Soovitame: Sony ZV-E10 + valitud Tamron objektiivi sooduskombod
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-E10 + Tamronid

Sony ZV-E10 on jätkuvalt üks kõige populaarsemaid vlogikaameraid. Miks?

Selle pärast, et see on sisult võimekas ja käes kerge, mis annab kõik võimalused, et nii alustavad kui ka juba tegutsevad sisuloojad saaksid jäädvustuste kvaliteeti tõsta ning seeläbi kasvatada jälgijaskonda.

See muidugi ei tähenda, et ZV-E10 ei sobiks fotograafidele, sest oma kompaktsuse tõttu on see ka suurepärane reisikaamera ning seetõttu oleme sellele ette kruttinud ka sobivad Tamron objektiivid ning nendele kombodele suvised hinnad aktiveerinud:

Muide, 90% meie klientidest valivad sellise sooduskomplekti!

Sony ZV-E10

Sony “Welcome to vlog” kampaania

Muide, Sony poolt on käimas ka “Welcome to vlog” kampaania ehk kui ostad, mistahes Sony ZV-seeria kaamerale kohe juurde valitud objektiivi või lisatarviku, siis saad Sony käest 50-100€ tagasi. Täpsema kampaaniainfo leiad sellest Photopointi blogi artiklist.

 

Telli endale Sony ZV-E10 vlogkaamera ja Sa ei kahetse ››

 


Tutvu lähemalt: Kas Sony ZV-E10 on ainult vlogimiseks või midagi rohkemat? ››

Soovid kaamera enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest Sony ZV-E10 koos GP-VPT2BT käepideme ja lisaakuga on Photopointi Tartu rendis laenutamiseks kõigile huvilistele saadaval.

Kahtlemata on uue fototehnika ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(12)

The post Soovitame: Sony ZV-E10 + valitud Tamron objektiivi sooduskombod appeared first on Photopointi ajaveeb.