Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga
autor: Jürgen Veerme

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD

Mitmekülge suumivahemiku abil mistahes situatsioonideks sobiv Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on hetkel müügil kevadise soodushinnaga 779€ (829€).

Tutvu lähemalt: Karbist välja: kõik-ühes Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD suumobjektiiv ››

Selle kompaktse Tamroni objektiivi 17-50mm suumivahemik ja f/4 läbiv ava võimaldab Sul ühte objektiivi kasutada erinevates kompositsioonides nagu avarad maastikufotod või juhuslikud hetked ja portreed.

Sony hübriidkaamerate ees pakub kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud videostabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tamron 17–50mm f/4 VXD hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal, mis tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

Tamron Lens Utility tarkvara

17-50mm f/4.0 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Juhul, kui Sul uue objektiivi ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Laenuta oma Sony hübriidkaamera ette Samyang AF 24-70mm f/2.8
autor: Jürgen Veerme

Samyang AF 24-70mm f/2.8 objektiiv Sonyle

Tallinnas, Rocca al Mare keskuse ja Tartus, Kvartali keskuse Photopointi fototehnika rendis on nüüd soovijatele laenutamiseks saadaval Sony hübriidkaamerate ette sobiv Samyang AF 24-70 mm f/2.8.

Tegemist on äärmiselt universaalse objektiiviga, mis sobib väga paljudeks võtteolukordadeks nagu portreed, maastikufotod, elustiili pildid ning ka videod. See on pigem veidi raskem objektiiv, aga seda tänu eeskujulikule optilisele konstruktsioonile (17 läätse 14 grupis, sealhulgas 2 ASP, 1 H-ASP, 3 HR ja 3 ED), mis pakuvad tippklassi pildikvaliteeti ja teravust kogu pildivälja ulatuses.

Objektiivi läbivalt valgusjõuline f/2.8 ava võimaldab jäädvustatava objekti eeskujulikult udustatud taustast esile tuua ja suunata vaataja tähelepanu täpselt soovitud kohta. 

Samyang AF 24-70mm f/2.8 Sony FE

Selle Samyang objektiivi korpus on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ning tihendid kaitsevad seda Sony hübriidkaameratele loodud objektiivi tolmu ja niiskuse eest ka keerulistes ilmastikuoludes. 

Kui sa Samyang AF 24-70mm f/2.8 FE objektiivi pärast rentimist ära armud, siis kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist teeme tutika AF 24-70mm f/2.8 FE kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Samyang AF 24-70mm f/2.8 endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

  • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
  • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
  • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
  • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
  • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
  • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(19)

The post Laenuta oma Sony hübriidkaamera ette Samyang AF 24-70mm f/2.8 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Ricoh GR III HDF ja GR IIIx HDF nihutavad pildistamise visuaalseid piire
autor: Stephan Redko

Ricoh kompaktkaamerate seni kõige populaarsemad mudelid GR III ja GR IIIx saavad peagi täiendust, sest valikusse tulevad juurde HDF ehk highlight diffusion filtriga Ricoh GR III HDF ja Ricoh GR IIIx HDF.

Mõlemad mudelid on juba eeltellimiseks saadaval Photopointi veebikaubamajas, aga esinduskauplustesse on need jõudmas maikuus – seda eeldusel, kui kõik esimesest portsust eeltellijate kätte ei lähe.

Ricoh GR III HDF

Mis on teistsugust Ricoh GR III/IIIx HDF mudelis?

Ricohi pressiteadet lugedes, et müügile on tulekul HDF filtriga GR III/IIIx kompaktkaamera pani mu esmalt arvama, et tegu on lihtsalt tavamudeliga, aga selle erinevusega, et ühel on objektiivi ette keeratud Black Mist laadne filter. Minu üllatuseks on need hoopis midagi huvitavamat!

Reaalsuses on Ricoh eemaldanud originaalmudelis peituva 2-astmelise ND filtri ning selle asemele paigaldanud highlight diffusion filtri, mida on võimalik vaikimisi sisse/välja lülitada kasutades kaamera “Fn” nuppu.

Ettevõte selgitab, et HDF mudeli loomise eesmärk oli anda oma kasutajatele võimalus saavutada kaadreid, mis sarnaneks vanakooli filmikaamera kaadritega.

Ricoh GR III HDF

HDF ehk highlight diffusion filter

Highlight diffusion filter aitab eemaldada digitaalset teravust, mis tänapäeval on hakanud nii foto- kui videotegijaid juba vaikselt häirima. Täiesti perfektse ja nö. steriilse kaadri asemel saavutad HDF filtriga hoopis midagi teistsugust, iseloomukamat ja võiks ka öelda unistuslikumat.

Mida täpselt see filter teeb ei ole võimalik selgitada ilma visuaalse näiteta ning visuaalse poole jaoks soovitan vaadata Ricoh’i saadiku Samuel Lintaro Hopf videot, kus on suurepäraselt demonstreeritud selle filtri eesmärki ning kuidas sellest maksimumi võtta.

Lisaks unikaalsele HDF filtrile eristab GR III/IIIx HDF mudelit tumehõbe katikunupp (et tavamudelil ja HDF mudelil vahet teha) ja kaamera tarkvaras on tehtud mõned uuendused, mida on peagi oodata ka tavamudelile. Sinna hulka kuuluvad valgetasakaalu põhjalikum kohandusvõimalus ja uus “Zone Select AF” režiim.

 

Eeltelli Ricoh GR III HDF või GR IIIx HDF ära ja pildista teistmoodi »

 


Loe eesti keelseid ülevaateid Ricoh GR III/IIIx kohta:

Photopoint on Pentax & Ricoh toodete ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(72)

The post Ricoh GR III HDF ja GR IIIx HDF nihutavad pildistamise visuaalseid piire appeared first on Photopointi ajaveeb.

Valitud Nikon hübriidkaamera ja objektiivi kombo ostul säästad kuni 400€
autor: Jürgen Veerme

Nikon kevadkampaania

Ostes Nikon Z5, Nikon Z f või Nikon Z6 II kaamerakerele/komplektile kohe juurde allpool tabelis oleva Nikkor Z-objektiivi, siis sõltuvalt mudelist säästad ostukorvis 150-400€.

Objektiivid Sääst
Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S  400€
Nikkor Z 24-70mm f/2.8 S  400€
Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S  400€
Nikkor Z 70-180mm f/2.8  200€
Nikkor Z 28-75mm f/2.8  200€
Nikkor Z 17-28mm f/2.8  200€
Nikkor Z 85mm f/1.8 S  150€
Nikkor Z 50mm f/1.8 S  150€
Nikkor Z 35mm f/1.8 S  150€
Nikkor Z 24mm f/1.8 S  150€
Nikkor Z 20mm f/1.8 S  150€

 

Laienda oma loomingulist kvaliteeti ja telli Nikon hübriidkaamera ››

 


Kampaania kestab 19. märts – 15. aprill 2024. Soodustuse saamiseks tuleb kaamera ja objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Juhul, kui sul on investeeringuks suuremad summad ära planeeritud, siis on võimalus kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Nikon fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis.

(2)

The post Valitud Nikon hübriidkaamera ja objektiivi kombo ostul säästad kuni 400€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR on 14-kordse suumiga reisiobjektiiv
autor: Stephan Redko

Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR objektiiv

Nikon andis hiljuti teada, et müügile on tulekul Z-bajoneti seni kõige laiema suumivahemikuga objektiiv, milleks on Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR ja see on Photopoinit veebikaubamajas juba ka eeltellimiseks saadaval. Müügile jõuab aprillikuu jooksul.

Tegu on Nikon täiskaader hübriidkaameratele mõeldud objektiiviga, kuid muidugi on võimalik seda ette keerata ka Z DX ehk Nikon poolkaader hübriidkaameratele, mille tulemusena saavutad soliidse 42-600mm fookuskauguse vahemiku.

Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR — kõik-ühes supersuum

Just enne reisihooaega müügile jõudev Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR võimaldab Sul kõik oma teised objektiivid koju jätta, sest see toru pakub suumivahemikku lainurgast kuni supertelefotoni välja — kõik, mida jäädvustada vaja, saad sellega tehtud!

Kaalu poolest on Z 28-400mm VR üpris kergekaaluline, arvestades kõike, mida see endas pakib. See kaalub 725 grammi ning kõige kompaktsemas asendis on see 142mm pikk. Ühesõnaga, reisile kaasa võtmiseks on see objektiiv kahtlemata sobilik variant.

Kindlasti tasuks ära kasutada Z 28-400mm f/4-8 VR lähiteravustamis võimalust, sest laiemast otsast on võimalik Sul teravustada juba alates 20 cm kaugusest. Lisaks pakub see 0,35-kordset maksimaalset suurendust.

 

Teravustamiseks kasutab Z 28-400mm f/4-8 VR samasugust samm-mootorit nagu ka kõik teised hiljutised Nikkor Z-objektiivid, mis on tõestatud pakkuma kiiret ja vaikset fokusseerimist. Manuaalselt teravustades on võimalik kasutada ka lineaarset teravustamist.

Nikon’i vibratsiooni vähendus tehnoloogia ehk VR aitab kaadrit lausa kuni 5-stopi võrra stabiliseerida ning kui keerad selle objektiivi mõne keresisese stabilisaatoriga kaamerakere külge, siis lisandub veel lisaks 0.5-stopi võrra stabilisatsiooni.

Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR objektiiv

Boonusena tuleb objektiiviga kaasa vinge “square” päikesevarjuk, mis tuleb kasuks päikeseliste ilmade korral ning peaks ka mainima, et see annab objektiivile päris kena välimuse.

Kui aga päike paraku ei paista ning ilmaolud on hoopis kehvemad, siis võta teadmiseks, et Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR on tolmu- ja pritsmekindla disainiga, et Sa ei peaks iga väiksema tibutuse pärast objektiivi peitu panema.

 

Eeltelli Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR kohe ära »

 


Juhul, kui Sul antud investeeringu tegemiseks peaks vahendeid puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Photopoint on Nikon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(1)

The post Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR on 14-kordse suumiga reisiobjektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5