Canon RF 35mm f/1.4 L VCM on hübriidse disainiga fiksobjektiiv
autor: Stephan Redko

Canon EOS R-seeria hübriidkaamerate objektiivide valikusse on peagi lisandumas uuenduslik RF 35mm f/1.4 L VCM, mis on ettevõtte sõnul esimene uuest fiksobjektiivide rivistusest, millel on läbimõeldud disain nii foto- kui ka videotööde otstarbeks.

Tegu on L-seeria objektiiviga ehk selle ümber on loomulikult klassikaline punane ring, mis tähistab Canon’i kõige kõrgemat optilist kvaliteeti. Antud objektiivil on kõik erilised katted nagu Air Sphere, Super Spectra ning fluoriidkate.

Teravustamiseks on see Canon RF objektiiv varustatud Nano USM kui ka VCM mootoritega, mis tähendab otseloomulikult kiiret ja täpset autofookust. Objektiivi maksimaalne suurendus on 0,18x ning lähim teravustamiskaugus on 28 cm.

Canon RF 35mm f/1.4 L VCM objektiiv

Canon’i sõnul on RF 35mm f/1.4L VCM suurepärane valik ka videograafidele, sest objektiiv on disainitud minimaliseerima focus breathing ehk teravustamishingamis efekti.

Samuti osutub kindlasti kasulikuks objektiivi pealt leiduv avarõngas, mida saad manuaalselt keerata või lülitada “A” režiimile, mis juhul on võimalik avarõngast lukustada “IRIS” lüliti abil.

Muuhulgas saad ka kõiki teisi rõngaid kasutada oma hübriidkaamera parameetrite juhtimiseks, sealhulgas isegi fookusrõngast (kui muudad kaameraseadetes selle juhtrõngaks). See tähendab, et tehniliselt saaksid juhtida nii ava, säriaega kui ka ISO otse oma objektiivi pealt — vinge!

Canon RF 35mm f/1.4 L VCM objektiiv

Canon RF 35mm f/1.4 L VCM on ka üpris kompaktne, arvestades, mida kõike see pakub ning võimaldab. See kaalub kõigest 555 grammi ning on kõigest 10 cm pikk — kõvasti kergem ja väiksem kui selle objektiivi EF versioon.

Objektiiv kasutab enimlevinud 67mm suurust filtrikeeret, kuid tasuks mainida, et Canon on lisanud sellele ka tagapoolse filtrihoidja, juhuks kui soovid vältida optiliste artifaktide riski, mis eespoolsete filtritega tekkida võib.

Canon RF 35mm f/1.4 L VCM objektiiv

Antud mudel jõuab Photopointi esinduskauplustesse müügile eeldatavalt juulikuus ning veebikaubamajast saad selle eeltellida juba praegu. Kui vajad oma R-seeria hübriidkaamera ette ühte korralikku fiksobjektiivi, mis saaks enamus ülesannetega hakkama, siis klikka allolevale lingile ja esita tellimus juba täna!

 

Eeltelli Canon RF 35mm f/1.4 L VCM enda kaamera ette kohe ära »

 


Juhul, kui Sul peaks uue objektiivi ostuks hetkel rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canoni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(5)

The post Canon RF 35mm f/1.4 L VCM on hübriidse disainiga fiksobjektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.