Milline Tamron objektiiv valida Sony poolkaader hübriidkaamera ette?
autor: Jürgen Veerme

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

Eelkõige oma kompaktsuse ja suurepärase foto/videovõimekuse poolest on Sony a6100, Sony a6400, Sony a6600, Sony a6700 ja Sony ZV-E10 ülemaailmselt ühed kõige enam ostetud poolkaader ehk APS-C sensoriga hübriidkaamerad.

Seetõttu pakuvad paljud tootjad nende ette ka mitmesuguseid suum,- prime-, lainurk- ja teleobjektiive ning seekord otsustasime vaadata, mida võiksid Sa Tamroni valikust oma praeguse või tulevase Sony hübriidkaamera ette eelistada.


Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD

Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A RXD pakub mitmekülgset suumivahemikku koos püsiva f/2.8 avaga, mis on ideaalne erinevates pildistamistingimustes nagu portreed, maastikud ja isegi lähivõtted.

Tamron 17-70mm F/2.8 Di III-A RXD

Muuhulgas on see objektiiv kasulik ja meelepärane kindlasti ka filmijatele, sest selle sees olev ainulaadse AI-tehnoloogiaga võimas VC pildistabilisaator aitab luua võrratult sujuvat videomaterjali.

Soovid Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A RXD enne ostmist oma Sony hübriidkaamera ees järele proovida? Pole probleem, sest antud objektiiv on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis nii Tallinnas kui Tartus. 

Tutvu lisaks:

 

Telli Tamron 17-70mm Di III-A RXD ja asu avastama uusi perspektiive ››

 


Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD

Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD omab lausa 16,6x suumi ning sellega saab 18 mm asendis pildistada laiu vaateid (maastikul või kitsamas ruumis) ja 300 mm asendisse suumides püüda pildile kaugustes olevaid objekte nii nagu need oleksid päris lähedal.

Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD (B061)

Sellel ultrasuumil on olemas Tamroni teada-tuntud VC-pildistabilisaator ja see on varustatud ka VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. 

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

 

Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD on olemas meie esinduskauplustes või telli see koju ››

 


Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD

Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD on kompaktne telesuumobjektiiv, mis koos oma fantastilise VC-pildistabilisaatoriga sobib suurepäraselt loodus- ja spordifotograafia jaoks.

See pakub kiiret ava ja kui see “paaritada” mõne Sony APS-C sensoriga hübriidkaameraga, siis telesuumi efektiivseks fookuskauguseks on meeletud 750mm, et olla tegevusele tõeliselt lähedal.

Tamron 150 500mm F/5 6.7 Di III VC VXD

Objektiiv on varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Loomulikult teeb see täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

Muide, kui soovid Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD enne ostu oma Sony hübriidkaamera ees järele proovida, siis see on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis nii Tallinnas kui Tartus. 

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 150-500mm VXD ››

 


Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD ülilainurkobjektiiv oma konstantse f/2.8 avaga on suurepärane maastiku- ja arhitektuurifotograafia jaoks.

Muuhulgas on see väga hea valik neile, kes filmivad vloge, sest kasutusel on  RXD samm-mootor, mis pakub ülimalt kiiret ja täpset automaatset teravustamist.

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

Niiskuskindla konstruktsiooniga 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD pakub välitingimustes ehk Eesti muutuvas ilmas pildistamisel/filmimisel paremat kaitset. 

 

Telli enda Sony APS-C hübriidkaamera ette Tamron 11-20mm RXD ››

 


Ära unusta taotleda lisagarantiid!

Tamroni objektiivid on alati olnud tuntud oma suurepärase kvaliteedi poolest ja seetõttu võid mistahes Tamron objektiivi ostul nende käest taotleda juurde tasuta 5-aastast pikendatud tootjagarantiid.

Selleks tuleb Sul minna “Tamron Warranty” lehele ja objektiiv registreerida kahe kuu jooksul alates ostukuupäevast.

 


Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(5)

The post Milline Tamron objektiiv valida Sony poolkaader hübriidkaamera ette? appeared first on Photopointi ajaveeb.