Valitud Sigma objektiivi ostul saad Sigma käest kuni 200€ tagasi
autor: Jürgen Veerme

Sigma raha tagasi kampaania

Vii pildistamine ja/või filmimine sootuks uuele tasemele, sest kevadhooajal Photopointi veebikaubamajast või esinduskauplustest valitud Sigma objektiivi ostul maksab Sigma sulle 100-200€ tagasi. 


Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art
RAHA TAGASI: 200€

Viimased aastad ka meie enim ostetud objektiivide pingereas figureerinud Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art objektiivi on koondatud Sigma Art seeriale kohaselt tipptehnoloogiad – kiire ja ülivaikne teravustamismootor ning eeskujulik optiline disain.

See on vääristatud Sigma “Super Multi-Layer” ja “Nano Porous” kattekihiga, et vähendada päikesehelkide ja varjutontide tekkimist fotodele.

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art

Antud objektiiv müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

 

Telli Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art ja naudi »

 


Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports
RAHA TAGASI: 140€

Sony ja Panasonic täiskaader hübriidkaamerate ette sobiv Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS on suurepäraseks valikuks nii loodus- kui ka spordifotograafia huvilistele, kus tihti hoitakse actionist distantsi.

Tänu objektiivi 4-stopilisele optilisele stabilisaatorile on isegi kõige sissesuumitud fookuskaugusel pildistades võimalik vältida liikumishägusust. See omadus tuleb eriti kasuks kaameraomanikudele, kellel ei ole keresisest stabilisaatorit.

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports

Selle telesuum-bjektiivi peal olev lüliti muudab suumimisrõnga sujuvusastet (Zoom Torque) ning valikus on 3 erinevat seadet – T (Tight e. pingul), S (Smooth e. sujuv) ja L (Lock e. lukusta). Pritsme- ja tolmukindel disain teevad sellest ka perfektse kaaslase isegi keerulisemates ilmastikuoludes.

 

Telli Sigma 150-600 f/5-6.3 DG DN OS objektiiv kohe ära ››

 


Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary on kiire lainurksuumobjektiiv, millel on uskumatult terav optika, suur konstantne ava ja vastupidav, kuid kerge konstruktsioon.

Sigma sõnul on antud objektiivil lainurga moonutused viidud miinimumini ja see saavutab erakordse servast servani teravuse. 

SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN kasutab automaatse teravustamise juhtimiseks samm-mootorit, mis muudab objektiivi nii kiireks kui vaikseks, mis sobib ideaalselt kaameraoperaatoritele, kes töötavad vaikses keskkonnas või video jäädvustamiseks.

See Sigma objektiiv on samuti müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

 

Telli Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN enda kaamera ette kohe ära ››

 


Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Nii E (Sony)- kui L (Panasonic & Leica)- bajonetiga hübriidkaameratele mõeldud Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary normaalsuum-objektiivi puhul on tegemist ideaalse kaaslasega igapäevaseks pildistamiseks.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary

Populaarset 28-70mm fookuskaugust saab kasutada nii maastiku kui portreede pildistamisel. Tänu läbivale f/2.8 avale on imelihtne pildistatavat subjekti taustast eraldada ning luua lummavat bokeh efekti.

 

Telli Sigma 28-70mm f/28 DG DN endale kohe ära ››

 


Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art
RAHA TAGASI: 100€

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art puhul on tegemist on võimast kvaliteeti pakkuva tele-fiksobjektiiviga, mis on tõeline optikajuveel, milllel on valgusjõuline f/2.8 ava ja Sigma teada-tuntud kiire ning vaikne HSM teravustamismootor.

Kui esmapilgul tundub, et see võiks sobida peamiselt makro- ja portreefotograafidele, siis tegelikult võib 105mm fookuskaugus anda Sulle hoopis teise vaatenurga ka igapäevaelu hetkede jäädvustamisel.

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art

See Sigma objektiiv on samuti müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

Muide, Sony ette sobiv objektiiv on kõigile huvilistele laenutamiseks olemas ka Photopointi foto- ja videotehnika rendist ja seda võimalust on mitmed fotograafid ka kasutanud:

 

Osta oma Sony või Panasonic täiskaadri ette tippklassi Sigma objektiiv ››

 


Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary on saadaval lausa kolmele erinevale bajonetile – Sony FE, Panasonic L ning Fujifilm X.

See suure funktsionaalsusega telesuumobjektiivi on pakitud küllaltki kergesse ja kompaktsesse korpusesse. Objektiiv toob Sinuni suure optilise jõudluse terve suumi ulatuses, võimaldades jäädvustada igat olukorda teravalt.

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS | Contemporary on tolmu- ja pritsmekindla korpusega ning sellel on ka hea funktsioonide valik nagu Dual Action Zoom, suumilukk, fookuse piiraja ja fookusrežiimi lülitid – nii sobib see igas keskkonnas ja olukorras kasutamiseks.

 

Soeta omale tõeline teleobjektiiv — Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS »

 


Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sigma sinu pangakontole, kui oled kampaaniaperioodil Photopointist soetatud pakkumises osaleva toote nõuetekohaselt Sigma veebilehel registreerinudSealt leiad ka kampaania täpsemad juhised ja tingimused.

 

Telli sobiv Sigma objektiiv endale mugavalt pakiautomaati või koju/kontorisse ››

 


Ostuperiood kestab 15. aprill – 31. mai 2024. Ostu saab Sigma veebilehel registreerida kuni 30. juunini 2024. Kampaania kehtib nii eraisikutele (vähemalt 18. aastased) kui juriidilistele isikutele (ettevõtte nimele ostes). Kampaanias ei osale Tenor Finance juriidiliste isikute liisingu abil sooritatud ostud.

Muide, kui oled meie juurest endale ostnud uue Sigma objektiivi, siis registreeri see 60 päeva jooksul kindlasti Sigma Warranty lehel, et saaksid 3-aastat tootja poolt pikendatud lisagarantiid.

Juhul, kui Sul peaks uue objektiivi ostuks hetkel rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(25)

The post Valitud Sigma objektiivi ostul saad Sigma käest kuni 200€ tagasi appeared first on Photopointi ajaveeb.