Soodushinnaga Canon EOS R6 Mark II ostul saad veel lausa 250€ tagasi
autor: Jürgen Veerme

Canon EOS R6 Mark II

Canoni seni kõige kiirema täiskaader hübriidkaamera EOS R6 Mark II ostul saad Canoni käest lausa 250€ tagasi küsida. 

Canon EOS R6 Mark II sees tuksub DIGIC X protsessor, mis on tuttav EOS R5EOS R6 ja EOS-1D X Mark III mudelitest, aga koos uue 24,2-megapikslise CMOS sensori ning järgmise põlvkonna Dual Pixel CMOS AF II autofookusega pakub EOS R6 Mark II töökindlust võrreldamatul tasemel.

Võrreldes EOS R6 mudeliga on oluliselt vähendatud ka rolling shutter efekti, mis kaasneb kiirete stseenide pildistamisel just elektroonilise katikuga.

Videosalvestuseks kasutab Canon EOS R6 Mark II kogu sensori laiust ja suudab salvestada 4K 60p videot Dual Pixel CMOS AF II teravustamisega. Kõik 4K kaadrid luuakse sensori 6K väljundi ülekirjutamisega, mille tulemuseks on suurepärane pildikvaliteet.

Edasijõudnud filmitegijatele, kes soovivad veelgi suuremat jõudlust, väljastab EOS R6 Mark II HDMI väljundi kaudu 6K RAW vormingut, mida saab jäädvustada välisesse salvestajasse. 

Canon EOS R6 Mark II

EOS R6 Mark II kere pakub teada-tuntud Canoni oodatud vastupidavust – taludes ebasoodsaid ilmastikutingimusi. Kõrge lahutusvõimega 3,69-miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija pakub fotode või videote tegemisel kristallselget vaadet, kuna selle värskendussagedus on 120 Hz.

Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Canon sinu pangakontole, kui oled kampaaniaperioodil Photopointist soetatud Canon EOS R6 Mark II kaamerakere või komplekti nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinudSealt leiad ka täpsemad kampaaniatingimused.

 

Aeg on edasi liikuda – telli Canon EOS R6 Mark II ››

 


“Raha tagasi” kampaania kestab 14. aprill – 31. juuli 2023. Ostu saab Canoni kampaanialehel registreerida kuni 15. augustini 2023. Kampaanias võivad osaleda nii eraisiku kui ettevõtte nimele ostetud kampaaniatooted, aga raha tagasi taotleja peab olema vähemalt 18. aastane. 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(17)

The post Soodushinnaga Canon EOS R6 Mark II ostul saad veel lausa 250€ tagasi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fujifilm X-S20 hübriidkaamera on hea valik kvaliteeti nõudvale sisuloojale
autor: Mikk Otsar

Fujifilm tutuvustas enda uut X-S20 hübriidkaamerat, mis on eelmisest mudelist tuduvalt võimekam, kuid hoiab oma hinnaga jätkuvalt head kohta konkurentide seas.

Ettevõtte sõnul on uus Fujifilm X-S20 ideaalne kaamera sisuloojatele, kes soovivad enda fotode või videote kvaliteedi viia järgmisele tasemele. Eriti hästi sobib see neile, kes dokumenteerivad enda igapäevaelu, reisivad palju või tegelevad streaminguga.

Fujifilm X-S20 sensor ja protsessor

Olgugi, et Fujifilm tõi eelmisel aastal turule uue viienda põlvkonna X-Trans CMOS sensori, 26-megapikslise virnastatud sensori ja 40-megapikslise virnastamata sensori, siis uus X-S20 kasutab siiski vanemat neljanda põlvkonna X-Trans CMOS 4 pildisensor, mis on leitav ka Fujifilm X-S10 seest.

Positiivse küljena leiame kaamerast uue X Processor 5 protsessori, mida nähti esmakordselt Fujifilm X-H2S kaameras. Uus protsessor parandab märkimisväärselt X-S20 jõudlust ja soodustab paljusid kaamera uuendusi ja täiustusi võrreldes selle eelkäijaga.

Täiustatud X Processor 5 pakutava uue töötlemisvõimsusega X-S20 suudab mehaanilise katiku kasutamisel jäädvustada rohkem kui 1000 JPEG või tihendatud RAW pilti, võrreldes X-S10 105 JPEG  ja 23 RAW kaadri puhvriga. Tihendamata RAW piltide jäädvustamisel pakub X-S20 35 kaadrilist puhvrit.

Fujifilm X-S20

Hübriidkaamera viieteljeline keresisene pildistabilisaator (IBIS) on tänu uuele protsessorile samuti veelgi parem. Kui X-S10 lubas kuni 6-stopi stabilisatsiooni, siis X-S20 tõstab selle muljetavaldava 7-stopini.

Fujifilmi sõnul on nad kaamerale lisanud täiustatud automaatse teravustamise algoritmi, mis töötati välja algselt X-H2S mudeli jaoks. Kui siia võrrandisse juurde liita ka uus protsessor mida kaamera kasutab, saame tulemuseks ühe suurepärase autofookuse võimekusega tööriista mis sobib nii foto- kui ka videograafidele.

Muljetavaldav videovõimekus

Suurim lisa, mida uus protsessor parandab on kaamera videovõimekus. See tähendab, et X-S20 suudab salvestada 4K 60p 4:2:2 10-bit ja open-gate 6.2K (3:2) videot keresiseselt.

Fujifilm on lisanud ka F-Log2 värviprofiili, mis annab kasutajatele lisa stopi dünaamilist ulatust. Kui soovite kasutada välist HDMI salvestit, saab kaamera nüüd väljastada ProRes RAW või Blackmagic RAW videot.

Kui nii spetsiifiline video jutt sul pea segi ajab, siis Fujifilm on teinud ka täiesti uue vlog-režiim, mis toob kaamerale täiesti uue funktsionaalsuse.

Selle eesmärk on muuta sisuloojate töö lihtsaks ja juurdepääsetavaks. Puuduta puuteekraanil vlog-nuppu ja saate ekraanile kuus quick-access nuppu erinevate funktsioonide jaoks nagu stabiliseerimine, viitpäästik, silmade/näotuvastus, toote prioriteedirežiim, aeg-luubis video režiim ja tausta udustamise režiim.

Kui oled rohkem Twitchi striimija, saad X-S20 kasutada muljetavaldava veebikaamerana. USB-C porti kasutades saad kaamerast väljastada 4K 60p otseülekande. Erinevalt vanematest Fujifilmi mudelitest pole XWebcam tarkvara vajalik, kuna X-S20 tugineb UAC standardile.

Fujifilm X-S20 kere ja disain

Kui vaadata kaamera tagumist poolt, siis näeme, et Fujifilm on selle kaamera disainimisel lähtunud pigem funktsionaalsusest kui visuaalsest ilust.

Oma kompaktse suuruse, peegelkaamera stiilis käepideme ja kahe juhtkettaga on see kõigile tuttav disain. Võrreldes eelkäijaga on palju nuppe ja valikukettaid suurendatud.

Pööratava puuteekraani eraldusvõime on küll veidi tõstetud, kuid elektrooniline pildiotsija oma täpselt sama OLED paneeliga mis oli X-S10 kaameral.

Fujifilm on selgelt püüdnud hoida kõike, mis fotograafidele X-S10 juures meeldis, sealhulgas selle ühenduspesade valikut. Kaameral on laadimiseks USB-C pesa, mikro-HDMI ja 2,5 mm mikrofoni pesa. Kaamera teisel küljel on uhiuus 3,5 mm kõrvaklappide pesa. X-S10 puhul pidi kasutama USB-C – 3,5 mm adapterit, kuid X-S20 kasutajad saavad kõrvaklappe nüüd ka otse ühendada.

Peale uuendatud protsessori on suurim sisemine muudatus üleminek väiksemalt, 8,7 Wh NP-W126 akult 16 Wh NP-W235 akule. See suurendab aku vastupidavust peaaegu kaks korda. CIPA reitingu järgi ulatub võtete arv ühe laadimisega 325 kaadrist kuni 750ni või kuni 800ni, kui kasutate kaamera eco režiimi.

Uue ja suurema aku mahutamiseks on kaamera käepide samuti veidi suurem, mis teeb aga kaamera käes hoidmise veidi mugavamaks.

Fujifilm X-S20

Aku kõrvalt leiame ka uuendatud UHS-II mälukaardipesa. Kuigi Fujifilm X-S20 on vaid üks kaadripesa ja see asub enam-vähem samas kohas, on siiski täiustatud liides sarivõtete ja kõrgema lahutusvõimega videote tegemisel õnnistuseks.

Uut kaamerat võime Photopointi esinduskauplustesse oodata lähikuudel. Neile, kes tahavad olla kindlad, et see kaamera neile esimesena kätte jõuaks, soovitame selle eeltellida otse veebikaubamajast, kus on see valikus kolme erineva komplektina.

 

Eeltelli Fujifilm X-S20 Photopointi veebikaubamajast ››Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Fujifilm fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(45)

The post Fujifilm X-S20 hübriidkaamera on hea valik kvaliteeti nõudvale sisuloojale appeared first on Photopointi ajaveeb.

Lexar Pro CFexpress Type B Silver mälukaardid on nüüd eriti väledad
autor: Jürgen Veerme

Lexar CFexpress Silver mälukaart

CFexpress mälukaardid on tänaseks saanud professionaalsetele foto- ja videograafidele kõige eelistatumaks, sest võimaldavad tänu suurele kirjutamiskiirusele kasutada tänapäeva tippklassi kaamerate funktsioone.

II generatsiooni Lexar Professional CFexpress mälukaardid võimaldavad senisest kiiremat ja stabiilsemat salvestust, kasutada suuremat kaadrisagedust ning jäädvustada rohkem mahtu vajavat 4K, 6K ja 8K videot.

Lexar CFexpress Silver mälukaart

Lexar CFexpress Silver Type B lugemiskiirus tõusis nüüd kuni 1750 MB/s ja kirjutamiskiirus kuni 1300 MB/s (varasemad väärtused olid vastavalt 1000 MB/s ja 600 MB/s). Vanema ja aeglasema tehnoloogia (XQD) asemel kasutavad need nüüd uusimat CFexpressi tehnoloogiat palju soodsama hinnaga.

Suurima muudatuse toob see CFexpress-tehnoloogiat toetavate madalama ja keskklassi kaamerate jaoks, võimaldades kasutajatel nüüd nautida kiiremat ja stabiilsemat salvestustehnoloogiat ning selle tulemusena jäädvustada enda videoid ja fotosid kvaliteetsemalt.

 

Varusta ennast tänapäevaste Lexar CFexpress Type B mälukaartidega ››

 

Pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(43)

The post Lexar Pro CFexpress Type B Silver mälukaardid on nüüd eriti väledad appeared first on Photopointi ajaveeb.

Canon EOS R100 on eelkõige alustavale huvilisele loodud hübriidkaamera
autor: Stephan Redko

Juba suvel on müügile on oodata uhiuut Canon EOS R100 hübriidkaamerat, mis on praeguse seisuga EOS R seeria kõige taskukohasem variant.

See on loodud eelkõige alustavatele fotograafidele, kes soovivad lihtsalt jäädvustada elus toimuvat ning seda teha hõlpsalt ning kvaliteetselt.

Canon EOS R100

Canon EOS R100 abil naudid fotograafiat

Selle Canon hübriidkaamera sees peitub 24,1-megapiksline APS-C sensor, mis on kordades suurem kui üheski tippklassi nutitelefonis. Seetõttu võid olla kindel, et märkad pildikvaliteedis suurt erinevust – nii detailsuse kui dünaamilise ulatuse poolest.

Kuigi R100 on Canon EOS R seeria kõige taskukohasem kaamera, siis ei jää see ilma intelligentsest autofookusest, mis teeb selle seeria niivõrd heaks. Nimelt, ka EOS R100 mudelil on Dual Pixel CMOS AF, mille abil suudab kaamera fokusseerida subjektidele eriti kergesti. Tänu sellele saad keskenduda rohkem hetkele ja vähem sellele, kas kaader on fookuses või mitte.

Canon EOS R100

Kui Sulle meeldib ka aeg-ajalt teha videoid, siis nüüd saad seda teha kõrges 4K resolutsioonis (25 kaadrit/sek). Lisaks on Full HD 1080p kvaliteedis võimalik salvestada 60 kaadrit/sek ja HD 720p kvaliteedis 120/kaadrit/sek.

Kõrgemate kaadrisagedustega tasuks filmida siis, kui soovid järeltöötluses videot aeglustada, luues meeldivalt sujuva efekti. Muide, filmides Full HD resolutsioonis kasutab kaamera ka näo- ja silmatuvastuse autofookust.

Oma salvestatud meedia edastamiseks saad kasutada Canon Camera Connect rakendust, mis saadab need silmpilkselt Su nutitelefoni. Selle rakenduse kaudu saad ka oma kaamerat kaugjuhtida, et saaksid vajadusel ka ennast kaadrisse kaasata.

 

Eeltelli Canon EOS R100 juba praegu endale ära ja ole esimeste hulgas »

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Canon EOS R100 on eelkõige alustavale huvilisele loodud hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Canon RF 28mm f/2.8 STM pannkook-objektiiv on varsti saadaval
autor: Stephan Redko

Uhiuus Canon RF 28mm f/2.8 STM lainurk-fiksobjektiiv on nii lapik, et see näeb välja nagu pankook ja muuhulgas on see seni kõige väiksem ja kergem Canon RF-seeria objektiiv.

Kelle jaoks võiks see objektiiv sobida ja mida see endast täpsemalt kujutab? Keri allapoole ja saad teada 👇

Canon RF 28mm f/2.8 STM objektiiv

Canon RF 28mm f/2.8 STM — mitmekülgne pannkook-objektiiv

28 mm on üks hea vahepealne fookuskaugus, millega saad jäädvustada nt. oma reise, pereüritusi ja tänavafotograafiat. Kui kavatsed selle objektiivi keerata hoopis poolkaader hübriidkaamera ette, siis saad hoopis 44 mm fookuskauguse (28mm x 1.6 crop), mis annab sarnase vaatevälja inimsilmaga.

Seetõttu on tegemist igati mitmekülgse objektiiviga olenemata, kas oled täis- või poolkaader hübriidkaamera kasutaja.

Canon RF 28mm f/2.8 lainurk-fiksobjektiivi üks suurimatest eelistest on loomulikult selle diskreetne disain, mistõttu Sa ei paista inimestele silma ja võid tabada rohkem siiraid hetki. Selle pikkuseks on kõigest 2,4 cm ja see kaalub ainult 120 g, mis on kergem kui igapäevased nutitelefonid.

Kuid mis selle puhul ei ole sugugi väike on objektiivi ava — f/2.8. Selle abiga saad oma kaadritesse mõnusa bokeh efekti ja pead vähem lootma ISO peale, et vähestes valgustingimustes hakkama saada.

Canon RF 28mm f/2.8 STM objektiiv

Canon RF 28mm f/2.8 STM objektiiv

Vaikse ja sujuva autofookuse tagab RF 28mm f/2.8 objektiivis STM-mootor, mis on kasutusel ka kõikides teistes RF-bajoneti fiksobjektiides. Kuna seda on juba aegade jooksul testitud ja heaks kiidetud Canon kasutajate poolt, siis võid ka sellel objelt kindlasti oodata kiiret fokusseerimist.

Objektiivi pealt leiad veel ka juhtimisrõnga, mida saad lüliti abil määrata, kas mõne kaameraseadistuse jaoks või manuaalseks teravustamiseks.

Photopointi veebikaubamajas on Canon RF 28mm f/2.8 STM eeltellimine juba alanud, aga meie esinduskaupluste lettidele peaks see eeldatvaalt jõudma juba lähikuudel. 

 

Eeltelli Canon RF 28mm f/2.8 mugavalt ära juba täna »

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(9)

The post Canon RF 28mm f/2.8 STM pannkook-objektiiv on varsti saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9