NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR on ideaalne objektiiv vlogimiseks
autor: Keiu Simm

NIKKOE Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR

Nikoni uus Z-seeria ülilainurk-suumobjektiiv on ühtlasi selle seeria kõige laiema vaateväljaga mudel – NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR.

Antud objektiivi välja töötamisel on enim mõeldud just videosisu loojatele ja vlogijatele, mis muidugi ei tähenda, et sellega ei saaks ka killer lainurk fotosid jäädvustada.

Nikoni tegev asepresident Jay Vannatter ütleb, et Nikon on pühendunud sisuloojate varustamisele tööriistadega, mida nad vajavad suurepärase väljanägemisega videote ja fotode tegemiseks, ning nad on väga põnevil selle uusima täienduse üle.

NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ

Tegemist on power zoom objektiiviga, mis võimaldab sujuvalt ja ühtlaselt ilma objektiivi puudutamata suumida. Selleks saad kasutada kaamera kerel olevaid nuppe, Nikon ML-L7 kaugjuhtimispulti või Nikoni rakendust SnapBridge. Suumi kiirust on võimalik vastavalt olukorrale seadistada. 

Nikon Nikkor Z DX 12-28mm kaalub kõigest 205g ning sisemine suumimehhanism teeb sellest vägagi gimbalisõbraliku objektiivi, sest objektiivi füüsiline pikkus ja raskuskese ei nihku fookuskauguse muutmisel.

Objektiivi üleüldine ehitus on jäetud pigem lihtsaks – sellel on vaid kaks kohandatavat kontrollrõngast, AF/MF nuppu pole lisatud. Samas on töötatud selle nimel, et objektiiv oleks ilmastikukindel. 

NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ

STM teravustamismootoriga varustatud NIKKOR Z DX 12-18mm f/3.5-5.6 PZ tagab täpse, usaldusväärse ja kiire autofookuse. Mis puudutab objektiivi ehitust, siis see koosneb 12 elemendist, mis on jagatud 11 gruppi, sealhulgas üks ED (eriti madala dispersiooniga) klaaselement. Minimaalne kaugus läbivõtteks 0,19m. 

 

Telli Nikkor Z DX 12-18mm f/3.5-5.6 PZ VR enda Nikoni ette kohe ära »

 

Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering, mistõttu pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(10)

The post NIKKOR Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR on ideaalne objektiiv vlogimiseks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Populaarse Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD ostul säästad lausa 200€
autor: Jürgen Veerme

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Sonyle

Nii EISA kui TIPA auhindadega pärjatud Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD on hetkel müügile suvise soodushinnaga 1799€ (1999€).

Antud Tamroni objektiivi puhul on tegemist on unikaalse optilise pärliga, millel on maksimaalselt avatud f/2 ava. Selle universaalse fookuskaugusega saavad fotohuvilised ja professionaalid pildistada suurepäraseid vaateid 35 mm kaugusel ning dünaamilisi lähivõtteid 150 mm kauguselt vaid ühe objektiiviga.

See Sony täikaader hübriidkaameratele loodud objektiiv on muuhulgas varustatud ka VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, et pildile saaks püüda ka väga kiirelt liikuvad objektid. Samuti on objektiivi peal kasutatud uut disaini, et saavutada eriti hea kasutusmugavus ja ergonoomika.

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Sonyle

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

 

TAMRON Lens Utility

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 35-150mm Di III VXD

Tahad selle objektiivi enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest see on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis nii Tallinnas kui Tartus. 

Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli oma Sony ette Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD kohe ära»

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Soodushind kehtib kuni 30.06.2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(22)

The post Populaarse Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD ostul säästad lausa 200€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli oma Fujifilm hübriidkaamera ette Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD
autor: Jürgen Veerme

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD objektiiv Fujifilmile

Kui Sony hübriidkaamerate kasutajate jaoks on Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD olnud juba pikemalt saadaval, siis õige pea saavad sellest rõõmu tunda ka Fujifilmi hübriidkaamerate kasutajad.

Nüüd siis ka X-mount/bajonetiga hübriididele mõeldud Tamroni ülilainurk-suumobjektiiv põhineb EISA auhinna võitnud Sony E-Mount/bajonetiga versioonil, aga on täielikult kohandatud Fuji X hübriidkaameratele, et sensorist ja autofookusest võtta maksimum.

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD on kompaktne, kerge ning pakub silmapaistvat pildikvaliteeti ja välkkiiret autofookust. Lähim teravustamiskaugus 15 cm ja ülilai fookuskauguste vahemik teevad sellest objektiivi, millega saab tabada erakordseid ja silmatorkavaid kaadreid.

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD objektiiv Fujifilmile

Tamron 11-20mm Di III-A RXD on meeltmööda kindlasti ka videosisu loojatele, sest see kasutab RXD samm-mootorit, mis pakub ülimalt kiiret ja täpset automaatset teravustamist. Tänu ülivaiksele töötamisele saab objektiivi märkamatult kasutada siseruumides filmimisel.

Loomulikult on tegemist suurepärase objektiiviga ka fotograafidele, sest läbiv f/2.8 ava ja see sama RXD teravustamismootor aitavad teravaid pilte jäädvustada mistahes situatsioonides.

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD objektiiv Fujifilmile

Niiskuskindla konstruktsiooniga 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD pakub välitingimustes ehk Eesti muutuvas ilmas pildistamisel/filmimisel paremat kaitset. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

 

Eeltelli enda Fujifilmi hübriidkaamera ette Tamron 11-20mm RXD ››

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

Juhul, kui Sul peaks väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(22)

The post Eeltelli oma Fujifilm hübriidkaamera ette Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ZV-1F vlogkaamera ostul säästad lausa 100€
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-1F kampaania

Spetsiaalselt vloggeritele ehk videoblogijatele loodud Sony ZV-1F on hetkel müügil kevadhinnaga 549€ (649€).

Sony vlogkaamerate perekonna uus tulija ZV-1F on 20mm f/2.0 fikseeritud fookuskaugusega lainurkobjektiiviga kompaktkaamera, mis on mõeldud eelkõige neile sisuloojatele, kes siiani on filmimiseks kasutanud nutitelefoni, aga soovivad nüüd salvestada kõrgema kvaliteediga sisu.

Isegi Sony ZV-1F menüüd ja kogu juhtimine on disainitud nii et see sarnaneks nutitelefonidelt omaseks saanud kasutusmugavusega. Kõiki funktsioone saab puuteekraanilt sisse lülitada – olgugi, et kaameral on endiselt palju füüsilisi nuppe ja valikukettaid. Loomulikult on ZV-1F mudelil täielikult pööratav 3-tolline 0,92-miljoni punktiga ekraan.

 

Tegemist on üsna kerge kaameraga, mis kaalub koos aku ja mälukaardiga (UHS-I) 256 grammi, mis on iPhone’ist ainult veidi raskem. Sellega saab jäädvustada pilte ja videosid ka vertikaalselt ning see tuvastab automaatselt, millal seda tehakse, misjärel salvestatakse see info metaandmetesse. 

Kui tehnika on ostetud, siis video filmimise ja töötlemise nipid saad selgeks Eesti ühe kõige populaarsema Youtube staari Martti Halliku poolt koostatud kursusel: “Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi ›› 

Sony ZV-1F

Põhjalikum ülevaade: 

Muide, Sony ZV-1F kaamera koos Sony Shooting Grip GP-VPT2BT käepide-ministatiiviga on kõigile huvilistele laenutamiseks saadaval Photopointi foto- ja videotehnika rendis.

 

Telli endale uus Sony ZV-1F vlogkaamera ja Sa ei kahetse ››

 


Juhul, kui Sul ZV-1F tellimiseks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Pakkumine kehtib 15. – 28. mai 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi

(164)

The post Sony ZV-1F vlogkaamera ostul säästad lausa 100€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sigma “I” seeria fiksobjektiivi ostul saad kaasa kingituse
autor: Jürgen Veerme

Sigma I seeria

Mistahes Sigma “I” seeria fiksobjektiivi ostul anname Sulle kingituseks kaasa stiilse Sigma logoga termospudeli (väärtus 19,99€), kuhu saad fotorännakute ajaks sisse panna oma lemmikjoogi. 

Nii Sony kui Panasonic täiskaader hübriidkaameratele loodud Sigma 50mm f/2 DG DN Contemporary, Sigma 17mm f/4 DG DN Contemporary, Sigma 35mm f/2.0 DG DN, Sigma 65mm f/2.0 DG DN, Sigma 24mm f/3.5 DG DN, Sigma 45mm f/2.8 DG DN, Sigma 24mm f/2 DG DN, Sigma 90mm f/2.8 DG DN ja Sigma 20mm f/2 DG DN Contemporary kasutavad samm-mootoriga teravustamise süsteemi, mis on vaikne ja sobib seetõttu ideaalselt ka videograafidele.

Sigma 24mm f/2 DG DN Contemporary
Sigma 90mm f/2.8 DG DN Contemporary

Tegemist on täismetallist objektiividega, millel on tänapäevaste täiskaader hübriidkaamerate võimekuse maksimaalseks ära kasutamiseks ka väga kiire ja sujuv autofookus. Objektiivi ostul leiad komplektist nii metallist objektiivikorgi kui ka metallist varjuki ning lisaks kasutavad need vastupidavat ja ülitäpset messingist valmistatud bajonettkinnitust.

Tutvu lähemalt:

 

Telli oma Sony või Panasonic täiskaadri ette tippklassi Sigma objektiiv ››

 

Kampaania kestab kuni 30.06.2023. Pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. 

(133)

The post Sigma “I” seeria fiksobjektiivi ostul saad kaasa kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9