Photopointi TOP 10 – need olid 2019. aastal enim renditud tooted
autor: Jürgen Veerme

Fototehnika rent

Spetsiifilisemat foto- ja/või videotehnikat (nt. võimas teleobjektiiv, videostabilisaator, välklamp, GoPro vms) ei pruugi nii sageli vaja minna, et neid endale päriseks ostma hakata. Seetõttu on mõistlik külastada Photopointi fototehnika renti, kust saad olulisema sündmuse või lühiajalise projekti tarbeks vajalikud seadmed/tarvikud endale laenutada.

Seda võimalust kasutasid 2019. aastal väga paljud Eesti fotohuvilised ja professionaalsed foto-videograafid ning tänu sellele saime kokku panna enim renditud toodete pingerivi. 

2019. aastal kõige enam Tartus – Kvartali keskuse Photopointi esinduskauplusest ja Tallinnas – Rocca al Mare Photopointi esinduskauplusest kokku laenutatud tehnika paremikku kuuluvad:

 
tamron-10-24-vc-hld

1. Tamron 10-24mm f/3.5-4.5 Di II VC HLD

Nii nagu 2018. aasta edetabelis oli ka 2019. aastal kõige rohkem renditud tooteks Tamron 10-24mm f/3.5-4.5 Di II VC HLD ülilainurk-suumobjektiiv.

Kui süvenema hakata, siis üllatus tegelikult hajub, sest tänu suurele vaatenurgale on see objektiiv perfektne maastikufotode, linnavaadete ning arhitektuuri pildistamisel. Seetõttu seda pigem laenutatakse kui ostetakse jäädavalt enda fotokotti.

 

Osta Tamron 10-24mm f/3.5-4.5 Di II VC HLD ››

   
tamron-sp-70-200-g2

2. Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2

Profiklassi teravustamiskiiruse ja pildikvaliteediga Tamroni teise generatsiooni telesuum sobib nii pool- kui ka täiskaadersensoriga kaamerakerede ette ja on oluliselt soodsam kui Nikon/Canon ekvivalentsed objektiivid.

Selle telesuumi näol on tegemist edasiarendatud versiooniga vanemast 70-200mm f/2.8 objektiivist. Uuel objektiivil on võetud kasutusele uus autofookusmootor ning parendatud stabilisaatorit; loomulikult ka uuendatud optilist disaini. Lisaks ühildub see ka Tamroni telekonverteritega, mis suudavad fookuskaugust pikendada kuni 400mm.

 

Osta Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 päriseks ››

   

 

tamron-sp-24-70-g2

3. Tamron 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2

Tegemist on uue generatsiooni f/2.8 avaga normaalsuumobjektiiviga, millel on võimekas VC pildistabilisaator ning kiire ja vaikne USD autofookus.

See on tõeliselt praktiline ja usaldusväärne tööriist, sest laiemas otsas võimaldab see pildistada suuri plaane (näiteks loodusvaated ja maastikud) ning 70 mm peale sisse suumides muutub väga heaks portreeobjektiiviks.

 

Osta Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 päriseks ››

   
fujifilm-instax-sq10

4. Fujifilm Instax SQUARE SQ10 kiirpildikaamera

FUJIFILM kiirpildikaamerate esindaja INSTAX SQ10 on võitnud ka rentijate südame.

Võrreldes klassikaliste polaroid kaameratega on sellel ka digitaalsüsteem ning piltide salvestamise võimalus – pärast pildistamist ei peagi pilti kohe ära ilmutama, vaid saab valida, milliseid pilte paberile panna ning digitaalfaile arvutisse laadida.

Tänaseks päevaks on müügile tulnud uus versioon Instax SQ20 mistõttu SQ10 kaamerat enam müügil ei ole.

 

Osta Fujifilm Instax SQ20 kaamera endale päriseks ››

   
manfrotto-befree

5. Manfrotto statiivikomplekt Befree Advanced (MKBFRTA4BK-BH)

Manfrotto Befree Advanced alumiiniumist statiiv koos kuulpeaga on ideaalne kaaslane asjaarmastajatele, kes ootavad statiivist usaldusväärset töökindlust aga ka mugavat kaasaskantavust.

Tänu ergonoomilisele disainile on selle kasutamine intuitiivne ja kiire, võimaldadest varustuse kiirelt ning lihtsalt üles seada.

 

Osta Manfrotto Befree Advanced komplekt päriseks ››

   
Tamron 28-75mm RXD Sony

6. Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD objektiiv Sonyle

Sony täiskaader hübriidkaamerat on vallutanud kõik müügiedetabelid ja seetõttu ei ole väga imestusväärne, et spetsiaalselt just Sony Alpha seeria täiskaaderkaameratele disainitud Tamron 28-75mm III RXD on laenutajate hulgas populaarne.

Selle optika on piisavalt kvaliteetne, et saada hakkama ka suure lahutusvõimega sensorite ees ning suur ava muudab ilusa bokeh loomise lihtsaks. Ära tuleks mainida ka kiire ja vaikne autofookusmootor, mis on suuteline liikuvaid objekte hoidma teravana. 

 

Osta Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD objektiiv Sonyle päriseks ››

Tamron SP 15-30mm Di VC USD

7. Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD lainurk-suumobjektiiv

Olgugi, et turule on jõudnud ka järgmise generatsiooni Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 on vanem SP 15-30mm f/2.8 objektiiv jätkuvalt fototehnika rentijate hulgas populaarne just oma universaalsuse ja suurepärase pildikvaliteedi poolest.

See on objektiiv, mida armastavad nii maastiku- kui arhitektuurifotograafid, aga järjest rohkem jõuab see ka portreefotograafide ning sisuloojate kätesse (instagrammerid, youtuberid, blogijad, vlogijad).

 

Osta II generatsiooni Tamron SP 15-30mm endale päriseks ››

Rode VideoMic Rycote mikrofon

8. RODE VideoMic Rycote mikrofon

YouTube’i populaarsus on kasvatanud meile täiesti uue põlvkonna sisuloojaid, kelle jaoks helikvaliteet on sageli olulisem kui ideaalne kaader mistõttu leiame renditehnika edetabelist RODE mikrofoni.

VideoMic Rycote puhul on tegemist tipptasemel shotgun-tüüpi superkardioid mikrofoniga, mis on loodud video- ja helimaailmas tegutsevatele professionaalidele ning pakub laia sagedusdiapasooni ja madalat mürataset. 

 

Osta Rode VideoMic Rycote mikrofon endale päriseks ››

GoPro HERO7 Black

9. GoPro HERO7 Black (seiklus)kaamera

Kui kõige-kindlat GoPro kaamerat on vaja ainult aastas paaril korral, siis on mõistlik see meie juurest endale laenutada. Seda võimalust on paljud ka kasutanud. sest edetabelisse on jõudnud GoPro HERO7 Black kaamera.

Olgugi, et hiljuti tuli müügile ja ka rentimiseks GoPro HERO8, on HERO7 Black jätkuvalt väga hea võimekusega seikluskaamera, mis enda suuruse kohta teeb kvaliteetset videot ja isegi pilte. Ideaalne valik suusamäele või rannapuhkusele kaasa võtmiseks.

 

Osta GoPro HERO7 Black kaamera endale päriseks ››

Metz videovalgusti Mecalight L1000 BC

10. Metz Mecalight L1000 BC LED-videovalgusti

See ei ole uudiseks, et Eestis on väga häid valgustingimusi videote filmimiseks nii sise- kui välisruumides üsna vähe ja seetõttu on üheks populaarseks renditooteks kujunenud Metz Mecalight L1000 BC videovalgusti.

Kõige põnevam feature Mecalight L1000 BC X juures on see, et sellel on Bluetooth ühendus ehk valgustit on võimalik juhtida ka nutiseadmest. Nutitelefonist saab korraga juhtida seitsme seadme eredust ning valgustemperatuuri samaaegselt, lihtsustades sellega suurematel võtteplatsidel valgustuse haldamist. 

 

Osta Metz videovalgusti Mecalight L1000 BC endale päriseks ››

 


Lisaks enim renditud toodete edetabelisse jõudnud isenditele on meie laenutamise valikus veel Sony a6400, Sony a6600, Sony a7 III, Sony a7R III, Sony a7R IV ja Sony a9 II hübriidkaamerad.

Lisaks leiab valikust Sony orginaalobjektiivid, Samyang AF FE fiksobjektiivid, FeiyuTech videostabilisaatorid, Fujifilm X-seeria hübriidkaamerad ja objektiivid, Canon EOS R hübriidid ja palju teisi foto- ja videotarvikuid.

 

Vaata valik üle ja tule rentima – photopoint.ee/rent ››

 

Fototehnika rentija meelespea:

  • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
  • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
  • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
  • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
  • fototehnikat rentima minnes võta kindlasti kaasa ID-kaart või pass;
  • fototehnikat renditakse vähemalt 18 aasta vanustele Eesti Vabariigi kodanikele;
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
  • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud!

(10)

The post Photopointi TOP 10 – need olid 2019. aastal enim renditud tooted appeared first on Photopointi ajaveeb.

Milline Sony RX100-seeria kompaktkaamera Sulle sobib?
autor: Elise Ader

Sony RX100 seeria

Tänaseks päevaks oleme Sony nimekas RX100 seerias näinud kaheksat erinevat kompaktkaamerat, millest nüüdseks on pildile jäänud seitse mudelit. Seeria mudelite paljusus võib ühel hetkel aga pea korralikult sassi ajada. On ju oluline, et kaamera võimaldaks piisavalt palju kuid maksaks seejuures võimalikult vähe. Selles postituses vaatamegi lähemalt, mille poolest need sarnaste nimedega tegelased laias laastus eristuvad ning mille alusel neile leti ees “EI” või “JAH” sõna tasub anda. 

 

RX100 ja RX100 II

Originaalseid Mark I ja  Mark II  soovitaks osta ainult juhul, kui kaamerahuvilise eelarve kaugemale ei küündi. Põhjus on väga lihtne – uuemad versioonid on saanud lihtsalt palju olulisi täiustusi, nii JPEG-fotode kvaliteedi, autofookuse-  kui ka videovõimekuse osas. Lisaks sellele on lisatud kaameratele ka palju kasulike funktsioone nagu näiteks sisseehitatud pildiotsija ja WiFi. Seega väikese lisaraha investeerimine Mark III kiiremasse objektiivi või Canoni ja Panasonicu rivaalide nimel tasub ennast kindlasti ära.

 

RX100 III – parim valik kitsast eelarvet omavale fotograafile

 Sony RX100 III

Mark III on kõige optimaalsem valik, kui sulle piisab algtaseme mudelist. See oli seeria esimene kaamera, mis sai endale kiire 24–70 mm ekvivalentse objektiivi ning selle maksimaalne valgusjõuline ava F1.8–2.8 võimaldab sensorist välja võtta kõik, mis võtta annab. Küll aga on Mark III-l madalama eraldusvõimega pildiotsija kui uuematel mudelitel ja samuti ei võimalda see 4K-videoid filmida. Kuid selle pildikvaliteet jõuab uuemate mudelitega sammu pidada küll, eriti kui pildistada RAW-formaadis.

Pärast antud kaamera väljatulekut on Canon  esitlenud PowerShot G5 X Mark II-e, millel on sarnane sensor ning pildiotsija, mitmekülgsem objektiiv ja mugavamalt käsitsetav kere. Canoni kaamera on küll see-eest ka kallim, aga seda lisapanust igati väärt.

 

RX100 IV – Ei liha ega kala?

RX100 IV langeb kahe esimese mudeliga sarnasesse lõksu: ei liha ega kala, vaid keskpärane olend. kui oled näinud, mida uuema tehnoloogiaga kaamera teha võimaldab, ei näe sa ilmselt enam piiratud versioonil mõtet. See võidab Mark III küll 4K video ja suurema eraldusvõimega pildiotsija poolest, kuid vaatamata sellele maksate täiustatud CMOS-sensori eest, millel pole faasituvastusega autofookust ega töötlemisvõimsust, et seda kõige efektiivsemalt kasutada. Seega oleks soovitus pigem vaadata kas RX100 V suunas või võtta RX100 III ja selle arvelt pisut raha kokku hoida. 

 

RX100 VI – Hea kaaslane maailmarändurile

Sony RX100 seeria

RX100 VI koos oma reisisuumile omase 24-200 mm ekvivalentse objektiiviga on suurepärane valik reisifotograafia jaoks. Selle maksimaalne ava F2.8-4.5 on üsna paindlik, ehkki see võib piirata hämaras valguses ja öösel pildistamist. Ka selle autofookussüsteem pole just nii võimekas nagu uuemal Mark VII-l, kuid üldiselt on see tavakasutamiseks täiesti piisav. Selle 4K video on usaldusväärne ning kaamerast on võimalik WiFi kaudu mugavalt pilte erinevate nutiseadmete vahel liigutada. Kokkuvõtlikult võiks Mark VI soovitada neile, kes ei soovi endale kõige uuemat ja kallimat mudelit ning lepivad seetõttu ka pisut tagasihoidlikuma autofookuse ja 4K videovõimekusega.

 

RX100 V (A) ja RX100 VII – Suurepärane võimekus eri tüüpi asjade jaoks


Sony RX100 VII

 

Sony RX100 VA on uuendus senisest RX100 V mudelist. Tänu sellele on kaameral vanusele vastavalt ka soodne hind. Kaamera hiilis aga soodsale hinnale vaatamata turule tagasi uue protsessori, täiustatud menüüde ja parema teravustamise võimekusega (uued algoritmid), mis teevad sellest juba ühe korralikult võimsa kaamera. Seda pole ilmselt sama huvitav kasutada kui mõne teise tootja konkurenti, kuid ükski neist konkurentidest ei saa vastu Sony kiirusele, autofookuse jõudlusele ega ka 4K-kvaliteedile.

Nende kahe kaamera vahel valides tuleks ilmselt otsustada RX100 VA hämaras pildistamise võimekusest (f/1.8-2.8) ja RX100 VII pikema ulatusega suumobjektiivist lähtuvalt. VA-l on sisseehitatud ka ND-filter, mis on kasulik videomeistritele, samas kui VII-l on puutetundlik ekraan ja kiiremini kasutatav EVF-mehhanism. Kuid kõige määravam on valiku juures ikkagi objektiivieelistus. Ehk kõik oleneb sellest, milliseid fotosid te teha eelistate.

RX100 V ja VII on mõlemad kiired kompaktkaamerad, mis teevad suurepäraseid fotosid. Nad omavad suurepärast autofookust ja 4K videovõimekust, kuigi tänu täiustatud jõudlusele on VII mõnel juhul eesrindlikum. Mark V valgusjõuline 24–70 mm ekvivalentne suum võimaldab pildistada kõiksugustes valgusoludes. Kui aga sellest fookuskauguste vahemikust jääb väheks, siis peaksid vaatama VII suunas, sest 24-200 mm ekvivalendiga saab pildistada peaaegu kõiki objekte, seniks, kuni valgust on piisavalt. Kumb on Sinu jaoks olulisem?

 

Auhinnatud ja kvaliteetne Sony RX100 seeria Photopointi veebipoes »

(9)

The post Milline Sony RX100-seeria kompaktkaamera Sulle sobib? appeared first on Photopointi ajaveeb.

Karbist välja: Sony a9 II hübriidkaamera
autor: Elise Ader

Sony a9 II

Aasta viimaseks “karbist välja” postituse peategelaseks on spordifotograafidele ja fotoajakirjanikele disainitud Sony Alpha 9 täiustatud mudel – Sony Alpha 9 II hübriidkaamera. Uus generatsioon, mille loomise põhiideeks oli teha elukutseliste fotograafide töövoog kiiremaks ja efektiivsemaks. Just kiirus ongi see võtmesõna, millega kaamera krõbe hind ennast lõpuks ära õigustama peaks. Ning muidugi muljetavaldav autofookus, mis koostöös kiirusega lubatud efektiivsuse tagab. Selles postituses vaatame järk-järgult ja külg-küljelt, mis selles uhkes ja hinnalises karbis ennast täpselt peidab.

Sony a9 II

Karbist leiab: Sony A9 II hübriidkaamera, akulaadija, NP-FZ100 aku, USB 3.1 kaabli, kaablifikseerija, kaamerarihma, Euroopa ja Suurbritannia pistikuga toitekaabli. Lisaks sellele muidugi ka garantiitalongid ning kasutusjuhendi. 

a9 II kasutab täiskaader 24 MP sensorit nagu tema eelkäija, kuid selle kiirem Bionz X protsessor tõstab autofookuse kiirust ja täpsust. See on esimene täiskaader sensoriga kaamera, mis kasutab kihilist (stacked) sensoridisaini, mis tähendab seda, et kaamera on võimeline sensorilt infot lugema kuni 20ח kiiremini kui varasemalt võimalik. Teravuse hoidmiseks on säilinud ka 693 faasi- & 425 kontrastituvastusega teravustamispunkti nagu a9-l, kuid uued algoritmid tõstavad subjekti jälgiva teravustamise võimekust. 

Sony α9 II hübriidkaameral on olemas keresisene 5-teljeline stabilisaator, mis stabiliseerib kaamera liikumist 5,5 stopi ulatuses. Kasutades kaameraga ka Sony E-bajonetiga stabilisaatoriga objektiive, saavutatakse veelgi kindlam ühendus (kombineeritakse kahe töö). Stabilisaator toimib ka A-bajonetiga objektiividega, kui seda kasutatakse koos ühilduva adapteriga.

Kaamera on võimeline pildistama kiirusel 20 kaadrit sekundis ja seda kuni 362 kaadrit järjest (kaadri mustaks minemata). Kombineerides sensori kiiret andmeedastust ja elektroonilist katikut ka uue teravustamissüsteemiga – 693 faasituvastusega teravustamistpunktiga – saab tulemuseks teravustamise, mis kontrollib 60 korda sekundis säritust ja subjekti jälgivat teravustamist. 

Kaameral on ka uus väreluseta (virvendust minimeeriv) pildistamiserežiim, mis rakendub kasutades mehaanilist katikut. See süsteem teeb kaamera kasutamise kunstlikus valguses lihtsamaks.

Sony a9 II hübriidkaamera pakub 4K UHD (3849 ח 2160) videosalvestust. Videosalvestus toimub kogu sensori laiuselt ehk 6K lahutusvõimega ning ülejääki kasutatakse hilisemalt ära videosalvestuse kvaliteedi tõstmiseks. Selles režiimis kasutatakse full pixel readout süsteemi ehk reaalselt loetakse iga pildipunkti andmed eraldi üles. Erinevate pikslite andmeid ei kombineerita ega tuletata üksteisest pildiprotsessori tasemel – tulemuseks on moonutustevaba ja detailne videoklipp. Samas on võimalik kasutada ka populaarset Super 35mm sensoriala. Kaamera on suuteline ka salvestama FullHD lahutusvõimega 100 kaadrit/sek aegluubis videot.

a9 II-l on suurem käepide kui selle eelkäijal ning tema aku ja mälukaardipesade tihendid on tehtud sarnaselt  a7R IV-le ilmastikukindlaks. 

Samuti on suurem kaamera akukestus. Sony α9 II tuleb Z-seeria NP-FZ100 liitiumakuga, mis on 2,2ח suurema mahutavusega kui W-seeria NP-FW50 liitiumaku. Niimoodi on võimalik ühe laadimisega teha kuni 500 kaadrit. Kasutades aga akutalda, mis mahutab kaks akut, saab ühe laadimisega teha juba 950 fotot. Akupesa asub nagu ikka – kaamera alumisel küljel ning sellele saab toidet anda ka läbi USB 3.2 Type C.

Kaks UHS-II mälukaardipesa
Sony on lisanud uuele mudelile ka teise UHS-II toega mälukaardipesa, suurendades andmete mahutavust ja lugemise/kirjutamise kiirust.  לlemine pesa toetab SD ja Memory Stick kaarte.

Liidesed ja pesad
Lisaks USB-C ja microHDMI pesadele leiab kaameralt uudse RJ45 võrgukaabli pesa, mis võimaldab luua gigabitise ühenduse andmete kiireks ja stabiilseks edastamiseks. Lisaks toetatakse andmeturvalisuse suurendamiseks failide ülekannet SSL- või TLS-krüptimisega (FTPS). Kaameral on olemas ka WiFi, Bluetooth ja NFC ühendused, et selle juhtimine oleks võimalik ka nutiseadmest.

Ajakirjanike töövoo kiirendamiseks mõeldud Alpha 9 II on varustatud  ka uue häälmärkmete funktsiooniga, mis võimaldab piltidele rääkimise teel lisada märkmeid, mida saab fotode vaatamisel taasesitada ning need hiljem ka automaatselt tekstiks konverteerida. 

Sony a9 II


Kokkuvõteks

On selge, et Sony a9 II hübriidkaamera pole muud kui tippude tipp ning ega see massidele tarbimiseks mõeldud polegi. Tegemist on Sony kõige kallima kaameraga, mis rahuldab ideaalselt umbes 1% ehk kõige nõudlikumate profifotograafide vajadused. Just nende, kelle jaoks on kiirus määrava tähtsusega. לlikiire terve kaadri ulatuses toimiv autofookus koos EyeAF-iga on kahtlemata parim fookus, mis seni nähtud. Ning muidugi väärib ülivõrdes kiitust ka 20 fps sarivõte, ilma et kaader läheks mustaks.

Nii kalli kaamera ostuotsus ei sünni muidugi üleöö. Huvi korral tasub Sony a9 II näiteks Photopointi fototehnika rendist endale kaasa haarata ja aparaat ise järgi proovida. Nii saad kõige lihtsamini teada, kas kõik see, millest äsja räägitud sai ennast ära tasub. Või piisab Sulle tegelikult ka mõne teise Sony täiskaadri kiirusest ja võimekusest. 

 

Sony a9 II hübriidkaamera Photopointi e-poes »

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

(11)

The post Karbist välja: Sony a9 II hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fotograaf Siim Kinnas: Panasonic Lumix S1 – aasta üllataja
autor: Jürgen Veerme

Fitness- ja portreefotograaf Siim Kinnas sai proovida uue ja ülimoodsa Panasonic Lumix S1 täiskaadersensoriga hübriidkaamera võimekust.

Panasonic Lumix S1
Panasonic Lumix S1

 

Panasonic Lumix S1

Siimu sõnul on tegemist 2019. aasta ühe kõige parema kaameraga. Suurepärane ergonoomika, ideaalilähedane EVF, super värvid ja hea optika tähendavad, et tõenäoliselt on Sony, Nikoni ja Canoni kõrvale tekkinud uus tõsine tegija täiskaaderkaamerate maailmas

 

 

Loe & vaata täispikka Panasonic Lumix S1 ülevaadet Siimu blogist ››

(4)

The post Fotograaf Siim Kinnas: Panasonic Lumix S1 – aasta üllataja appeared first on Photopointi ajaveeb.

Vaata milline näeb välja oma pildiga külmkapimagnet
autor: Elise Ader

oma pildiga külmkapimagnet 

Oma pildiga külmkapimagnet on kahtlemata geniaalne lahendus, kui vajad soodsat kuid tähendusrikast kingitust/meenet oma pereliikmele, sõbrale või kolleegile. Loomulikult on see armas kingiidee ka iseendale. Fotoga külmkapimagnetid on fotomeenete lehel olnud esindatud juba mõnda aega. Nende seas ka pehme külmkapimagnet, mis on tõeliselt pilkupüüdev ja kvaliteetne fotomeene.

 

oma pildiga külmkapimagnet

 

Materjalilt meenutab see pisut tugevamat sorti arvuti hiirematti, kuid pildi sisse on peidetud magnet, millega on mugav näiteks paberil meelespeasid/postkaarte külmkapi külge kinnitada. Tore foto lähedastest, lemmikloomast või mõnest olulisest asukohast toob igakord külmkapi ust avades naeratuse näole. Ning külmkapi uks on ju üks enimkasutatavaid kapiuksi meie kodudes. 

 

oma fotoga külmkapimagnet

 

Külmkapimagnetite tellimine

külmkapimagnetite valmistamine toimub fotomeened.ee lehel, kus saad valida vastavalt maitseelistusele kuue erineva magnetitüübi vahel. Vastavalt toorikule on külmkapimagnetite hinnad 1.99 – 4.99 eurot.

oma pildiga külmkapimagnet

Oma fotogs külmkapimagnet valmib kiirelt ning selle disainimine ei nõua Sinult palju. Magneti tellimiseks tuleb lihtsalt valida sobiv magnetitüüp, seejärel foto ning viimaks lisada see oma lemmiktoorikule. Nii võid terve pere külmkapile üles rivistada ning köögi toredate mälestuste ja tuttavate nägude abil hulga hubasemaks muuta. Selline magnet valmib fotolaboris  5 päeva jooksul.

 

Vaata ka:

 

Asu oma fotoga külmkapimagnetit kujundama 👉

(7)

The post Vaata milline näeb välja oma pildiga külmkapimagnet appeared first on Photopointi ajaveeb.

2 3 4 5 6 7 8 9 10