Need fotokaamerad valiti 2021. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks
autor: Jürgen Veerme

Eisa 2021-2022

Euroopa foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühendus (EISA) kuulutas hiljuti traditsiooniliselt välja 2021. – 2022. aasta tarbeelektroonika auhinnad.

Fotograafia kategoorias sai auhinnaga pärjatud 6 fotokaamerat ja nagu viimastel aastatel kombeks, siis ei antud ka tänavu välja eraldi auhindu parimale peegel- ja hübriidkaamerale. See näitab, et hübriidkaamerad on vallutanud fotomaailma. 


PARIM KAAMERA

Sony Alpha 1

Sony Alpha 1

 

PARIM KAAMERA EDASIJוUDNUTELE

Nikon Z6 II

Nikon Z6 II

 

PARIM PREEMIUM KAAMERA

Canon EOS R5

Canon EOS R5

 

PARIM FOTO- JA VIDEOKAAMERA

Sony a7S III

Sony a7s III

 

PARIM OST (TÄISKAADERSENSOR)

Nikon Z5

Nikon Z5

 

PARIM OST (POOLKAADERSENSOR)

Fujifilm X-S10

Fujifilm X-S10

 

 

Photopoint on Eesti #1 fototehnika spetsialist – photopoint.ee ››

(8)

The post Need fotokaamerad valiti 2021. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tallinnas on nüüd rentimiseks saadaval 3 uut Sony objektiivi
autor: Jürgen Veerme

Sony APS-C objektiivid rendis

Sony APS-C hübriidkaamerate omanikel on põhjust rõõmustamiseks, sest Tallinnas, Rocca al Mare keskuses asuvast Photopointi foto- ja videotehnika rendist saad nüüd laenutada lausa kolme uut Sony objektiivi. Valikusse lisandusid:

 • Sony E 50mm f/1.8 OSS – üks kõige populaarsemaid poolkaader sensoriga Sony hübriidkaamerate ette mõeldud objektiive. Selle 50 mm fookuskaugus ja valgusjõuline f/1.8 maksimaalne ava teevad sellest just ideaalse portreeobjektiivi ja OSS pildistabilisator on abiks hämaras pildistamisel.

 • Sony E PZ 18-105mm f/4 G OSS on ääretult mitmekülgne igapäevane objektiiv, millega jäädvustada maastikuvaateid, portreefotosid või kaugemalt asuvaid objekte ja subjekte. Eriti hästi sobib see videograafidele, sest objektiivi integreeritud Power Zoom mehhanism võimaldab sujuvalt ja täpselt suumida tänu motoriseeritud süsteemile.

 • Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS telesuumobjektiiv sobib hästi nii spordi, portree, looduse kui ka paljude teiste valdkondade pildistamiseks. Sellel on sisse ehitatud OSS (Optical SteadyShot) pildistabilisaator, mis kompenseerib käest pildistades kaamera värinaid ja mikroliikumisi. See omakorda lihtsustab pika teleobjektiivi kasutamist ning tagab teravad kaadrid ka pikemas asendis.

Nagu näha, siis on meie foto- ja videotehnika rendis olevate Sony objektiivide valik saanud väga mitmekülgse täienduse ja kui oled mistahes Sony A6xxx kaamerat kasutamas, siis tasub need järele proovida.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Sony E 50mm f/1.8 OSS päriseks »
Telli Sony E PZ 18-105mm f/4 G OSS päriseks »
Osta Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

 • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
 • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
 • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
 • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
 • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
 • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
 • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(7)

The post Tallinnas on nüüd rentimiseks saadaval 3 uut Sony objektiivi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Hoya tippkvaliteet HD nano Mk II fotofiltrid on nüüd saadaval
autor: Stephan Redko

Hoya HD Nano Mk II fotofilter

Hoya on üks kõige tuntumatest filtritootjatest maailmas, pakkudes nii taskukohase kui ka professionaalse kvaliteediga fotofiltreid. Hiljuti uuendasid nad enda tippklassi seeria ehk HD Nano UV ning ringpolarisatsioon filtreid, mida on nüüd ka Sinul võimalik enda objektiivi ette Photopointi veebikaubamajast või esinduskauplustest soetada.

Mis eristab HD Nano Mk II filtreid teistest Hoya taskukohasematest filtriseeriatest (nn. UX II seeria)? Eelkõige nende kvaliteet ja kaitsevõime. Uued Hoya HD Nano Mk II seeria UV ning ringpolarisatsioon filtrid tagavad sinu objektiivi eesklaasile lausa 4-korda rohkem ohutust. Filtri ülikõva nanokatte tõttu võid kindel olla, et hoiad suurema osa kriimustustest oma filtri pealt eemal, mis tähendab et selle elukestvus on teistega võrreldes palju pikkem.

Aja säästmiseks ei ole Hoya HD Nano Mk II seeria filtrit tarvis objektiivi eest ära võtta, et sinna kinnitada läätsekork või teine filter, sest filtri disainile on selle jaoks lisatud spetsiaalne vint. Filtrite lihtne hooldus (tänu nende vett ja õli tõrjuvate omadustele) aitavad samuti aega kokku hoida.

Hoya HD Nano Mk II fotofilter

Filtri ostmisel veendu, et selle läbimõõt vastaks sinu objektiivi filtrikeermele – selle info leiad näiteks Photopointi veebikaubamajas objektiivi tooteandmetest. Nii Hoya HD Nano Mk II UV kui ringpolarisatsioon filtrid on müügil suurustes: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82.

 

Telli Hoya HD Nano Mk II fotofiltrid mugavalt koju ››

 

Photopoint on Hoya Filters ametlik ja pikaajaline maaletooja Eestis ja Lätis – photopoint.ee/hoya ››

(7)

The post Hoya tippkvaliteet HD nano Mk II fotofiltrid on nüüd saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.

Nüüd rentimiseks: Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD telesuum
autor: Jürgen Veerme

Tamron 150-500mm VXD Sony

Nii praegustel kui tulevastel Sony täiskaader hübriidkaamerate omanikel on põhjust rõõmustamiseks, sest Photopointi foto- ja videotehnika renti on saabunud Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD.

Müügile tulekust saati on see telesuum-objektiiv nautinud suurt tähelepanu, sest tänu üllatavalt kompaktsele suurusele ja fantastilisele VC-pildistabilisaatorile saab 150-500mm Di III VC VXD abil mugavalt pildile püüda kaugustes pesitsevad subjektid – isegi käest pildistades. Objektiiv sobitub ideaalselt Sony Alpha seeria täiskaader hübriidkaamerate ette, sest näiteks 500 mm juures on selle pikkus vaid 283 mm, mis on selle vahemikuga teleobjektiivi jaoks väga kompaktne näitaja.

Tamron 150 500mm F/5 6.7 Di III VC VXD

Objektiiv on varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Loomulikult teeb see täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

Nii et kui sul on vaja fookusesse püüda linnud/loomad või spordivõistlused, siis tasub sammud seada Tallinas või Tartus asuvasse Photopointi renti ning see enda Sony hübriidkaamera ette laenutada. Ja kui sellesse ära armud, siis kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist teeme uue objektiivi kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD Sonyle päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

 • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
 • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
 • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
 • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
 • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
 • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
 • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

(2)

The post Nüüd rentimiseks: Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD telesuum appeared first on Photopointi ajaveeb.

KUNI 25. AUGUST: Olympus OM-D E-M10 IV on soodushinnaga + kingituseks M. Zuiko objektiiv
autor: Jürgen Veerme

Olympus OM-D E-M10 Mark IV hübriidkaamera

Kerge kaaluga ent võimekas Olympus OM-D E‑M10 Mark IV hübriidkaamera on müügil soodushinnaga ja kuni 25. augustini saad veel meie poolt kingituseks M.Zuiko Digital 45mm f/1.8 portreeobjektiivi (väärtus 319€).

Tegemist on Olympuse taskukohase ja tavakasutajatele suunatud OM-D E-10 seeria neljanda kaameraga, mis pakub Sulle rohkelt funktsioone, head pildikvaliteeti ja kasutuslihtsust ülimalt kompaktses korpuses. Selle hübriidkaamera kallutatav puutetundlik ekraan ning ekraanil olevad nupud muudavad endast piltide jäädvustamise uskumatult lihtsaks,mistõttu on sellega väga mugav sostiaalmeedia sisu jäädvustada.

Olympus OM-D E-M10 Mark IV hübriidkaamera

OM-D E-M10 Mark IV mudelilt leiab ka 5-teljelise keresisese pildistabilisaatori, OLED elektroonilise pildiotsija, suure valiku erinevaid digitaalseid filtreid ja 4K 30p videosalvestamise võimekuse.

Tasuta kaasa antav pisike M. Zuiko Digital 45mm fiksobjektiiv sobib Olympuse retrostiilis hübriidkaamera ette nagu valatult. Suumida sellega ei saa, kuid see-eest on sellega pildistades fotod nõelterava joonisega. Oma fookuskauguse ja suure ava poolest on Zuiko 45mm objektiiv suurepärane portreede ja muidugi ka hämaras ilma välguta pildistamisel.

 

Olympus OM-D E-M10 Mark IV on ideaaalne igapäevaseks kaaslaseks ››

 

Augustis on Inbank järelmaksu lepingutasu 0€ ja kõigi Inbank järelmaksulepingu sõlminute vahel loositakse välja üks Xiaomi Mi Mop Essential robottolmuimeja.

Kampaania kestab kuni 25.08.2021.

(0)

The post KUNI 25. AUGUST: Olympus OM-D E-M10 IV on soodushinnaga + kingituseks M. Zuiko objektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.

3 4 5 6 7 8 9 10 11