Võistlusest võivad osa võtta kõik huvilised ja esitada kuni neli tööd. Need ei pea olema tingimata pildistatud just sellel ehk 2022. aasta suvel – olulisem on, et fotod annaksid suve fiilingut edasi nõnda nagu Sina seda tunnetad ja läbi kaamerasilma näed.
 
Võidutöödele oleme koostöös Samyang’iga välja pannud äärmiselt ahvatleva auhinnafondi:
 
 • I koht: 1000 euro väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist 
 • II koht: 750 euro väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist 
 • III koht: 500 euro väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist
 
Juba 40+ aasta on Lõuna-Korea juurtega Samyang loonud objektiive, millest õhkuks innovatsiooni ja kvaliteeti, aga hinnaklass oleks taskukohane. Siiani on see neil kenasti õnnestunud ja kui varasemalt keskenduti manuaalfookusega objektiivide tootmisele, siis nüüd on valikus järjest enam AF objektiive, mis mõeldud eelkõige täiskaader hübriidkaameratele.
 
Nii, et otsi digiarhiividest üles enda parimad suvefotod või mine neid jäädvustama ja esita need kindlasti "Samyang Suvefoto 2022" konkursile. Aega on selleks kuni 11.09.2022!

Fotokonkursi auhinnad

 • 1000€ väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist

  I koht: 1000€ väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist

  1000€

  Võitja saab Eesti nr.1 fototehnikat ja -kaupu müüvast kauplusteketist Photopoint valida endale 1000€ väärtuses kõige meelepärasemat Samyang fototehnikat.

 • 750€ väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist

  II koht: 750€ väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist

  750€

  Võitja saab Eesti nr.1 fototehnikat ja -kaupu müüvast kauplusteketist Photopoint valida endale 750€ väärtuses kõige meelepärasemat Samyang fototehnikat.

 • 500€ väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist

  III koht: 500€ väärtuses Samyang fototehnikat Photopointist

  500€

  Võitja saab Eesti nr.1 fototehnikat ja -kaupu müüvast kauplusteketist Photopoint valida endale 500€ väärtuses kõige meelepärasemat Samyang fototehnikat.

 • Konkursil osalemiseks pead olema sisse logitud.

  Piltide vastuvõtt lõppeb: 12.09.2022

 • Tutvu tingimustega