Sony ZV-seeria vlogkaamera ostul saad valitud tarvikuid ning objektiive 100€ odavamalt
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-kampaania

Osta meie juurest endale populaarne Sony ZV-1Sony ZV-1F, Sony ZV-E10 või Sony ZV-E1 vlogkaamera ning saad hiljem valitud lisatarviku või objektiivi ostul Sony käest 50-100€ tagasi.

Kampaanias osalemiseks tuleb ajavahemikus 1. aprill 2023 – 31. märts 2024 Photopointi esinduskauplustest või veebikaubamajast soetatud Sony ZV-seeria kaamera kõige pealt ära registreerida “My Sony” veebilehel ja Su e-mailile saadetakse vautšerikood.

Seejärel osta Photopointist (perioodil 1. aprill 2023 – 30. juuni 2024) kampaanias osalev vlogimis-tarvik või objektiiv ning registreeri see nõuetekohaselt Sony “Welcome to vlog” kampaanialehel – seal pead kindlasti kasutama eelnevalt Sony poolt Sinu e-mailile saadetud koodi.

Kaamera ning lisatarviku ja/või objektiivi võid ka korraga osta, peaasi et see jääb kampaaniaperioodi sisse.

Kampaanias osalevad objektiivid Sony poolt hüvitatav summa
Sony FE 24mm f/2.8 G 100€
Sony FE PZ 16-35mm f/4.0 G 100€
Sony FE 20mm f/1.8 G 100€
Sony FE 24mm f/1.4 GM 100€
Sony FE 14mm f/1.8 GM 100€
Sony E 15mm f/1.4 G 100€
Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ 100€
Sony E 11mm f/1.8 50€

 

Kampaanias osalevad lisatarvikud Sony poolt hüvitatav summa
Sony Shooting Grip GP-VPT2BT käepide-ministatiiv 50€
Sony ECM-W2BT Wireless juhtmevaba mikrofon 50€
Sony ECM-B10 mikrofon 50€
Sony ECM-B1M mikrofon 50€

 


Sony ZV-1

ZV-1 oli esimene Sony poolt spetsiaalselt videoblogijatele loodud kompaktkaameraga, millel spetsiaalsed funktsioonid nagu Product Showcase Setting, millega on mugav filmida tooteesitlusvideoid ja olemas on eraldi “Bokeh nupp”, mille abil saab filmimise ajal valida kahe erineva bokeh efekti vahel.

Sony ZV-1

Lisaks on sellel küljele avanev muudetava nurgaga puutetundlik LED ekraan ja heli püüdmiseks uus sisseehitatud 3 kapsliga suundmikrofoniga.

Tutvu lähemalt: Käed külge: Sony ZV-1 kaamera – kas sobilik ainult videoblogijale või ka tavakasutajale? ››

Soovid kaamera enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest Sony ZV-1 vlogkaamera (koos GP-VPT2BT käepideme ja lisaakuga) on kõigile huvilistele rentimiseks saadaval ka Tallinnas, Rocca al Mare keskuse Photopointi esinduskaupluses – photopoint.ee/rent ›

 

Soeta Sony ZV-1 ja filmi vlogi nagu proff ››

 


Sony ZV-E10

Paljude vlogijate meeliskaameraks saanud ZV-E10 on võrreldes ZV-1 või ZV-1F mudeliga võrreldes võimekas ja kerge hübriidkaamera, mis annab kõik võimalused, et nii alustavad kui ka juba tegutsevad videoblogijad saaksid loodava sisu kvaliteeti tõsta ja seeläbi kaasata uusi jälgijaid.

Sony ZV-E10

Tutvu lähemalt: Kas Sony ZV-E10 on ainult vlogimiseks või midagi rohkemat? ››

Muide, Sony ZV-E10 koos GP-VPT2BT käepideme ja lisaakuga on Tartus, Kvartali keskuse Photopointi rendis kõigile huvilistele laenutamiseks saadaval.

 

Telli Sony ZV-E10 mugavalt & kiirelt veebikaubamajast ››

 


Sony ZV-1F

Sony vlogkaamerate perekonna hiljutine tulija ZV-1F on 20mm f/2.0 fikseeritud fookuskaugusega lainurkobjektiiviga kompaktkaamera, mis on mõeldud eelkõige neile sisuloojatele, kes siiani on filmimiseks kasutanud nutitelefoni, aga soovivad nüüd salvestada kõrgema kvaliteediga sisu.

Sellega saab jäädvustada pilte ja videosid ka vertikaalselt ning see tuvastab automaatselt, millal seda tehakse, misjärel salvestatakse see info metaandmetesse. 

Põhjalikum ülevaade: 

Muide, Sony ZV-1F kaamera koos Sony Shooting Grip GP-VPT2BT käepide-ministatiiviga on kõigile huvilistele laenutamiseks saadaval Photopointi foto- ja videotehnika rendis.

 

Telli endale uus Sony ZV-1F vlogkaamera ja Sa ei kahetse ››

 


Sony ZV-E1

Sony ZV-E1 on hetkel maailma kõige väiksem ja kergem vlogimiseks mõeldud täiskaader hübriidkaamera. Selles on kasutusel on kasutusel uusim BIONZ XR™ protsessor, mis pakub kiiret töötlust toetamaks 4K 60p videosalvestust ja tulevase uuendusega 120p võimekust. Lisaks tagab tehisintellekti töötlemisüksus veelgi täpsema subjektituvastamise.

Sony ZV-E1

Kindel “must-have” ehk asi mis peab vlogikaameral olema on pööratav ning puutetundlik LCD-ekraan, mis ZV-E1 mudelil on kenasti olemas. Lisaks peitub selles ka 3-kapsline mikrofon, et saaksid oma sisuloomis komplekti hoida eriti minimaalsena.

 

Vii oma videote kvaliteet mitu sammu edasi ja eeltelli Sony ZV-E1 »

 


Kampaanias osalev kaamera tuleb osta vahemikus 1. aprill 2023 – 31. märts 2024 ja registreerida hiljemalt 15. juuni 2024. Kampaanias osalevate objektiivide ja tarvikute ost tuleb teha perioodil 1.04.2023 – 30.06.2024 ning rahatagastusnõuet saab esitada kuni 31.08.2024. Sony poolt korraldatava kampaania täpsemad tingimused leiad siit.

Kampaania kehtib nii eraisikutele (vähemalt 18. aastased) kui juriidilistele isikutele (ettevõtte nimele ostes). Taotlusi saab esitada ainult pärast kolmekümne (30) päeva möödumist toote või toodete ostukuupäevast. Enne seda kuupäeva esitatud taotlused lükatakse tagasi.

Juhul, kui Sul uue vlogikaamera tellimiseks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi

(7)

The post Sony ZV-seeria vlogkaamera ostul saad valitud tarvikuid ning objektiive 100€ odavamalt appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE ja saad kaasa 79,99€ väärt kingituse
autor: Jürgen Veerme

Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE kampaania

Kui oled Sony täiskaader hübriidkaamera kasutaja ja oled uue universaalse objektiivi otsingutel, siis soovitame pilgu pöörata Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE poole, mille eeltellimisel saad muuhulgas meie poolt kingituseks ka funktsionaalse Samyangi objektiividoki (väärtus 79,99€). Objektiiv ise jõuab müügile maikuu jooksul.

Selle uue Samyang objektiivi suurim ava on f/2 kõige laiemas ja f/2,8 teleobjektiivi otsas ning see katab viis kõige populaarsemat fookuskaugust 35, 50, 85, 135 ja 150 mm. UMC (Ultra Multi-Coating) katted läätsedel aitavad minimeerida peegeldusi ja halosid, mis aitab omakorda säilitada loomulikke värve ning saavutada selgeid ja kontrastseid kaadreid.

Samyang AF 35-150mm FE

Teravustamiseks kasutatav lineaarne samm-mootor (STM) on kiire ja väga täpne – sobides võrdselt hästi foto- ja videograafidele. Tulemuseks on eeskujulikult sujuvad üleminekud jälgiva fookuse kasutamisel, et muuta videod filmilikeks.

Objektiivi küljel olevad muudetava funktsiooniga lülitid ja nupud võimaldavad kasutajal objektiivi enda vajadustele vastavaks kohandada. AF 35-150 mm f/2-2.8 FE on muuhulgas ka täielikult ilmastikukindel. 12 tihendit erinevates objektiivi piirkondades aitavad vältida tolmu, kerge vihma või lume poolt tekkida võivaid kahjustusi.

Samyang Sony-E objektiividokk

Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE eeltellijatele kingituseks saadav Samyang Sony E dokk (väärtus 79,99€) on ääretult funktsionaalne lisatarvik, sest see ühildub just Samyangi objektiividega, millel on Sony E-bajonett. Doki abil saad muuta mitmeid parameetreid, peenhäälesta teravustamist ja uuendada objektiivi püsivara.

 

Eeltelli Samyang AF 35-150mm f/2-2.8 oma Sonyle kohe ära ja saa ka väärt kingitus ›

 


Juhul, kui Sul kohe piisavalt vabasid vahendeid, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Eeltellimise kampaania kestab kuni 6. – 30. aprill 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(17)

The post Eeltelli Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE ja saad kaasa 79,99€ väärt kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sigma 23mm f/1.4 DC DN — see kaua oodatud objektiiv tuleb juba peagi müügile
autor: Stephan Redko

Sigma 23mm f/1.4 DC DN Contemporary

35 mm on armastatud fookuskaugus nii foto- kui videograafide seas ning nüüd toob Sigma seda rõõmu ka Sony, Panasonic või Fujifilm APS-C hübriidkaamerate kasutajatele, sest müügile jõuab Sigma 23mm f/1.4 DC DN Contemporary.

Antud fookuskaugus on eriti populaarne filmikaamerate seas, mistõttu annab see objektiiv sarnase vaatevälja. Filmikaameraid imiteerib kõige rohkem Fujifilm, mille pärast pole see mingi üllatus, et nad viite erinevat 35 mm objektiivi müüvad (23mm x 1.5 crop = 35mm).

 

Sigma 23mm f/1.4 DC DN Contemporary omadused

Tegu on Sigma Contemporary seeriaga, mis on eelkõige keskendunud kompaktsusele ehk ideaalne just poolkaadersensoriga hübriidkaameratele. See lisandub kollektsiooni, kuhu juba kuuluvad 16mm f/1.4 DC DN, 30mm f/1.4 DC DN ja 56mm f/1.4 DC DN fiksobjektiivid.

Valgusjõuline f/1.4 “avab” ukse mitmesugustele võimalustele ning kuna tegu on ühe kõige mitmekülgsema fookuskaugusega, siis võib aimata, et see hakkab enamus ajast elama paljude kaamerate küljes.

Objektiivi kiire autofookuse tagab Sigma samm-mootor, mida on kasutatud kõikides uutes Sigma objektiivides – kaasarvatud nende tippkvaliteet “Art” seerias

Kõigest 340 g kaaluv Sigma 23mm f/1.4 DC DN objektiiv võiks olla ideaalne põhimõtteliselt kõigeks, mida plaanid jäädvustada – portreed, street, üritused, autod, loodus. Sellega saad kindlasti igast võttest kauneid kaadreid.

Sony ja Panasonic/Leica hübriidkaameratele loodud Sigma 23mm f/1.4 DC DN Contemporary jõuab Photopointi esinduskauplustesse müügile maikuu jooksul, aga juba paregu saab seda meie vebikaubamajast eeltellida. Fujifilm X-seeria hübriidkaameratele mõeldud mudel võiks müügile jõuda selle suve jooksul.

 

Eeltelli Sigma 23mm f/1.4 DC DN Contemporary kohe ära ›

 


Juhul, kui Sul kohe piisavalt vabasid vahendeid, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

(25)

The post Sigma 23mm f/1.4 DC DN — see kaua oodatud objektiiv tuleb juba peagi müügile appeared first on Photopointi ajaveeb.

Universaalne Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE katab enimkasutatavad fookuskaugused
autor: Jürgen Veerme

Samyang AF 35-150mm FE

Samyang jätkab Sony hübriidkaameratele mõeldud suumobjektiivide arendamist. Kui esimesena toodi välja suurepärase pildikvaliteediga 24-70 mm f/2.8, siis nüüd jõuab müügile veel laiema ulatusega suum – AF 35-150 mm f/2-2.8 FE.

Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE suurim ava on f/2 kõige laiemas ja f/2,8 teleobjektiivi otsas ning see katab viis kõige populaarsemat fookuskaugust 35, 50, 85, 135 ja 150 mm. Selle Samyangi objektiivi optiline konstruktsioon koosneb 21 läätsest, mis on jagatud 18 grupiks (neist 2 ASP, 1 HB, 3 H-ASP ja 6 ED läätse), et tagada eeskujulik pildikvaliteet kogu pika suumivahemiku ulatuses.

Samyang AF 35-150mm FE

UMC (Ultra Multi-Coating) katted läätsedel aitavad minimeerida peegeldusi ja halosid, mis aitab omakorda säilitada loomulikke värve ning saavutada selgeid ja kontrastseid kaadreid. Suur avaarv aitab tõhusalt eraldada objekti taustast ja 9 diafragmalamelli loovad ühtlase ja meeldiva tausta hägustamise.

Teravustamiseks kasutatav lineaarne samm-mootor (STM) on kiire ja väga täpne – sobides võrdselt hästi foto- ja videograafidele. Tulemuseks on eeskujulikult sujuvad üleminekud jälgiva fookuse kasutamisel, et muuta videod filmilikeks. Kui valid Linear MF funktsiooni, siis muudetakse teravustamisratta pööramiseks vajalik jõud võimalikult lähedaseks käsitsi teravustamiseks vaja minevale.

Samyang AF 35-150mm FE

AF 35-150 mm f/2-2.8 FE on disainitud parfokaalsena, mis on eriti kasulik videovõtetel. Kui oled käsitsi teravustamise režiimis (MF) mingile objektile teravustanud, siis ei ole suumimisel vaja fookust korrigeerida. See võimaldab videovõtetel aega kokku hoida ning teisalt säilitada täpne ja stabiilne fookus. Ka focus breathing on selle objektiivi puhul viidud miinimumini.

Objektiiv on täielikult ilmastikukindel. 12 tihendit erinevates objektiivi piirkondades aitavad vältida tolmu, kerge vihma või lume poolt tekkida võivaid kahjustusi.

Objektiivi küljel olevad muudetava funktsiooniga lülitid ja nupud võimaldavad kasutajal objektiivi enda vajadustele vastavaks kohandada. Fookuspunkti hoidmine, dolly shot, avarõnga funktsiooni muutmine, kui loetleda mõnda ning tulevikus saab Samyang lens station´i abil lisada täiendavaid funktsioone.

Samyang AF 35-150mm FE

Lähim teravustamiskaugus on Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE objektiivil lainurkseadistuses ainult 0,33 meetrit. Tänu objektiivi lahtisele F 2.0 avale võimaldab see luua ainulaadse perspektiiviga võtteid, millel objektiivi läheduses olev objekt eraldub kaunilt hägustatud taustast.

Kampaania – Samyang Sony E objektiividokk

Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE saabub Photopointi esinduskauplustesse müügile maikuus, aga veebikaubamajast saab seda juba endale eeltellida.

Muide, kõigile objektiivi eeltellijatele anname muuhulgas tasuta kaasa Samyang Sony E doki (väärtus 79,99€), mis on ääretult funktsionaalne lisatarvik, sest see ühildub just Samyangi objektiividega, millel on Sony E-bajonett. Doki abil saad muuta mitmeid parameetreid, peenhäälesta teravustamist ja uuendada objektiivi püsivara.

 

Eeltelli Samyang AF 35-150mm f/2-2.8 oma Sonyle kohe ära ja saa ka väärt kingitus ›

 


Juhul, kui Sul kohe piisavalt vabasid vahendeid, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Meie foto- ja videotehnika rendis nii Tallinnas kui Tartus on laenutamiseks olemas ka väga esinduslik valik Samyang AF fiksobjektiive – vaata valikut ja proovi järele ››

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Eeltellimise kampaania kestab kuni 6. – 30. aprill 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(74)

The post Universaalne Samyang AF 35-150 mm f/2-2.8 FE katab enimkasutatavad fookuskaugused appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tipptehnoloogiast pungil olev Fujifilm X-T5 on kevadise soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

Fujifilm X-T5

Suurepärase soodushinnaga alates 1899€ müügil oleva Fujifilm X-T5 ilmastikukindla korpuse sisse on suudetud pakkida rohkelt tipptehnoloogiat, mis võiks sobida nii foto- kui videograafidele. 

X-T5 kaameral on tagantvalgustusega 40,2-megapiksline APS-C X-Trans CMOS 5 HR sensor, mis suudab tänu täiustatud pikslistruktuurile tõhusamalt valgust vastu võtta. ISO125, mis oli eelmises mudelis laiendatud ISO tase, on nüüd saadaval standard valikuna. Säriaega juhitakse ülitäpselt, võimaldades kasutajatel seda määrata kuni 1/180 000 sekundit – see tähendab, et suure valgusjõuga objektiive saab kasutada ka kõige laiema avaga.

Lisaks leiab kaameralt Pixel Shift Multi-Shot funktisooni, mis neljakordistab pildi lahutusvõime ja tagab ülitäpse värvide taasesituse, mistõttu sobib see ideaalselt näiteks toote- või maastikufotograafiaks. Kaamerasisene pildistabilisaator nihutab sensorit ülima täpsusega ja selle tulemusel liidetakse 20 kaadrit, et luua ligi 160-megapiksline pilt.

Fujifilm X-T5

Fujifilm varustas X-T5 ka hulga tipptasemel videovõimalustega – sealhulgas võimalusega salvestada 6.2K videot kuni 30 kaadrit/sekundis 4:2:2 10-bitise värviga.

Kasutades Fujifilmi F-Log 2 pildiprofiili saavutatakse kuni 13-stopine dünaamiline ulatus. Ühendades kaamera välise salvestiga suudab see jäädvustada RAW videot 12-bit Apple ProRes vormingus kuni 6.2K 30kaadrit/sek.

Fujifilm X-T5

Kui plaanid seda hübriidkaamerat kasutada ka videoblogide jaoks, siis soovitame juurde soetada Fujifilm TG-BT1 käepide-statiivi, mis võimaldab võttenurka reguleerida vertikaalselt 180° ja horisontaalselt 360°. 

Fujifilm X-T5 pakub huvi ja soovid sellest rohkem teada saada? Tõtta tutvuma:

 

Telli Fujifilm X-T5 kohe ära ja naudi uut kvaliteeti ›› 

 

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Fujifilm fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Soodushinnad kehtivad 1. aprill – 30. aprill 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(26)

The post Tipptehnoloogiast pungil olev Fujifilm X-T5 on kevadise soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3