan ei reageeri.

Cintiq 16 ekraan suudab kuvada värve 72% ulatuses NTSC värviruumist. See viimane on ka üks olulisemaid erinevusi võrreldes profikasutuseks mõeldud Qintiq Pro 13 ja Qintiq Pro 16 graafikalaudadega (viimased kuvavad vastavalt 87% ja 94% Adobe RGB värviruumist). Sellegipoolest on 72% NTSC joonistamist õppivatele või hobi korras digimaalimist harrastavatele kunstihingedele päris piisav.

Wacom Cintiq 16 olulisimaks trumbiks on graafikalauaga komplektis olev Wacom Pro Pen 2 puutepliiats. See on Wacomi kõige uuem ja parem akuvaba digipliiats, mis on kaasas ka Pro-seeria Cintiq graafikalaudadega. Mõnusalt paksu profiiliga pliiatsil on 8192 surveastet, lisaks kallutustundlikkus, väga hea puutetundlikkus ja senise Pro Pen’iga võrreldes hulga täpsem positsioneerimine ekraanil. Tähelepanu tuleks aga pöörata sellele, et Cintiq 16 ekraani katva materjali tõttu ei tohiks pliiatsis kasutada Felt tüüpi otsikuid vaid ainult standardseid otsikuid.

 

Komplektis olevad lisatarvikud: Pro Pen 2 puutepliiats, pliiatsi ja otsikute hoidik ja 3-in-1 kaabel. 

 

Express nuppe ega üldse mitte mingeid lisanuppe Wacom Cintiq 16 graafikalaua peal pole. Seega tuleks seda (kiirete tööriistavahetuste ja klahvikombinatsioonide jaoks) kasutada koos klaviatuuriga. Või siis juurde osta 17ne programmeeritava nupuga “ExpressKey Remote” (soovituslik jaehind 99.95€).

Graafikalaua põhja all on integreeritud kaks tugijalga, mis lubavad ekraani teatud kindla kaldenurga all lauale püsti seada – umbes nagu klaviatuuri tugijalad. Eraldi lisatarvikuna pakub Wacom paindlikult muudetava kaldenurgaga alust “Adjustable Stand” soovitusliku jaehinnaga 79.99€.

Eraldi lisatarvikud: ExpressKey Remote ja Adjustable Stand.

 

לhena vähestest edasimüüjatest meie regioonis peaksid Photopointi jõudvad esimesed Wacom Cintiq 16 graafikalauad tulema erikomplektidena, kus seesama Adjustable Stand on kingitusena kaasas. Seega tasub huvilistel blogil silm peal hoida. Esimesed Wacom Cintiq 16 graafikalauad peaksid Photopointi jõudma juba õige pea :)

Kõik Wacom graafikalauad on ostukorvi pistmiseks saadaval meie veebikaubamajas.

Allikas: Wacom

Wacom Cintiq 16 tootefotod

The post Wacomi soodsaim ekraaniga graafikalaud Cintiq 16 tuleb suure ekraani ja Pro Pen 2 puutepliiatsiga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Photopoint soovitab: see on ideaalne alustava youtuberi/vlogeri tehnikakomplekt
autor: Jürgen Veerme

canon-eos-m50-youtuber-kit_photopoint-blog

Millist kaamerat valida? Milline mikrofon ja mälukaart oleks kõige paremad? Milline statiiv võiks olla kõige ideaalsem abimees? Just sellised küsimused potsatavad kõige sagedamini meie infopostkasti nende poolt, kes plaanivad looma hakata videoblogisid Youtube’i või Instagram’i/Facebook’i.

Need küsimused on täiesti õigustatud, sest foto- ja videotehnika valik on tohutu ja seetõttu oleme nüüd kokku pannud erikomplekti, mis sobib ideaalselt alustavale youtuberile ja/või vlogerile. Canon EOS M50 Youtuber Kit komplekti kuuluvad:

 1. Canon EOS M50 + EF-M 15-45mm hübriidkaamera.
 2. Rode mikrofon VideoMic Go.
 3. Manfrotto statiiv Pixi Evo MTPIXIEVO-BK, must.
 4. Canon SB130 õlakott.
 5. Kiire 16 GB SDHC mälukaart.

Miks just selline valik? Räägime lühidalt lahti.

Canon EOS M50 on hübriidkaamera, mille pildisensor on täpselt sama suur nagu Canoni peegelkaamerates – see tähendab et ka pildid tulevad sama kvaliteetsed. Ja mis peamine, see on kõige esimene Canoni hübriidkaamera, mis filmib lisaks Full HD ja teistele suurustele ka 4K videoklippe. Seetõttu on tegemist tõenäoliselt parima kaameraga alustavale videoblogijale.

Ilus pilt on kahtlemata oluline, kuid kaamerasse rääkides ei tohi kindlasti ära unustada heli, mis on vahel tähtsam kui pilt. Seetõttu võiks juba varakult enda tehnikaarsenal varustada välise mikrofoniga ja just Rode VideoMic Go on nii algajate kui professionaalsete videograafide hulgas populaarne. Tegemist on shotgun tüüpi mikrofoniga – see tähendab, et heli püütakse vaid sellest suunast kuhu mikrofon on suunatud. Teiseks suurimaks eeliseks on mikrofoni kasutuslihtsus, sest sellel pole nuppe ja lüliteid – seega puudub võimalus, et unustad kiires olukorras selle sisse lülitada.

Vloggimisel tuleb kaamera sageli pöörata enda poole, et oleks hea otse kaamerasse rääkida. Sellise tegevuse mugavamaks ja ohutumaks muutmiseks lisasime komplekti Manfrotto Pixi Evo ministatiivi, mis on disainitud erinevaid kaameraid silmas pidades, aga püüdes siiski säilitada selle kerge ja kaasaskantava disaini.

Lisaks eelpool nimetatud tehnikale pistsime komplekti mugava õlakoti, et kiirelt ringi liikudes oleks hinnaline tehnika kaitstud ja kiire 16GB mälukaardi peale saad kenasti salvestada kõik pildid või filmitud kaadrid.

 

Kõik-ühes Canon EOS M50 Youtube Kiti saab mugavalt osta veebikaubamajast ››

 

Kui tehnika on ostetud, siis video filmimise ja töötlemise nipid saad selgeks Martti Halliku poolt koostatud kursusel: “Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi ›› 

Kas Canon EOS M50 on tõesti hetke parim vloggimise kaamera, mis maksab alla 1000€? Arvutimaailma kutid testisid seda mitu kuud ja nüüd on neil sellele küsimusele vastus olemas. Vaata videost:

The post Photopoint soovitab: see on ideaalne alustava youtuberi/vlogeri tehnikakomplekt appeared first on Photopointi ajaveeb.

Need on 5 Sony kampaaniat, millest Sa ilma jääda ei soovi
autor: Jürgen Veerme

Astu uuele aastale vastu uue tippklassi kaameraga, sest koostöös Sonyga on nii meie esinduskauplustes kui veebikaubamajas käimas mitmed kampaaniad, mis panevad nii Sinu kui su rahakoti rõõmustama.

Kõigil kampaanias osalevatel kaameratel on kaasaegsed funktsioonid, suurepärane pildikvaliteet ja mugav disain, mis tagavad jõudluse mida võib usaldada ja nautida nii huviline kui kogenud professionaal. Vaata pakkumised üle ja teeme diilid ära!


Sa oled seda väärt – valitud Sony a7 seeria täiskaadri ostul kaasa kingitus

sony-a7-manfrotto-befree-statiiv-photopoint

Tänu suurele võimekusele ja kompaktselt kergele korpusele on Sony täiskaader hübriidkaamerad korraldanud fotomaailmas tõelise revolutsioon, kus elupõlised Canon ja Nikon fännid hülgavad enda vanakooli peegelkaamerad ja liiguvad üle just Sony tehnikale. Kui oled seda plaani isegi mõttes veeretanud, siis nüüd on ideaalne aeg see teoks teha.

Kui ostad jaanuaris Sony a7 II, a7 III, a7s II, a7R II või a7R III täiskaader hübriidkaamera, siis anname Sulle omalt poolt kingituseks Manfrotto Befree Alpha statiivikomplekti (väärtus 199€), mis on disainitud spetsiaalselt kandma neid Sony kaameraid:

 • a7 III oli 2018. aastal Photopointist enim ostetud täiskaader kaamera, mis valiti nii TIPAEISA kui Dpreview poolt ka 2018. aasta parimaks kaameraks.
 • a7R III valiti TIPA 2018 auhindade jagamisel parimaks kõrge lahutusvõimega täiskaader hübriidkaameraks.
 • a7S II sensor on disainitud võimalikult paindlikuks video- ja fototööks.
 • a7 II 5-teljeline keresisene stabilisaator on ideaalne nii filmimiseks kui fotode tegemiseks.
 • a7R II 42,4 megapiksline tagantvalgustusega CMOS sensor pakub suurt detailsust ning dünaamikat.

Sa ei tea, millist uut a7- seeria täiskaadrit valida? Lauri kirjutas sisuka ülevate, kus toob välja nende kaamerate põhimõttelised erinevused, et saaksid kätte suuna, milline neist just Sulle sobiks. Lugema ››

PS! Kui Sul on plaanis Sony peale ümber kolida mõne teise kaamerabrändi (Canon, Nikon, Pentax vms) toodangult, siis pakume võimalust oma vana tehnika meile vastu anda – nii saame Sulle teha eripakkumise, mis sõltub tagastatavast tehnikast. Sellise eridiili kohta loe lähemalt siit ››

Kingituseks antava Manfrotto Befree Alpha statiivi kohta saad lähemalt ja sisukamalt lugeda digitest.ee veebiportaalist ››

 

Aeg on käes – liigu edasi Sony täiskaader hübriidkaameraga ››

 


Valitud Sony profiklassi täiskaader hübriidkaamera ostuga väärt kingitus

Kui ostad jaanuaris soodushinnaga tippklassi Sony a7s II, a7R III või a9 täiskaader hübriidkaamera, siis anname Sulle omalt poolt veel kingituseks Sigma MC-11 adapteri (väärtus 249€), mis võimaldab kasutada Canon EOS ja Canon bajonetiga Sigma/Tamron objektiive Sony hübriidkaamerate ees.


Tänu laiahaardelisele võimekusele ja kompaktset kergele korpusele on Sony a7R III väga mitmekülgne tööriist fotograafidele, videograafidele, multimeediasisu loojatele ning kõigi teiste, usaldusväärsust, paindlikkust ja mitmekülgsust nõudvate erialade esindajatele. 2018. aastal valiti a7R III nii TIPA kui EISA auhindade jagamisel parimaks professionaalseks täiskaader hübriidkaameraks.

Kusjuures seda kaamerat on testinud ja sellesse koheselt armunud mitmed Eesti profifotograafid:


sony-a7s-ii-photopoint

Sony A7S II â€“ unikaalse 12 MP täiskaadersensoriga suudab see aparaat filmida ja pildistada isegi pilkases pimeduses. Pildista madalate ISO-dega hämaras ilma välguta või ragista ISO maksimaalse 409 600 peale ja saad kaadri kätte seal, kus inimese silm enam midagi ei seleta. Lisaks saad filmida 4K videot. A7S II täiskaadersensor on spetsiaalselt valmistatud 4K video filmimiseks, kuid on muidugi vägagi sobilik ka pildistamise jaoks.


sony-a9-hubriidkaamera-photopoint

Photopointi ajaveebi peatoimetaja Lauri, kes testis a9 kaamerat Digitest.ee veergudel, sõnul on Sony a9 kõige profim hübriidkaamera, mis kunagi tehtud ja need, kelle igapäeva fotožanriks on pulmade ja muude ürituste pildistamine või lippavad kaameraga ringi spordiareenidel, siis nemad võiks selle teravustamise kindlasti järele proovida – võib juhtuda, et hakkab meeldima.

לhesõnaga, need Sony isendid on tõelised hübriidkaamerate maailma kuningad ja neid võib tööhoos leida nii Eesti kui maailma tippfotograafide ja usinamate fotohuviliste käes.

Uuri lisaks:

 

Vii fotode ja video kvaliteet kuninglikule tasemele. Võta Sony! ››


Aeg on enda vana digikaamera vahetada Sony profiklassi hübriidkaamera vastu

sony-taiskaaderkaamerad-photopoint

Sinu vana peegel- või hübriidkaamera näitab väsimuse märke või tunned, et õige aeg oleks edasi liikuda uuele fotograafia tasemele? Olenemata põhjustest on igatahes nüüd ideaalne hetk vana fototehnika välja vahetada revolutsioonilise Sony täiskaader hübriidkaamera vastu.

Kui tood meile enda vana peegel- või hübriidkaamera, siis saad uue tippklassi Sony a7s II, a7R III või a9 ostul soodushinnast veel kuni 400€ allaTagasi toodava kaamera tootja ei ole oluline, kuid see peab olema töökorras. Kompaktkaamerad kampaanias ei osale.

 • Sony a9 ostul on lisaallahindluseks 400€ ehk kui tood meile vana digikaamera, siis on uue a9, kere hinnaks ainult 3799€
 • Sony a7R III ostul on lisaallahindluseks 300€ ehk kui tood meile vana digikaamera, siis on uue a7R III, kere hind vaid 2999€
 • Sony A7S II ostul on lisaallahindluseks 200€ ehk kui tood meile vana digikaamera, siis on uue a7S II, kere hinnaks vaid 2499€

Juhul, kui Sul pärast vana kaamera eest saadavat allahindlust peaks veel eurosid Sony “töölooma” ostuks puudu jääma, siis pakume nii eraisikutele kui ettevõttetele mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi â€“ nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

NB! Superdiili saab vajadusel meiega teha ilma Tallinna või Tartu esinduskauplusi külastamata, kui kirjutada oma soovist info@photopoint.ee peale. Seejärel võtavad meie müügispetsialistid ühendust ning annavad täpsemad juhised. Pakkumine kehtib kuni 31. jaanuarini 2019.

 

Aeg on muutusteks – võta Sony täiskaader ››


Mida diili! Valitud Sony fototehnika ostul saad Sonylt kuni 1000€ tagasi

sony-cash-back-talvekampaania-photopoint_1200x628

Vii tänavusel talvehooajal pildistamine sootuks uuele tasemele, sest valitud Sony fototehnika ostul maksab Sony sulle kuni 1000€ osturaha tagasi!

Tagastatav ostusumma sõltub soetatud Sony mudelist. Tabeli lõpus täpsem info, kuidas ost registreerida.

TÄISKAADER HלBRIIDKAAMERAD HלVITATAV SUMMA
Sony a7 II   150€
Sony a7R II   200€

 

E-MOUNT OBJEKTIIVID HלVITATAV SUMMA
Sony E PZ 18-110mm f/4 G OSS   400€
Sony Planar T* FE 50mm f/1.4 ZA   100€
Sony FE 85mm f/1.4 GM   100€
Sony Planar T* FE 50mm f/1.4 ZA   100€
Sony 70-200/F2,8 GM OSS   100€
Sony FE 24-70mm f/2.8 GM   100€
Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 ZA OSS   100€
Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS   100€
Sony Vario-Tessar T* E 16-70mm f/4 ZA OSS   100€
Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS   100€
Sony Vario-Tessar T* FE 24-70mm f/4 ZA OSS   100€
Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA   100€
Sony FE 70-200mm f/4.0 G OSS   100€
Sony FE 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS   100€
Sony FE 90mm f/2.8 Macro G OSS   100€
Sony Sonnar T* FE 35mm f/2.8 ZA   80€
Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS objektiiv   60€
Sony FE 85mm f/1.8   60€
Sony E PZ 18-105mm f/4 G OSS   50€
Sony E 10-18mm f/4.0 OSS   50€
Sony E 10-18mm f/4.0 OSS   50€
Sony FE 50mm f/2.8   50€
Sony FE 28mm f/2.0   40€
Sony E 35mm f/1.8 OSS   40€
Sony E 50mm f/1.8 OSS must/hõbedane   30€
Sony E 55-210mm f/4.5-6.3 OSS must/hõbedane   30€
Sony E 30mm f/3.5 Macro   25€

 

A-MOUNT OBJEKTIIVID HלVITATAV SUMMA
Sony Sonnar T* FE 135mm f/1.8 ZA   200€
Sony Distagon T* 24mm f/2 ZA SSM   100€
Sony Vario-Sonnar T* 16-35mm f/2.8 ZA SSM II   150€
Sony 500mm f/4 G SSM   1000€

 

VÄLKLAMBID HלVITATAV SUMMA
Sony HVL-F43M   40€
Sony HVL-F32M   30€

Hüvitatava ostusumma kannab Sony sinu pangakontole, kui oled kampaaniaperioodil Photopointist soetatud pakkumises osaleva toote nõuetekohaselt Sony veebilehel registreerinud. Sealt leiad ka kampaania täpsemad juhised ja tingimused.

PS! Kui ostad FE 16-35mm f/2.8 GM, FE 24-70mm f/2.8 GM, FE 70-200mm f/2.8 GM OSS, FE 85mm f/1.4 GM ja/või FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS objektiivi koos a9a7R III või a7S II kaameraga, siis saad ostetud objektiivilt tagasi kahekordse reklaamitud summa (nt. 100 euro asemel 200 eurot). OstutÅ¡ekil või arvel peavad mõlemad ostetud tooted olema näha ühe tehinguna.

 

Sony fototehnika leiad mugavalt ja kiirelt meie veebikaubamajast  ››

 

Kampaania kestab kuni 31. jaanuarini 2019. Ostu saab Sony veebilehel registreerida kuni 31. märtsini 2019. Kampaanias saavad osaleda vähemalt 18. aastased eraisikud st juriidilistele isikutele kampaania ei kehti. Taotlusi saab esitada ainult pärast neljateistkümne (14) päeva möödumist toote või toodete ostukuupäevast.

 


Professionaalse Sony 4K videokaamera ostul saad kaasa funktsionaalsed kingitused

Sony FDR-AX700

Filmi enda kõige meeleolukamad jõuluseiklused või olulised videoprojektid üles tõelises tippkvaliteedis, sest Sony FDR-AX700 4K videokaamera ostul anname Sulle kauba peale Sony NP-FV100 lisaaku ja Sony poolt veel 5 aastat lisagarantiid.

Sony FDR-AX700 on iga videomeistri unistus, sest üsnagi kompaktses korpuses peidab ennast 4K UHD 3840 ח 2160 30p HDR videosalvestus koos 12ח suumi võimekusega Zeiss objektiiv (29 – 348 mm). Optiline SteadyShot™ pildistabilisaator aitab Sul kindlad kaadrid kätte saada ka käest filmides ning tänapäevased WiFi & NFC ühendused aitavad materjali koheselt jagada kõikvõimalikesse nutiseadmetesse.

 

Osta Sony FDR-AX700 videokaamera ja filmi 4K kvaliteedis››

The post Need on 5 Sony kampaaniat, millest Sa ilma jääda ei soovi appeared first on Photopointi ajaveeb.

3 4 5 6 7 8 9 10 11